Doç. Dr. İbrahim Aşkar hakkında bilgi paylaşım

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.251
2.974
Orta öğrenimi sırasında güzel sanatlar ve resim ile ilgilenen Dr. İbrahim Aşkar, 1967 Denizli/Tavas’da doğdu. 1984-1992 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’ni başarı ile tamamlayarak, Tıp doktoru olma hakkı kazandı. Aynı yıl 1993-1998 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlık eğitimini tamamladı. 1993 yılında Japon Mombusho bursunu kazandı. Mayıs 1998’de uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kurdu. Burada Yardımcı Doçentlik ve Anabilim Dalı Başkanlığı yaptı. 2003 yılından beri Amerika’da yayınlanan bilimsel bir dergi olan “Microsurgery” dergisinde danışman editör olarak görev yapmaktadır. 2004 yılında Doçent olan Dr. İbrahim Aşkar 2007 yılında bu görevinden ayrılarak, İstanbul’da serbest hekim olarak çalışmaya başladı. 2007 yılında Sema Hastanesi Plastik ve Rekonsturktif Kliniğinde Konsultan olarak çalıştı. Aynı yıl Femme Plast Estetik Merkezi'ni kurdu. Halen Femme Plast Estetik Merkezi'nde hizmet vermektedir. Uzmanlık eğitiminden sonra estetik ve plastik cerrahinin tüm alanlarında başarılı binlerce ameliyat yapmış ve kırkın üzerinde yurtdışında bilimsel araştırma ve deneysel çalışma yazısı yayınlanmış olan Dr. İbrahim Aşkar’ın özel ilgi alanları: estetik yüz cerrahisi, meme cerrahisi, liposuction, karın germe, genital (cinsel) cerrahi.

Estetik Cerrahi

• Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti)
  • Yüz Gençleştirme (Rejuvenation)
  • Boyun Germe
  • Estetik Alın ve Şakak Germe (Kaş Kaldırma) Ameliyatı
  • Yüz Germe Ameliyatı
  • Abdominoplasti (Karın Germe Ameliyatı)
  • Liposuction (Basınçla Fazla Yağların Alınması)
  • Meme Küçültme Ameliyatları
  • Meme Dikleştirme (Mastopeksi) Ameliyatı
  • Estetik Meme Büyütülmesi (Silikon Protez Uygulaması)
  • Kulak Estetiği
  • Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatı)

Rekonstrüktif Cerrahi

• Doku Genişletme
  • Meme Rekonstrüksiyonu
  • Yara Tedavileri
  • Cilt Kanserleri
  • El Cerrahisi
  • Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Ameliyatsız Girişimler

• Selülitte AWT Tedavisi
  • Botoks (Botox ve Disport Uygulamaları)
  • Dolgu Enjeksiyonları

Benim bir arkadasim var.. Kendisi gögüs diklestirme ameliyati oldu ibrahim askar`a.Ama gögüsleri inanilmaz derecede sarkikti.. Ibrahim bey son derece basarili bir ameliyat cikardi.Gayette uygun fiyatlari vardi. Ama burun ameliyati konusunda bisey diyemicem cünkü hic görmedim.Ama kendisinin müsterileri ekranlarda gördügümüz popüler kisilerdi.. Sadece cok fazla bekletiyor. Ama bir doktor olarak o güveni veriyor size..Ve muayene ücreti hayli pahali 100 euro..Aslinda iyi bir doktor ama biraz organizasyon eksikligi var sanki..cünkü haddinden fazla bekledik orada 3 kisiydik ve orada bekleme odasinda bizden daha zengin olan kesim icin tuhaf bir ilgi vardi.. Ama ibrahim askar icin bisey diyemem..cok paraci degil halinizi anlatirsaniz dinler sizi en iyi sekilde anlamaya calisir..ve indirim konusundada size cok fazla yardimci olabilir.. Simdilik bunlar.. Eger sorulariniz olursa sorabilirsiniz.

Benim bir arkadasim var.. Kendisi gögüs diklestirme ameliyati oldu ibrahim askar`a.Ama gögüsleri inanilmaz derecede sarkikti.. Ibrahim bey son derece basarili bir ameliyat cikardi.Gayette uygun fiyatlari vardi. Ama burun ameliyati konusunda bisey diyemicem cünkü hic görmedim.Ama kendisinin müsterileri ekranlarda gördügümüz popüler kisilerdi.. Sadece cok fazla bekletiyor. Ama bir doktor olarak o güveni veriyor size..Ve muayene ücreti hayli pahali 100 euro..Aslinda iyi bir doktor ama biraz organizasyon eksikligi var sanki..cünkü haddinden fazla bekledik orada 3 kisiydik ve orada bekleme odasinda bizden daha zengin olan kesim icin tuhaf bir ilgi vardi.. Ama ibrahim askar icin bisey diyemem..cok paraci degil halinizi anlatirsaniz dinler sizi en iyi sekilde anlamaya calisir..ve indirim konusundada size cok fazla yardimci olabilir.. Simdilik bunlar.. Eger sorulariniz olursa sorabilirsiniz.

iyi birine benziyor doktor secimi cok onemli

Merhaba kizlar bende dr. ibrahim beye amilyat olmayi düsünüyorum, benide bilgilendirirseniz cok sevinirim :)

Amilyat sonucu güzel olmasini cok istiyorum.

Ibrahim beyde meme büyüten ve yag aldirtan varmi ??

