Belki derdime bi çare çözüm bulabilirim diye buraya yazmak istedim :(

ececimx

SEVİLİYORUMM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
932
57
34
mrb hanımlar başımda çok büyük bi bela var onu anlatmak istiorum bundan 9 ay öncesinde 3 yıllk bi ilişkim vardı okadar baglanmışım ki ondaki kötülükleri görememişim sürekli beni kandırıp duruodu bende saftım herşeyine kanıyordum en sonunda beni facebooktan kızlarla konuşarak aldattıgını gördüm bir sürü kızlarla tanışmış msjlaşmış bnu görür görmez ayrıldım ve beni ailemin bi tanıdıgı görmeye geldi begenmişler bu arada onunla tanıştım ama bu 3 yıllık çıktıgım çoçuk benim peşimi hala bırakmadı ondan nefret ediorum tiksiniorum beni sürekli tehdit ediyor senin uğruna o çoçugu bulur öldürürüm dio ve şuan askerde bana ordan müdahale etmeye çalışıo kurtulamıorum psikolojim bozuldu hayatımı zehir etti bana sürekli msj çekio nefes alamaz hala geldim arkadaşlarına beni takip ettiriyo kendimden nefret ediyorum ben artık nefes alamıorum derdimi kimseye anlatamıorum bazen ölüm çare olurmu die düşünür oldum aradan 9 ay geçti hala vazgeçmedi benden o böyle hayatıma müdahale ettiği için kimseyi hayatıma sokamıorum şuan biri var ama ona bişey olur korkusundan onu bırakmayı düşünüorum benmle çok ciddi evlenmek istio çok yakın davranıo ama ben gttikçe uzaklaşıorum korktugum içn Allahın belası psikopat çocukdan nasıl kurtulucam bilmiorum çaresizim hayattan zevk alamıorum evden kaçmak istiorum herkesten kurtulmak veya canına kıymak çözüm yolum yok çıkamaz oldum işin içinden kimseye anlatmadan içime ata ata bunaldımburaya yazdıklarım yaşadıklarımın çeyreği bile olamaz ama işte yazmak istediidim bi ümit belki beni bişey kurtarır benden dua edin bana :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

telefonunu kapatmayi dusunmuyor musun?
benim de onceki erkek arkadasim 9 aya yakin beni takip etti aradi etti heryerde karsimda gelmezsen soyle yaparim boyle ederim.
korkmicaksin, yani elbette korkarsin ama bunu ona sezdirmiceksin.allahina kadar yolun var diceksin.
en son ben sikayet edecegimi bile soyledim. onu da yaparsin sen dedi. sanki ben bisi yapiyormusum gibi.
cevap verme telefonlarina. numarini degistir. ailenden guvendigin biri varsa bu durumu paylas.
yeni adami da bi sure askiya al acele etme.

yapacağın şey korktuğunu belli etmemek.. ve tlflarına cvp vermemekk :nazar:

şuan askerde olduğu için geçmişe takılı kalması normal orda daha duygusal davranıolar (tabi bununki duygusallığı aşmış), askerlik bitince eski hayatına geri dönünce oda bunun mantıksız olduğunun farkına varır emin ola.s

ne istersen onu yap, ama şunu bil böle yaparak kendinden tiksindiriosun başka bişe yapmıosun, bu davranışların beni sana geri getirmez de..

telefon numaram onun üzerineydi hat o hattı elimden aldı beni arayan kişlere küfür eder oldu en son bende ona msj yazdım yeni telefon numaramdan kandırmak için ben ecenin sevgilisiyim rahatsız etme onu die öyle bi küfürler yazdıki agzım açık kaldı sonra tel. kimin üzerine die bakmış ben oldugumu ögrenmiş senin peşini bırakmıycam kimseyle olamassn felan filan bir sürü neler neler yazmış ALLAHTAN SADECE SABIR DİLİORUM :sinifsinif:

