klomen kullanıp adeti farklı olan varmı?

vuslat2006

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2009
310
2
kızlar bernim bu 2.kullanışım klomeni bu ay iğneden tm 16 gün sonra adet oldum ama geçen ay olduğum adetten 5 gün kadar önce adet oldum.perşembe akşamı leke geldi cuma c.tesi ve pazar sadece lavobaya gittiğimde hafif kanama ve daha çok leke şeklinde geçti ve bugünde tertemiz.işin garip tarafı hiç ped değiştiremedim çünkü tertemiz normalde 6 tane pedi bitirmiştim.hiç böyle olanınız oldumu bir yandan acaba yerleşme kanamasımıydı diyorum umutlanıyorum sonrada bakıyorum hiç bir belirtim yok.yok heralde diyorum bu ay rahim filmi çektircektim oda kaldı.nolur kızlar bu durumu yaşayan yada yaşayan tanıdığı olan yazsın kafam çok karışıkkk.Allah tez zamanda isteyen herkese nasip etsinnn

ARKDAŞLAR TÜP BEBK FıYATLARI VE YENı GENELGEYLE ıLĞıLı DESTEK HEPıMıZ BU TEDAVLıLERLE BOĞUŞUYORUZ DESTEĞıNıZı BEKLıYORUZ arkadaşlar bu yeni genelgeyele ilğili
bana mail geldi çider deneğiNDEN AYNEN KOPYALIYORUM

Lütfen her arkadaşımız ayrı olarak yazıp tek tek maille yollasın .Kişisel itiraz ve başvurular daha çok dikkate alınmaktadır. Bizde müracaatımızı yaptık.
bimer@basbakanlik.gov.tr
BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZı
fsahin@fatmasahin.net
fsahin@akparti.org.tr
Gazeteler:
turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

kızlar bernim bu 2.kullanışım klomeni bu ay iğneden tm 16 gün sonra adet oldum ama geçen ay olduğum adetten 5 gün kadar önce adet oldum.perşembe akşamı leke geldi cuma c.tesi ve pazar sadece lavobaya gittiğimde hafif kanama ve daha çok leke şeklinde geçti ve bugünde tertemiz.işin garip tarafı hiç ped değiştiremedim çünkü tertemiz normalde 6 tane pedi bitirmiştim.hiç böyle olanınız oldumu bir yandan acaba yerleşme kanamasımıydı diyorum umutlanıyorum sonrada bakıyorum hiç bir belirtim yok.yok heralde diyorum bu ay rahim filmi çektircektim oda kaldı.nolur kızlar bu durumu yaşayan yada yaşayan tanıdığı olan yazsın kafam çok karışıkkk.Allah tez zamanda isteyen herkese nasip etsinnn

canım slm benimde düzensizleşti klomenden sonra nedense hep düzenliydi adetlerim anlamadım bende

yaa ben ilk kullandıgımda oyle oldu cok gecikti ve ufak kanama seklinde 2 gun oldu lekelenme diyelim sonra sevndk test felan aldım yaptım negatif sonra kan tahlili yaptırdım o da aynı sekilde negatif sonuc ise gercekten bebek yktu ve doktorumu değiştirmek zorunda kaldım yeni doktorum da kistim oldugunu soyledi oyle yanii hani paylasmak adına soyluyorum

merhaba arkadaslar
tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
tek yurek olalim
kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKİM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

Merhaba ben de 2 ay klomen kullandım 1. ayda 6 gün gecikme yaptı (ki çok düzenlidir hiç gününü şaşmaz adetlerim) 2. ayda da gününde ama az geldi doktora gittim kist oluşmuş doğum kontrol hapı verdi düzelmesi için? Bilgin Olsun..

Allah bir daha klomen kullanmayı nasiip etmesin..aynı durumu bende yaşadım dün adet oldum ama bu yaşıma kadar-31-hiç böyle ağrı ve kanamalı adet görmedim...dün derstten cıkıp eve geldim gözüm bi şey görmüyo ağrı desen...neyse şimdi netten bakıım dedim ooooo coğu insanda bu olmuşş..neyse Allah şifa versin herkese bir de sağlık ve sağlıklı evlatlar:)

Merhaba ben 10 aylık evliyim çocuk istiyoruz son 3 aydan beri çalışmaya başladık evlenmeden önce kist ameliyatı da olmuştum yumurtalığımdan 9cm.lik kist aldılar o yüzden biraz korkuyorum fakat Dr.um herhangi bir sorun olmadığını söledi şu an klomen kullanıyorum kullanıpta hamile kalan var mı acaba banada yardımcı olur musunuz.. Bu arada bu ayda 3gun gecikmem oldu sancıdan oturup ağlıyorum fakat Dr.a gittim herhangi bi gebelik yokmuş

Son düzenleme:

X