Op. Dr. A. Emre İlhan hakkında bilgi paylaşım

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.257
2.980
1976 yılında ıstanbul’da doğdu. 1994 yılında Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesinden mezun oldu ve aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi.Tıp eğitimini tamamladıktan sonra 2001-2005 yılları arasında Bezm-i Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi ıhtisasını tamamladı. 2005-2006 yılları arasında Klinik Şefliği görevini de üstlendiği Erzurum Mareşal Çakmak Asker Hastanesinde askerlik görevini tamamladı. ıyi derecede ingilizce , başlangıç düzeyinde almanca bilmektedir.

Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi ile asistanlığının ilk yıllarından beri özel olarak ilgilenmekte bu konu ile ilgili bir çok kez kadavra üzerinde özel çalışmalarda bulunmuştur. Ve bu konularla ilgili bilimsel çalışmaları devam etmektedir.Dr. A.Emre ılhan estetik burun ameliyatlardaki son gelişmeleri her yıl yurtdışında düzenli olarak düzenlenen kongrelere katılarak yakın olarak izlemektedir.

Özel Olarak ılgilendiği Konular:

- Estetik Burun Ameliyatları(Burun tıkanıklığı ile aynı seansta)
- Revizyon (düzeltme ) Burun Ameliyatları
- Fonksyonel Burun Ameliyatları(burun tıkanıklığı ameliyatları)
- Sinüzit Ameliyatları(Endoskopik sinüs cerrahisi)
- Kepçe Kulak Ameliyatları
- Botox Enjeksyonları( Yüz gençleştirme ve Aşırı terleme tedavisinde)
- Dolgu enjeksyonları(yüz ve dudak)
- Horlama ve Uyku Apnesi tedavisi
- Alt Çene problemleri ve Çene Eklem hastalıkları

Son düzenleyen: Moderatör:
Doktorlar, öneriler sorular Doktorlar hakkında bilgiler, Estetik cerrahi ile ilgili öneriler sorular

Bu içeriğin dışına çıkmamanızı rica ediyorum. İnsanlar yüzlerce sayfa gereksiz paylaşım okuduğundan şikayet ediyor. Tecrübeleriniz, sorularınız varsa buyrun paylaşın.

Not : Eski konu silinmemmiştir arşive kaldırılmıştır.

Arkadaşlar Albümüm yok benim topiğimde fotoğraf paylaşımı yapıyorum;Fikir edinme açısından bir kaç fotoğraf da burada paylaşıyorum , tecrübelerime kendi topiğimden de ulaşabilirsiniz.

resim613.jpg

aeii.jpg

picture17h.jpg

hepinize şimdiden çok geçmiş olsun, güzel paylaşımlar dilerim...

Merhaba ;daha önce yazmıştım ama forum yenilendiği için paylaşımda bulunmak istiyorum...
2 yıl önce hem nefes hem de estetik problemlerle Dr.Emre bey e başvurdum,ameliyatımdan önce benimle 3 kez ayrı ayrı görüştü..ofisinin personeli de kendisi de hastalarıyla çok ilgili..ameliyattan beni psikolojik olarak ameliyata tam olarak hazırladı...hastasıyla iletişimi çok iyi, benim 2 yılı aştı ne nefes sorunu ne de estetikle ilgili hiç bir problelmim olmadı 2 yıl boyunca ücretsiz kontrollere gittim her gittiğimde aynı sıcaklık ile karşıladı , fotolarımı çekti, şikayetim olup olmadığı ile ilgilendi..ayrıca kendisine bir çok arkadaşımı ve akrabamı da yönlendirdim onlar da çok memnunlar Emre beyin farklarını saymam gerekirse:

