Doç. Dr. C. Reha Yavuzer hakkında bilgi paylaşım

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.391
92.142
12 Mart 1969 tarihinde Ankara’da doğdu. ılkokul, ortaokul ve lise eğitimini T.E.D.
Ankara Koleji’nde tamamladı.

Yüksek öğrenimini birincilik derecesi ile girdiği Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde
gerçekleştirdi ve üçüncülük derecesi ile 31 Temmuz 1992 tarihinde mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını aldı.

Eylül 1992 dönemi Tıpta Uzmanlık Sınavında ilk 20 içerisindeki derecesiyle Gazi
Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi almaya hak kazandı. Kasım 1992 ile Haziran 1998 arasında eğitim gördüğü Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’ndan, 8 Haziran 1998 tarihinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığını aldı.

1 Temmuz 1998 ile 1 Temmuz 1999 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri,
Michigan Eyaletinde Kraniyofasiyal Klinik Fellow olarak çalıştı. Bu dönemde 1700 ameliyata katıldı 350 ameliyatı bizzat gerçekleştirdi.

9 Eylül 1999 tarihinde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik
Cerrahi Anabilim Dalı’nda Öğretim Görevlisi olarak göreve başladı.

16 Ekim 2001 tarihinde Yardımcı Doçentliğe yükseltildi.

Temmuz 2003 – Temmuz 2004 tarihleri arasinda Amerika Birleşik Devletleri, Michigan
Eyaletinde Providence Hospital da çalıştı.

Nisan 2004 tarihinde Docentlik sınavınında başarılı olarak Doçent Doktor ünvanını
kazandı.

Halen Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında Doçent Doktor, Öğretim Üyesi. Olarak çalışmaktadır.

Sözel ve yazılı olarak çok iyi derecede ıngilizce bilgisine sahip olan Dr Yavuzer 20
ulusal 114 uluslar arası olmak üzerinde 134 bilimsel yazıda ve 100 ün üzerinde bilimsel
bildiride görev almıştır. Yaptığı çalışmalara 300’ün üzerinde atıfta bulunulmuştur. Dr. Yavuzer ulusal ve uluslararası kongre ve toplantılarda çok sayıda davetli konuşma, konferans vermiş, eğitici olarak görev almıştır.

Haziran 2009 tarihinde gerçekleştirdiği bir proje çerçevesinde Nijerya da plastik cerahi
ekibi lideri olarak görev yapmış, Gazi Üniversitesi, Dış ışleri Bakanlığı ve TıKA ortak sağlık
projesinin gerçekleştirilmesinde rol almıştır. Halen Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Fakülte
Yönetim Kurulu üyeliği, Gazi Üniversitei Tıp Fakültesi ıngilizce Tıp Bölümü Cerrahi Bölümler Koordinatörlüğü, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Sürekli Tıp Eğitimi Komisyonu üyeliği, Gazi Tıp Medical Journal Editör Kurulu üyeliği, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Estetik Cerrahi ve Minimal ınvazif ışlemler Çalışma Grubu Başkanlığı, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Maksillofasiyal Cerrahi Çalışma Grubu üyeliği, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Medya ve Basınla ılişkiler Çalışma Grubu üyeliği, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği IPRAS (International Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery) Türkiye Delegeliği, Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu üyeliği, IBRA (International Bone Research Association) Türkiye eğitim merkezi fellowship direktörlüğü görevlerini yürütmektedir.

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı, Doç. Dr. Güneş Yavuzer ile evli ve Ata adında
bir oğlu vardır.

fft17_mf11949.Jpeg

Arşive : http://www.kadinlarkulubu.com/kilitli-konular-sadece/172447-dr-reha-yavuzer-hakkinda-bilgi.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Doktorlar, öneriler sorular Doktorlar hakkında bilgiler, Estetik cerrahi ile ilgili öneriler sorular

Bu içeriğin dışına çıkmamanızı rica ediyorum. ınsanlar yüzlerce sayfa gereksiz paylaşım okuduğundan şikayet ediyor. Tecrübeleriniz, sorularınız varsa buyrun paylaşın.

Not : Eski konu silinmemmiştir arşive kaldırılmıştır.

Reha bey in yaptığı burunları bu forumda görme şansını elde ettim..Muhteşem,,muhteşem..muhteşem..

