Sklastrmak iin

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar vucudu sıkılastırmak ıcın neler yapmak gerekir?opuyorumnanaktan

spor yapmak lazım duzenlı bır sekıldekaydirigubbakcemile2fit gibi olursunkaydirigubbakcemile3

spor + çeşitli masaj yağları...sımkısı taş gibi olursun kaydirigubbakcemile3 zemuszemus

ben yosun sabunu kullanıyorum her banyoda

hee unutmusum kabak lifiyle birlikte tabii

spor spor spor..
başka çaresi yok

bende sürekli içiyorum.sıkılaştırıcı etkisi çok fazla. yağ yakımını hızlandırıyo.herşeyden önemlisi çok çok sağlıklı

ben pilates yapıyordum işe yarıyor, şimdi pilatesimi yeşil çay ve öncesinde walk at home il destekliyorum, bir hafta oldu azıcık faydası oldu selülitlerde azıcık azalma var, ıkı gundur duzenlı yapamıyorum bugun hıc yapmadım ama yarın baslıcam gene

canım yag, cay falan fılan bence bunalrın etkısı yok, ben yesıl cay ıcıyorum ama pilatesten sonra ıcıyorum, bır bucuk haftadır pılates yapıyorum sadece dun ve evvelsı gun yapmadım ve pılatesten once walk at home yapıyorum 3 mıl kadar , gunde ıkı kez yapıyodum pılatesı ve walk at home u ama sımdı walk at home sabah 5 mıl aksam 5 mıl yapcam ve aksam pılateste yapcam, uamrım etkısını gorururm sımdılık azıcık selulıtlerde gıtme var ama olçtüm ıncelme yok kalcam 106 :KK43:( 95 olsun ıstıyorum, ıkı haftaya pılates topuda alcam, bırde dıyet yapabılsem suepr olcak ama yapamıyorum, ekmegı azalttım pılatese basladıgımdan berı, cıkolata hıc yemedım cıps falanda yemedım , borek corekte yok ama dondurma yıyorum hergun, dun ve bugun durum yedım :KK43:(( , bogazımızı tutmanın yolu ne acaba, ırademı nasıl kontrol etcem bılmem, cok yazdım galıba :))

Öncelikle spor.

Hiç bir diyet,hiç bir yöntem sporsuz işe yaramaz.(ya da kısa vadeli sonuçlar alırsınız)

Ekmek/şeker/tuz bu üçünü hayatınızdan çıkardığınızda sadece 1 ayda nelerin değiştiğine inanamazsınız(tersi şekilde şeker ve ekmek yemeğe başladım 1 ayda aldığım kiloyu veremiyorum ordan biliyorummafoldumben)

Yeşilçay ,sabahları aç karna içilmesi gerekir.akşamları içtiğiniz yeşil çay hem az etki sağlıyor hem de kafeinden ötürü uyku düzenini bozabilir.

Türkiye'de henüz çok tanınmayan ve fiyatı biraz yüksek olan bir diğer mucizevi çay ise beyaz çaydır.Yeşilçaydan daha çok antioksidan özellik içeriyor ve daha az kafein var.

Bir deeee herkesin bildiği ama unuttuğu diğer yöntem soğuk duş! Sıcak suyla duş alırken aniden soğuk suya çevirirseniz ve bunu alışkanlık haline getirirseniz sıkılaşmaya başladığını görürsünüz. Sıcaktan soğk suya geçmek zor biliyorum özellikle kışın ,ben kendimi şöyle telkin ediyorum " 10 yıl sonra taşi gibi olduğunu söylediklerinde kendini tebrik edeceksin:KK70: "

Bir de ne kadar işe yarayacağını bilmediğim bir yöntemim var, bildiğimiz ponza taşını selülit oluşması muhtemel yerlerde lif niyetine kullanıyorum.

yüzme. ama her gün en az yarım saat yüzme. bir hafta da bile entkisini inanılmaz görüyorsunuz. tecrübeyle sabittir.

kızlar bence en doğrusu düzenli spor yapmak. ama düzenli bir şekilde olması çok önemli. örneğin haftasa 4 gün 1 saatten bir program düzenleyip çalışırsak ve bunu devam ettirirsek sıkılaşırız :)

kızlar bence en doğrusu düzenli spor yapmak. ama düzenli bir şekilde olması çok önemli. örneğin haftasa 4 gün 1 saatten bir program düzenleyip çalışırsak ve bunu devam ettirirsek sıkılaşırız :)

doğum yaptım 82 kg dum şuan 55 kg spor dışında hiç birşey işe yaramıyo mesleğim de bu zaten zayıfladım ve sııklaştı vücudum tavsiyem spor yapsanız daha iyi:emir_bebek: arkadaş çok iyi yazmış spor artı güzel beslenme:KK66:

X