*Emre bey herkese farklı burun tasarlıyor ve yapıyor...bu çok önemli ..bir çok doktor herkese aynı burnu yapıyor..
*Hastası ile çok ilgili ve her ameliyattan önce en az 2-3 saat görüşerek ve ameliyatla ilgili her şeyi anlatarak ameliyatlara giriyor..
*Ameliyatlarını hep tam teşekküllü hastanelerde yapıyor..kendi özel ameliyat aletleri ve kendi özel hemşiresiyle gidiyor tüm hastanelere..
*Aynı seansta hem burun içi problemlerini hem de estetik bozuklukları düzeltiyor ve bunun için ekstra ücret almıyor..yani içi ayrı dışı ayrı ücret uygulamıyor..
*Emre bey yapısal rinoplasti tekniğini kullandığını söylüyor..yani çökme düşme falan gibi riskler neredeyse sıfıra iniyormuş...
*Hastalarını çok uzun zaman izliyor...ücret almıyor..
*en önemlisi de Emre beyle ne konuştuysan sana o tarzda burun yapıyor yani..eğer senin istediğin tarzda burun senin yüzüne gidecekse sana o bunu yapıyor..gitmeyecekse sana bunu açıkça söylüor..
*Tasarım çalışmasında en az 3-4 burun şekli yapıyor ...bu çok önemli çünkü ben hasta olarak görmeden karar verememiştim..
*Başka doktorların kötü yaptığı burunlar konusunda usta ,kulaktan ve kaburgadan bile burun yapıyor..
*VE son olarakta ameliyat sonrasında problem çıkan hastasını görmedim..yani sana ne derse o çıkıyor..yani benim arkadaşıma 8 ayda inecek dedi,bana 6 ay demişti...ve doğru çıktı..
*Ayrıca bence en önemlisi Emre bey işini çok seviyor...gerçekten bunu hissedebiliyorsunuz...ben çok motive olmuştum ve çok rahat ve güvenerek girmiştim ameliyata..

Bu forumda geçen bir çok doktor çok iyi ancak ben kendi dr umla ilgili bunları paylaşabilirm..Umarım yardımcı olabilmişimdir...Öncesi ve sonrası resimlerim profilimde mevcut..:)))

Benım kızkardesım emre beye revızyon amelıyatı oldu ve sonuc cok güzel.tekrar amelıyat olacagım dedıgınde aptal oldugunu söylemıstım ona bu kezde yıne hüsran olursa sonuc sasmasın ama öyle olmadı.havaalanından aldıgımda onu burnu sargılı oldugu halde cok güzel duruyordu.
Ben daha önce ıkı kez amelıyat oldum ve artık bende amelıyat olmayı düsünüyorum cünkü kızkardesımın burnunu gördükce hıcbırseyın ımkansız olmadıgını düsünüyorum ve emre beyın gercekten revızyonda cok ıyı bır doktor oldugu bır gercek nede olsa su an evın ıcınde onun yaptıgı daha önce ıkı kez amelıyat olmus bır burun dolasıyor ve öncekı sonrakı halını canlı gören bırıyım :-)

Kardeşim için geçmiş olsun LaRoche emre bey kulağından mı aldı kıkırdağı? Kulak ve kaburgadan alınıyor diye biliyorum revizyonlarda..

Çok geçmiş olsun , ikinci ameliyatlar özellikle ilk ameliyatta burun tahrip olmuşsa gerçekten çok zor diye biliyorum..mutlu olmasına sevindim..

çok geçmiş olsun , ikinci ameliyatlar özellikle ilk ameliyatta burun tahrip olmuşsa gerçekten çok zor diye biliyorum..mutlu olmasına sevindim..

mutlu valla aynanın önünden ayrılmıyor artık. :-) emınım cok zor amelıyattır ve doktorlar baya ugrasması gerekıyor ama emre bey gıbı bır doktor ıcın böyle burunlar artık emınım hıcte zor gelmıyordur.

Bende yasadiklarimi paylasmak istiyorum hihoyyyt

yillardir, kücücük yasimda bile burnumdan asiri derecede rahatsiz oluyordum, hep burun estetigi vardi dilimde... ama hic birzaman cesaret edipte yaptircagimi düsünmüyordum imkansiz gibi geliyordu...yillar gecdi.. ben ise basladim parami kazaniyordum ve arkadasimla karar verip doktor arastirmaya basladik... sonra bu kadinlarkulübüne rastlamis arkadasim ve Emre beyi kesfetmis, bana anlatti mail yazmaya karar verdik... bi kac baska doktorlarlada görüsdük ama en ilgili Emre beydi yaptigi burunlarida begendik aradik konustuk tarihi ayarladik hooopp bi baktik istanbuldayiz =)) hersey okadar hizli gelistiki anayamadim bile.. rüya gibiydi benim icin cok istedigim birsey gercek oluyordu ...