canım çok üzüldüm durumuna

eğer yapabilirsen savcılığa şikayet et

telini dinlemeye alsınlar

gerçekten işe yarıo

ben bugun gordum cıft cızgıyı yuce allahım tum ısteyenlerede gostersın

Şu an bu satırları okurken benim yaşadıklarım aklıma geldi inan ki aynıları hatta daha beteri.Bende senin dediğin gb tiksiniyordum ondan beni sürekli tehtid ediyordu bundan 3 yıl önce yaşımda daha küçüktü korkuyordum fakat bi gün cesaret edip onu yıllarca sakladığım ilişkimi bittiğinde ve sürekli tehtid aldığımda abime söyledim onu uyardı olmadı ses kayıt yaptım mesajlarını sakladım hepsinde asarım keserim diyordu seni savcılığa vericem dedim korkmaya başladı.ŞUna inan ki bu tür insanların sadece dilin de var bir b..k beceremez onlar hiç korkma annene babana söyle paylaş sakın seni tehtid etmesine izin verme.yeni tanıştığın kişiyede anlat gerekirse.Ama sakın için eatma yoksa benim gb depresyon tedavisi görürsün çünkü acısı ilerde çıkıyor emin ol sakın kendini bunaltma ben aynılarını yaşadım buna inan

Annem babam anlayışlı birisi deiller onlara anlatmaya kalksam daha kötü şeyler yaşıyacagımdan eminim çevremdekilere derseniz öle ii birisi yok ben o çoçuktan herşey bekliorum yapamıycagı şey yok hayatımı bitirdi tüketti yaşama sevncm kalmadı herşeyden migdem bulanıo öle bi hastalıgmda var yiyemiorum yedgm anda kalbm hızlı hızlı atıo kusuorum

telefon numaram onun üzerineydi hat o hattı elimden aldı beni arayan kişlere küfür eder oldu en son bende ona msj yazdım yeni telefon numaramdan kandırmak için ben ecenin sevgilisiyim rahatsız etme onu die öyle bi küfürler yazdıki agzım açık kaldı sonra tel. kimin üzerine die bakmış ben oldugumu ögrenmiş senin peşini bırakmıycam kimseyle olamassn felan filan bir sürü neler neler yazmış ALLAHTAN SADECE SABIR DİLİORUM :sinifsinif:

benimde başıma gelmişti böle bi durum.. benim sevgilim değildi de sevgilimi terkedip onunla çıkmam için tehdit eden şahsın biriydi.. hemde ne tehditler :hulya: ev tlf öğrenmişti cep kapalı olsa evi arıodu oyüzdn numarada değiştiremiodum.. aylarca sustum tehditlerine, ama baktım olmuo anlattım annemlere bide savcılığa suç duyurusunda bulundum ohh misler gibi, sonrasında çocuk klasik "bacımsın" moduna girdi-tatlicadiarzu-

ne olursa olsun ailenle paylaş, ben anlatığım günün ertesi günü kurtardım bu pislikten..

amin cnm amin, ama topikler karıştı sanırımkaydirigubbakcemile3

alakaya maydonoz benim gömleğim yeşil -tatlicadiarzu-

konu sahibi arkadaşım yaşadıklarının bin beterini kuzenim yaşadı

yıllarca ailesine söylemden tehditlerine boyun eğdi, sokaklarda dayaklar yedi, o rezilin canı istediği zaman koynuna girdi, evden dışarı ondan habersiz adım atamadı

hatta hiç adım atamadı sokağa çıkmasına izin vermiyordu psikopat.. daha neler neler

anlatsam ağzın açık kalır okurken şükredersin haline..

bize ve ailesine hiç söylememişti.. ama sonunda bi şekilde anlatmak zorunda kaldı

ailenin yardımı olmadan bu işi asla çözemezsin.. git onlarla konuş

ve bu herifi şikayet et

yoksa çoook yıpranırsın güzelim çokkkkk :umursamaz:

ne olursa olsun annenlere söle yada aile büyüklerinden birine çocuk peşime takıldı numaramı bulmuş falan dersin ispat edemez çıktığınızı zaten iş savcılığa gittiğinde çocuk direk çekilcektir. elalemin gerizekalısından çekiceğine ailenden çek daha ii