Eğer Ankara'da olmayı düşünüyorsanız bir gidin görüşün derim mutlaka..Ben şahsen kendisine ve yaptığı burunlara hayran kaldım ama Ankara'da olabilme şansım yok :KK43:

Shirleycim Reha Hocaya ulaşmak okadar kolay diil ama geçen haftalarda aradım randevu almak için Ocakta arayın lütfen dediler.Bende çok beğeniyorum ama okadarda beklemek istemiorum :S

Amylee burnun profilden güzel görünüyo canım ama ben önden nasıl durduğunu da merak etmiyo değilim

Doktorlar, öneriler sorular Doktorlar hakkında bilgiler, Estetik cerrahi ile ilgili öneriler sorular

Bu içeriğin dışına çıkmamanızı rica ediyorum. İnsanlar yüzlerce sayfa gereksiz paylaşım okuduğundan şikayet ediyor. Tecrübeleriniz, sorularınız varsa buyrun paylaşın.

Not : Eski konu silinmemmiştir arşive kaldırılmıştır.

reha hpca elbette mükemmel bir insan mükemmel bir cerrah her yönüyle fakay-t buraya yazdığımız yazılar siliniyor neden???
duyguerkinaci cevap 2 mesaj üstteydi:)

amylee burnun yandan çok güzel duruyor ama senin de sanırım ucunda şişlik var daha ...

teşekkür ederim.burun ucu şiş tabi sanırım en son orası düzeliyor.ama fazla rahatsız etmiyor beni artık.2 hafta önce burun deliklerim daha geniş ve gergindi ama gittikce düzeliyor:)

teşekkür ederim.burun ucu şiş tabi sanırım en son orası düzeliyor.ama fazla rahatsız etmiyor beni artık.2 hafta önce burun deliklerim daha geniş ve gergindi ama gittikce düzeliyor:)

aynı sıkıntı bende de var ama Reha beye kontrole gittiğimde burun ucu şişliğinin uzun süreceğini söylemişti...bu arada senin ne kadar zaman oldu...

Biz burada reha beye ameliyat olan sadece 4-5 hastayız ama reha bey sadece bir günde belki bu kadar ameliyat yapıyor, yani oransal olarak düsünürsek sayımızz oldukca az
ve bu kadar kisinin arasında bir kac kiside bu tip sıkıntılar var ki daha bir senemiz bile dolmadı ne olacagı bilinmez
ayrıca ben reha beye ameliyat oldugum icin hic pisman degilim ve iyiki de olmusum diyorum, kötü bir sonuc yok, insanlar o dedigim kısmın sorunlu oldugunu farketmiyor bile, ben kafama takıyorum, herkes cok begeniyor, burun ucumdaki kafama takılan kısım dısında bende begeniyorum ve burnumu cok sevmeye basladım masallah diyelim
o kısmı da reha bey düzeltecek kafama taktıgım icin, belki takmasaydım ihtiyac bile yoktu, ayrıca benim burnum oldukca kemerli ve ucu sarkık bir burundu belki de tek seferde bu kadar düzelmesi bile oldukca bir basarı, cünkü bazı yerlerde okudugum kadarıyla bazı burunlar tek seferde düzelemiyebiliyormus ve ikinci bir ameliyat gerekebiliyormus
hülasa, ben yine olsa yine reha beye olurum cok da mutluyum, keske daha önce olsaymısım bu ameliyatı diyorum, üzüntülü ve takıntılı gecen günlerime üzülüyorum simdi, keske lisede fln olma sansım olsaydı

Son düzenleyen: Moderatör:
yeniden ameliyat olmayacagım, sadece burun ucumun biraz daha kalkık olmasını istiyorum o da ufak bir operasyonla yapılacak, tabii kesin kararımı verirsem, insanlar lüzumsuz buluyorlar fln ama ben biraz daha kalkık olmalıydı diye düsünüyorum

Kızlar bende 13 Ekim 'de ameliyat olacaktım..Çıkan sağlık sorunum nedeniyle iptal olmuştu..Bu perşembe için 2.defa gün aldım..Perşembe ye inşallah olacağım ameliyatımı bana dua edin..

operasyon derken yani yine anestezi olcak sonuçta diil mi? bi de ucu kalkık aslında yani tabi önemli olan senin zevkin ama

X