Istanbulda bizi Emre beyle calisan bi amca karsiladi oda cok tatli ve ilgiliydi, aldi bizi Emre beyin yanina götürdü... vardigimizda kapida cok karizmatik sempatik güler yüzlü sicak genc bi doktor karsiladi :)) zamanimiz kisitli oldugu icin 3 görüsmeyi biz 1 görüsmede hallettik, resmimizi cekti burnumuzu beraber tasarladik konustuk ameliyat hakkinda ve 2 gün sonra ameliyat olduk, ilk ben oldum benim ardimdan arkadasim :) hersey okadar süperrrr gectiki agrisiz sizisiz morarmalar ve sisme disinda :) onlarin bile ayri anisi var benim icin ehuheu =) Emre bey sagolsun sürekli ziyarete geldi moral verdi bize ... sonra kontrollere gittik, ilk kontrol ameliyattan yanlis hatirlamiyorsam 5 gün sonraydi ve alcimiz ve tamponlar alindi yerine ince bant takildi... tamponlari alirken bile hic aci hissetmedim.. hep cok cok ilgiydi.... ( hic abartmadan anlatiyorum gercekten cok tatli ve basarili bi doktor) kontroller, gel git derken bizim zamanimiz bitti gitmeden son kez kontrole gittik ve geri döndük.. ve simdi bile hala görüsüyorum kendisiyle, yani ameliyati yapip hadi bye diyen doktorlardan degil !! ilk zamanlar sagolsu arayip sordu hep nasil gidiyor diye =) neyse cok uzun yazmisim :) Eger ameliyat olmayi düsünüyorsaniz Emre beyle görüsün derim, yazdiklarima hak verceksiniz :KK66: !!!!! ( resimlerimi merak edenler albüme bakabilirler :))
ayrica burnumdan cok memnunum hem fonksiyon acisindan hemde görüntü acisindan kesinlikle tavsiye ederim :)

Son düzenleme:
sahara78 2500 EURO ÖDEDI HASTANE VS. DAHIL. :-) AMA O PARAYA BAKMADI YANI O DAHA COK REVIZYONDA IYI OLAN BIR DOKTOR OLMASINI ISTEDI.

süper bir fiyat yani:-)) coook kararsizimmm, beklicem yeniden yakup beyin cevaini ona göre karar vericem

Emre beyin fiyatları fix yani ister yurtdışından ister yurtiçinden olsun herkese aynı fiyat olulyor diye biliyorum..

bende revızyon olucam emre beylede görüşmek istıyorum ama çok karasıızm.emre beye revzıyon olan arkadaşlar eskı halınızde ne gıbı sorunlar vardı ve emre bey nasıl bır sonuç ortaya çıkardı?revızyonlar çok zor diyolar daha kötü olursa diye korkuyo ınsan halıyle

Bende yasadiklarimi paylasmak istiyorum hihoyyyt

yillardir, kücücük yasimda bile burnumdan asiri derecede rahatsiz oluyordum, hep burun estetigi vardi dilimde... ama hic birzaman cesaret edipte yaptircagimi düsünmüyordum imkansiz gibi geliyordu...yillar gecdi.. ben ise basladim parami kazaniyordum ve arkadasimla karar verip doktor arastirmaya basladik... sonra bu kadinlarkulübüne rastlamis arkadasim ve Emre beyi kesfetmis, bana anlatti mail yazmaya karar verdik... bi kac baska doktorlarlada görüsdük ama en ilgili Emre beydi yaptigi burunlarida begendik aradik konustuk tarihi ayarladik hooopp bi baktik istanbuldayiz =)) hersey okadar hizli gelistiki anayamadim bile.. rüya gibiydi benim icin cok istedigim birsey gercek oluyordu ...