Ailen ne kadar anlayışsızda olsa bu durumu bilmelerinde fayda var en azından annen bilsin...

sanırım bir cogumuz bu durumu yasamış..
bende onlardan biriyim..
aklının bile alamiyacagi tehtidler,dayak,kafama silah dayanması,boğazımı sikarak öldürme girişimi,aileme hakkımda ileri geri konuşma(babam ve abimde dahil olmak üzere)korkudan yurtdışına okumaya gidemedim,2 seneye yakın eve kapandım,arkadaslarım olmadı,soyutlarım kendimi herseyden..bu tarz bir hayat yasadım lisede ve bu hayat 3 sene sürdü maalesef..
ha noldu??nasıl kurtuldun diceksin..
baskasını buldu :)))
bak bu tarz bir pislikten ben 3 yıl çektim..bunları seni korkutmak için değil gözünü acmak için söylüyorum..çünkü salak gibi hiç bir şey yapmadım..halbuki gidip şikayet etseydim suan hapiste bile olabilirdi..ama salak gibi yapmadım..bekledim bekledim bekledim..olan benim 3 seneme,hemde en güzel 3 seneme oldu..ah suan ki kafam olucak..havlayan köpek ısırmaz der şikayet ederdim..bakalım 50metre yakınıma yaklasabiliyormuydu pislik..
sen onun oyuncağı degilsin!!!ateş olsa cumruk kadar yer yakar be!!!erkek olsa böyle yapmaz!!!sahipsiz sandı seni herhalde!!!pabuç bırakma!!sakın!!polise git bir bir anlat!!ailen den mı korkuyorsun duymasınlar mı istiyorsun onu da söyle polise..seni görüyor sus pus üstüne geldikçe geliyor tabii..
bunları yaşayan tek sen degilsin..o yüzden eminim polise gitsen sana yardımcı olurlar...dag bası değil burası!!!
bak ben yaptım sen yapma..ben yine sansliydim ki gitti birini buldu peşimi bıraktı..ya bırakmasaydı..aah aah suan ki aklım olsa ben ona asla pabuç birakmazdim..asla...
mesajlarını fln sakın silme delil onlar..hemen git anlat polise şikayetçi ol..aileni de durumunuda anlat..
dag bası değil burası!!!korkma sakın!!!havlayan köpek ısırmaz!!!

he şunuda söyliyim kuzenim ve yengem bu herifi şikayet etti..

bi zaman sonra kurtuldular bu pislikten..

4 milyar para cezası aldı.. yaşadıklarının bedeli asla edemez ama

kuzenim cinsel olayları anlatamadı, dayak olaylarını çok ayan beyan anlatmadı .. çekindi çok çekindi

bu zamana kadar rezil oldum.. artık kimsenin bana rezilliğime bakmasını istemiyorum dedi..

herşeyi anlatmadı belki anlatsaydı hapsi boylamış yada daha ağır cezalandırılmış olabilirdi o pislik..

sna tavsiyem nolur ailene anlat ve şikayet et..

annen baban bir kızar iki kızar sonra yine bağırlarına basarlar hiç korkma

Git polise şikayet et böylesini...
Hiç de uğraşma hukuk diye birşey var.

korkma, korktuğunu da belli etme.ailene anlat mutlaka.hiç bir şey yapamaz merak etme.

biraz önce teyzeme anlattım o beni daha ii anlar die numarasını istedi verdm asker oldugu için herzaman açık olmuo açtıgında konuşucak onunla ve biz bazı şeyler yaşadık elimde cd var die beni tehdit ediodu daha önceleri sonra aglayarak aradı beni öyle bişey yok yemin ederim bana dönmen için yaptım felan demişti ama şüpheleniorum :S

ne yaşadınız özel olmazsa ? seni cdye çektim diye tehdit edecek kadar.

X