Lütfen bana yazin :)

Merhaba kizlar bende dr. ibrahim beye amilyat olmayi düsünüyorum, benide bilgilendirirseniz cok sevinirim :)

Amilyat sonucu güzel olmasini cok istiyorum.

Ibrahim beyde meme büyüten ve yag aldirtan varmi ??

Lütfen bana yazin :)

liposakşın, meme , yüz germe konularında iyi olduğunu düşünüyorum. bende burun için onu araştırıyorum ama emin olamadım. burun konusu biraz karışık

Merhaba arkadaşlar burun ameliyati için araştırıyorum İbrahim askari ona ameliyat yaptıran yok mu acaba lütfen yazar mısıniz

merhaba arkadaslar sakin amaliyet olmayin ibrahim askarda 10 ay önce oldum bana silikon takdi mentor dedi ama nagor takmic bütün kaslarimi yirtmic gecen ay tekrar almanyada amaliyet oldum almanyada cok basarili bir doktor beni amaliyet eti ama inaniki doktor bile sok gecirdi kaslarim yirtilma yapmic ve silikon meme üstüne gelmicdi 3 ay agrilardan yatamdim hep antibiotik aldim anlicagniz beni ve ayni zamanda gittigim arkadasimida maf eti suan telefonlarima cikmiyorlar yani mahkeme actim sonuclarini bekliyorum

iyi aksamlar

Çok soguk ve ilgisiz geldı bana
Muayene randevuma 1.5 saat gec geldı ve hıc umursamadı bile beklettıgını o negatıflıgımle bende Hasan fındığa yaptırdım burnumu

merhaba arkadaslar sakin amaliyet olmayin ibrahim askarda 10 ay önce oldum bana silikon takdi mentor dedi ama nagor takmic bütün kaslarimi yirtmic gecen ay tekrar almanyada amaliyet oldum almanyada cok basarili bir doktor beni amaliyet eti ama inaniki doktor bile sok gecirdi kaslarim yirtilma yapmic ve silikon meme üstüne gelmicdi 3 ay agrilardan yatamdim hep antibiotik aldim anlicagniz beni ve ayni zamanda gittigim arkadasimida maf eti suan telefonlarima cikmiyorlar yani mahkeme actim sonuclarini bekliyorum

iyi aksamlar
Merhaba daha once bu yazinizi gorseydim asla olmazdim ona amaliyat bende 4 hafta once meme buyutme amaliyati oldum banada mentor dedi allergan takmis cok kizdim benim goguslerimde hc bir agri yok ama kollarim bir ay gecmesine rahmen hala gucu yok ve ise gidemiorum temizlik yapiorum bana iki ay yapmiycaksin supurge falan dedi iki ayin gecmesini bekliorum umarim duzelirim ve cok korkuorum duzelmeyip tekrar amaliyat olur diye bana amaliyat surecinizi daha aciklayici yazabilirmiiniz özeldende olur

İbrahim Askar bey ı kotuleyenlerin belliki vucutlarinin verdiği bir komplikasyonu bile ayırt edemeyerek dr hatası diye yüklenen kendi bedeninden bi haber kesim olsa gerek. Ben 2019 da kas altı meme buyutme ve lipo yaptırdım. Uc hafta sonra normal hayatıma sorunsuz döndüm. Sonuçta hepimiz insanız robot degil ve herkesin vücudu farklı reaksiyon verebilir. Bunun nedenini dr da değil vücutta da aramak gerek. Mesela kas ici meme buyutme ameliyat olan bir tanıdığım iki gün sonra gece eglenmeye çıkmıştı. Benim ise daha önceden yaptığım ağır spor nedeniyle kas kütlesi yoğun olduğundan uc haftada geçti yani bu kişinin bedeniyle ilgili durumdur. Bu yil tekrar gittim minik bir dokunus için de memnun kaldim. Bundan sonra zaten başkasına da emanet etmem kendimi. Emeklerine sağlık hocamın🙏

İbrahim Askar bey ı kotuleyenlerin belliki vucutlarinin verdiği bir komplikasyonu bile ayırt edemeyerek dr hatası diye yüklenen kendi bedeninden bi haber kesim olsa gerek. Ben 2019 da kas altı meme buyutme ve lipo yaptırdım. Uc hafta sonra normal hayatıma sorunsuz döndüm. Sonuçta hepimiz insanız robot degil ve herkesin vücudu farklı reaksiyon verebilir. Bunun nedenini dr da değil vücutta da aramak gerek. Mesela kas ici meme buyutme ameliyat olan bir tanıdığım iki gün sonra gece eglenmeye çıkmıştı. Benim ise daha önceden yaptığım ağır spor nedeniyle kas kütlesi yoğun olduğundan uc haftada geçti yani bu kişinin bedeniyle ilgili durumdur. Bu yil tekrar gittim minik bir dokunus için de memnun kaldim. Bundan sonra zaten başkasına da emanet etmem kendimi. Emeklerine sağlık hocamın🙏
Hımmm pekı hastasına sana mentor takıcam dıyıp alergan takmasına ne dıosunuz taktırdıktan uc hafta sonra alerganın yasaklanmasına ne dıyorsunuz?amalıyat yaptıktan sonra bır hafta hastanede yatmama rahmen bır kere bıle kontrole gelmemesıne ne dıyorsunuz?yazık asıstanı doktordan daha ınsan daha dusuncelı erol beyden allah razı olsun her problemıme kostu ama doktoru arakı bulasın.sıfır ılgı

X