Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Saç Boyası Blond IL1 Yoğun Renk Açıcı kullanımı hakkında bilgisi olan varmı?

aysecolluoglu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
1.094
15
arkadaşlar benim saçımın uçları diğer yerlere göre daha koyu siyah vardı kendi saçım çıktı ,siyah kalan yerlere geçen sene açıcı yaptım ama çok bekletmedim yıpratmaktan korktum üstüne çikolata kahve boyadım ıkı üç kez siyahlık kalmadı ama uçlar daha koyu kahve resimlerini ekleyeceğim ama resimde çok koyu görünüyor flash dan dolayı öyle çıkmış normalde o kdara koyu değil resimlere bir bakın ben saçımda turunculuk kızıllık olmasını istemiyorum açıcıdan kalan kızıllıklar var aralarda o yüzden küllü bir renge boyamayı düşünüyorum,palettenin açıcısıyla uçları açsam diğer yerlerle eşitleninceye kadar,sonra lorealin ultra açıcılı küllü kahvesine boyasam olurmu küllü renk başka bulamadım lorealinkini beğendim sadece,açıcıyı yapmamı tavsiye ederseniz palettenin açıcısını yaptıktan sonra bir kaç gün bekletip lorealin ultra açıcılı küllü kahvesiyle boyamam zararlı olurmu ultra açıcılı boya zarar verirmi lütfen yardımcı olun:KK43:

simdi birbirimizi kandirmayalim acicilar yipratiyor mu kesinlikle evet.
cok mu yipratiyor? sacin kuru ve daha evvelden islem de gormusse evet.
bana kalirsa sacini boya, ama olmasini istedigin renkten bir renk acigina boya cunku sacinda zaten su an kahve rengi boya var. ya da daha yuksek dozda acici kullan yani.
sonra koyu kalan uclarindan kestir. boyamaya uclarindan basla ya da..
acici kullanma derim her sartta.

saçımın resimlerine baktınız mı?gerçi resimlerde uçlar daha koyu çıkmış okadar koyu değil normalde.ben şimdi açıcı yapmadan lorealin ultra açıcılı küllü kahvesine boyasam olur mu?boyamaya uçlardan başlasam.

bir tutaminda deneme yapmaniz lazim bana kalirsa.. evet baktim fotolara.. bence kucuk bi tutamda deneyin ne olacagini gorun acici kullanmadan.. yeterli gelmezse elde ettiginiz renk o zaman acici kullanin derim.

ya deneme yapmak icin gene bir kutu boya harcamış olacağım ben kızıllıktan turunculuktan kurtulmak istiyorum ve saçımı koyulaştırmak istemiyorum küllü renk boyamam gerekyo bende lorealinkını begendım ultra acıcılı boyalar boyalı sacı acmıyormus ama deneyecegım gene,palettenin açıcısı için çok yıpratmıyor diye okumuştum aslında benim saçım dayanıklı biraz oksidaysonla açtığımda bile sadece biraz kurumuştu şimdi kahve rengi olduğu için açmak daha kısa sürer diye düşündüm ama karar veremiyorum ya

lorealin ultra açıcı boyasını sakın yapmayın kızlar o sadece boyasız saçı açıyo benim saçım aslında kumraldı ucundan 1 cmden daha az gibi bişey uzamış bende kızılın üstüne onu yapmayı denedim sonuç hüsran dipleri sarı oldu kızılların tonu bile değişmedi sakın o boyayı denemeyin boyalı saça olmuyo.

palette açıcı deneyen siyah saçlı varmı

merhabalar,

uzun süreden beri araştırıyorum palettenin saç açıcısı ile ilgili saça zarar verir mi diye.kadınlar kulubü platformuna çok teşekkür ederim kullanıcı yorumları gerçekten doğru yönlendiriyor.
benim saçlarım simsiyah , dip boyam geldi ve kuaföre gittim.oryal kullandı hem çok açılmadı ve tüm diplerin epeyde uzun 10 cm kadar kızıl oldu.tabii çevreden bu ne biçim saç şeklinde yıkıcı tepkiler almaya başladım. oysa ki boya yeni yapıldı. dip boyan gelmiş git yaptır diyenler vs...
hızımı alamadım 4 gün sonra gittim palette IL1 aldım. güzelce diplere uyguladım.üstüne de küllü sarı yaptım...

saçlarım şu anda barbi sarısı ve ben çok mutluyum.
saça kesinlikle zarar vermiyor buna eminim. ki kuaförün oryal işleminden sonra diplerde keçelenme vardı. o bile yok artık...
ve bugüne kadar gittiğim tüm kuaförler saçlarımı hep kızartmışlardır. boya olmadığı halde. hani kendi siyah saçımı açamıyorlardı.ama artık yolunu buldum.ve gerçekten mutluyum.iyi yapan kuaför aramaktan ve her seferinde kızıl kafayla dolaşmaktan sıkıldım.ve sarı saçta özgürlüğüme kavuştum :)

bir tavsiyem daha var.
açıcıyı sürdüğünüzde folyoyla tüm saçınızı parça parça paketlemenizdir.

daha hızlı sonuç alırsınız...

istediğiniz saç rengine sahip olmanızı dilerim.
tabii ilk açmada kızıllık olacaktır. biraz sabredip tekrar açıcı işlemiyle istediğiniz sonuca rahatlıkla ulaşırsınız.

kolay gelsin hanımlar...

benzer bir konuya da cevap vermiştim palatte açıcıyı annemin kestane kabuğu rengi saçlarına uyguladık açtı kızılımsı bir renk aldı ama hiç yıpranma olmadı üstüne palette altın parıltılı toffee uyguladık sonuç annem çok memnun bugün dikkatle baktım saçları parlıyor daha önce kolleston kullanıyordu mat ve cansız duruyordu şi,mdi çok parlak :) ben de palatteye boyucam ben syossla boyadım çok pişmanım saçlarımı kuruttuuuuu

kızlar ben saçımı röfle yaptırmaya gittim saçımda koyu kestane boya vardı saçımı yakmamak için düşük volümle boyayacağını söyledi kuaför ve duyduğuma göre 6.3 ve 7.3 uyguladı sonra cila falan ama saçım karamel röflele soğan kabuğu sarı oldu ben platin yada koyusu bi röfle istiyodum koleston yoğun renk açıcı alırsam istediğim sonuca ulaşırmıyım

benim saçımda hiç boya yok kendi rengi siyah ve ben saçımı açık bir renge boyamak istiyorum kuaförlere güvenmiyorum saçımı palettenin IL1 ile boyasam tahminen ne renk olur accaba

turuncumsu açık bir karamel olur tahminimce ama açıcıyı bol sür az olursa turunculuğu daha fazla oluyor

ay hayatımm teşekkür ederim açıcıyı bol sür demişsin şimdi ben bu kutunun içindekileri karıştırıp ekstra bir şişe de peroksit koysam karışıma daha mı az turuncu olur yani

X