Dış gebelik geçirenler!

ozlem21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
3
0
Dış gebelik geçiren arkadaşlar,bütün sonuçlar temiz çıktıysa mutlaka rahim filmi çektirin ve rahim filminden korkmayın.Ben 1 yıl önce dış gebelik geçirdim ve bütün sonuçlarım normal çıkıyordu ama hamile kalamıyordum.Rahim filmi çektirmekten korkuyordum 1 yıl boyunca kaçtım,fakat 2 ay önce çektirdim ve aynı ay içinde hamile kaldım.Bana dua edin dediklerimi doktorunuz öneriyorsa deneyin.

ay canim hayirli olsun, dis gebelik geciren arkadaslarimiza bir morel verici bir hbaer de bizim arkadasimizdan var, kendisi de yazar sonra ya basligi gorunce dayanamadim. tek tuple arladasimizda bir yil sonra hamile kaldi, o film cektirmemeisti ama tedaviye karar vermisti regle olup tedavi olmayi beklerken Masallah geldi bebisi :nazar:
yine baska bir tandigim yine tek tuple alti ayda falan hamile kalmisti, kizi kollarinda simdi.
hic morel bozmayin kizlar, azicik bekletebiliyor belki o da, ama kesinlikle Allah'in izniyle hamile kaliyorsunuz :nazar:

merhaba bende 7 ay önce geçirdim ma benim tüpüm alındı ve ameliyatta diğrininde açık olup olmadına baktı açıkmış ve ardındada kimyasal gebelik geçirdim yani oluyoır yeterki yüce rabiim istesin

ay canim hayirli olsun, dis gebelik geciren arkadaslarimiza bir morel verici bir hbaer de bizim arkadasimizdan var, kendisi de yazar sonra ya basligi gorunce dayanamadim. tek tuple arladasimizda bir yil sonra hamile kaldi, o film cektirmemeisti ama tedaviye karar vermisti regle olup tedavi olmayi beklerken Masallah geldi bebisi :nazar:
yine baska bir tandigim yine tek tuple alti ayda falan hamile kalmisti, kizi kollarinda simdi.
hic morel bozmayin kizlar, azicik bekletebiliyor belki o da, ama kesinlikle Allah'in izniyle hamile kaliyorsunuz :nazar:

merhaba ben de temmuz ayinda doktora giitim kese vardi ama bostu.9 haftalik hamilelik sureci idi.ve icimi temizlediler bu dis gebelikmi yoksa bos gebelikmi cunku dusuk yaptimi sanmiyorum kanama falan olmadi.dadece beraberlikten sonra bir defesinda az leke olmustu ama o anlikti baska kanamam olmadi doktorum hersey normal dedi ama bilmiyorum.homon testi normal cikti.ama?

X