Istanbulda bizi Emre beyle calisan bi amca karsiladi oda cok tatli ve ilgiliydi, aldi bizi Emre beyin yanina götürdü... vardigimizda kapida cok karizmatik sempatik güler yüzlü sicak genc bi doktor karsiladi :)) zamanimiz kisitli oldugu icin 3 görüsmeyi biz 1 görüsmede hallettik, resmimizi cekti burnumuzu beraber tasarladik konustuk ameliyat hakkinda ve 2 gün sonra ameliyat olduk, ilk ben oldum benim ardimdan arkadasim :) hersey okadar süperrrr gectiki agrisiz sizisiz morarmalar ve sisme disinda :) onlarin bile ayri anisi var benim icin ehuheu =) Emre bey sagolsun sürekli ziyarete geldi moral verdi bize ... sonra kontrollere gittik, ilk kontrol ameliyattan yanlis hatirlamiyorsam 5 gün sonraydi ve alcimiz ve tamponlar alindi yerine ince bant takildi... tamponlari alirken bile hic aci hissetmedim.. hep cok cok ilgiydi.... ( hic abartmadan anlatiyorum gercekten cok tatli ve basarili bi doktor) kontroller, gel git derken bizim zamanimiz bitti gitmeden son kez kontrole gittik ve geri döndük.. ve simdi bile hala görüsüyorum kendisiyle, yani ameliyati yapip hadi bye diyen doktorlardan degil !! ilk zamanlar sagolsu arayip sordu hep nasil gidiyor diye =) neyse cok uzun yazmisim :) Eger ameliyat olmayi düsünüyorsaniz Emre beyle görüsün derim, yazdiklarima hak verceksiniz :KK66: !!!!! ( resimlerimi merak edenler albüme bakabilirler :))
ayrica burnumdan cok memnunum hem fonksiyon acisindan hemde görüntü acisindan kesinlikle tavsiye ederim :)

Evet Kizlar sezenin bahsettigi o arkadas ben oluyorum :jeyyar: ameliyat icin beraber gittik ameliyat olduk ayni odada kaldik hersey cok güzel gecti aslinda sezen söylenmesi gereken herseyi yazmis benim eklemem gerekicek bisey bulamiyorum su an kaydirigubbakcemile2 Emre bey süper bir doktor herkese tavsiye ediyorum sonuctan cok memnunumm. Ameliyat öncesi ve sonrasi resimlerim Profilimde mevcüt, ilgilenen arkadaslar bakabilirler... zemuszemus

Emre bey hakkında dünkü kontrolümden sonra birkez daha doğru karar verdiğimi anladım. hastasıyla çok ilgili,güvenilir ve dürüst bir doktor.artık bu burnun yarısı benim diyerek burnunuzdaki bütün sorumlulukları üzerine alacak ve bi sorun varsa sizin söyleminizi beklemeden şurasından memnun değilim diyecek kadar da çok dürüst. her ameliyatta bazı riskler vardır her burun %100 güzel olacak diye bişey yok. ameliyat sonrasıyla ilgili hiç şüpheniz olmasın emre bey işinin arkasında. ben emre beyi tavsiye edebilirim. ameliyat olmayı düşünenler ya da ameliyat olanlar sorularını burayı yazabillir. her zaman cevaplayabilirim.

Emre bey hakkında dünkü kontrolümden sonra birkez daha doğru karar verdiğimi anladım. hastasıyla çok ilgili,güvenilir ve dürüst bir doktor.artık bu burnun yarısı benim diyerek burnunuzdaki bütün sorumlulukları üzerine alacak ve bi sorun varsa sizin söyleminizi beklemeden şurasından memnun değilim diyecek kadar da çok dürüst. her ameliyatta bazı riskler vardır her burun %100 güzel olacak diye bişey yok. ameliyat sonrasıyla ilgili hiç şüpheniz olmasın emre bey işinin arkasında. ben emre beyi tavsiye edebilirim. ameliyat olmayı düşünenler ya da ameliyat olanlar sorularını burayı yazabillir. her zaman cevaplayabilirim.

Evet kesinlikle katılıyorum...her kelimesine alkisalkisalkis

X