kolay hamile kalmak için;;;

gulceonur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2009
411
3
arkadaşlar...bir arkadaşım ve onun tanıdığı bir bayan birçok denemelera rağmen bir türlü hamile kalamıyorlarmış ve şu yöntemi deneyerek hemen o ay hamile kaldıklarını söylediler bende inşallah deneyeceğim. ilişki sonrası hiç kalkmadan iki bacağınızı havaya uzatıp elinizle belinize destek olur bacaklarınızı yukarı doğru sanki zıplarcasına havaya atıysounuz bu konuda bilgis olan var mı eşim komik buldu ama ben deneyeceğim inşallah isteyen herkesin olur.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende öle yaptığım ilk ay hamile kaldım.belki işe yaramıştır bilmiyorum belki de bi vesile olmustur.:)))

ben inanmıyorum böyle şeylere olacağı varsa her harükarda olur bence kaç aydır bebek bekliyorum hiç denemedim öle bişiy

arkadaşlar...bir arkadaşım ve onun tanıdığı bir bayan birçok denemelera rağmen bir türlü hamile kalamıyorlarmış ve şu yöntemi deneyerek hemen o ay hamile kaldıklarını söylediler bende inşallah deneyeceğim. ilişki sonrası hiç kalkmadan iki bacağınızı havaya uzatıp elinizle belinize destek olur bacaklarınızı yukarı doğru sanki zıplarcasına havaya atıysounuz bu konuda bilgis olan var mı eşim komik buldu ama ben deneyeceğim inşallah isteyen herkesin olur.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

merhaba cnm bu yontemi bende duydum,ve cogu kisi yaziyor oyle yapip hamile kaldiklarini,ben yaptim ve ama olmadi galiba alakasi yok.Allah herkesin gonlune gore
versin

yakında amuda kalkacaz ama yinede olmuyo
vakti saati gelmeden ne yaparsak yapalım boşa
bende işe yaramadı
belki sende yarar

denemekte zarar yok zararsız ben bu ay deneyeceğim sağol paylaşım için

X