Cökük Yanaklar

ebbrruuuu22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2008
30
1
37
Merhaba Kizlar,

son seneler icinde kilo verdim ve bu tabiki yüzümede yansidi...
kilo almaya calisiyorum heryerimde aliyorum yanliz yüzümde alamiyorum yüzüm hala zayif duruyor...

cökük yanaklar icin ne tavsiye edersiniz? birisinin haberi varsa yardimci olursaniz beni cok sevindirirsiniz!!

Gulaycım yuzden vermenın nedenı zaten gunes kolajen baglarımızı yıpratmıs oluyor
bır de yercekımı etkısıyle dokular asagı kayıyor
yuzden kolayca kg vermenın nedenı bu
dolgu yaptırıcaz bır de mesolifting diye dusunuyorum ben canım
kendım ıcın bunları uygun gordum bakalım kızlar neler onerıcek bıze
mutlaka deneyımlerı olan arkadaslar vardır
sevgiler

jayjay sen olmasan nolcakti su halimiz her zaman hizir gibi yetisiyorsun :KK66:
allah eksik etmesin seni...

kaydirigubbakcemile3 teşekkürler Gülaycım
siz de iyi ki varsınız en yakın arkadaşlarımdan bile yakın dostluklarım oldu burada
keşke hepinizi görebilsem
çok değerli insanlarsınız :lepi::1hug:

evt Jayjaycım seni okumak rahatlatıyo bizi. Keşke Ajda Pekkan falan da olsa burda da bize yardım etse.. Ondaki estetik tecrübesi çok büyük :)

kizlarrrr nerdesiniz jayjay ;(

birsey buldum sayilir bugün bi doktorlar görüstüm cökük yanaklar icin bana juvederm volumaya önerdi.
piyasada yeni sürülmüs sayilir ve cok iyimis...en uzun kalici dolgu ve dogal görüntü veren bi dolgu diye bahsetti artik ne kadar dogru bilmiyorum ama juvedermin dolgularin iyi oldugunu biliyorum...

Jayjay bende sana şunu sorcam cnm:
Benm yüzümde değişme var son 1 yıldır. Bunun nedeni roaccutane (a vitaminli sivilce ilacı) kullandım 2.5 yıl önce ve onu kullanmaya başladıktan sonra cildimde sivilceler gitti ve cildim acayip sıkılaştı. O kadar pürüzsüz ve tertemiz bi cildim olduki gören mutlaka iltifat ediyordu. Daha 1 yıl öncesine kadar çok genç ve güzel görünüyordum. Şimdi ise aradan en az 2 yıl geçti ve suratımda 1 aydır sivilce oluşumu tekrar başladı ve suratım 5-6 aydır çökük. Gözaltlarım ve gülme çizgilerim belirginleşti, suratım zayıfladı ve hafif çökme var. Sıkılık gitti tabiiii.. Yani bence bu cildimdeki gerileme bu ilacın etkisini yitirmesiyle alakalı.
Ben bu yaşadıklarımdan sonra anladımkiiii dolgunluktan ziyade cildin sıkılaşması çok önemli.. Benm cildim sıkılaşırken cildimde öyle çok dolgunluk yoktu ama çok sağlıklı ve pırıl pırıl sıkıca bi cildim olmuştu...Yani demekki yüksek dozda aldığım a vitamini çok fayda etti ama şuan faydasından çok zararını görüyorum çünkü biranlık güzeleşecem diye cildim iyice mahvoldu. Çok üzgünüm. Dolgu benim derdime bi çare olabilir mi yoksa sıkılaştırıcı kremlere mi baçvurmalııyım?

Jayjay bende sana şunu sorcam cnm:
Benm yüzümde değişme var son 1 yıldır. Bunun nedeni roaccutane (a vitaminli sivilce ilacı) kullandım 2.5 yıl önce ve onu kullanmaya başladıktan sonra cildimde sivilceler gitti ve cildim acayip sıkılaştı. O kadar pürüzsüz ve tertemiz bi cildim olduki gören mutlaka iltifat ediyordu. Daha 1 yıl öncesine kadar çok genç ve güzel görünüyordum. Şimdi ise aradan en az 2 yıl geçti ve suratımda 1 aydır sivilce oluşumu tekrar başladı ve suratım 5-6 aydır çökük. Gözaltlarım ve gülme çizgilerim belirginleşti, suratım zayıfladı ve hafif çökme var. Sıkılık gitti tabiiii.. Yani bence bu cildimdeki gerileme bu ilacın etkisini yitirmesiyle alakalı.
Ben bu yaşadıklarımdan sonra anladımkiiii dolgunluktan ziyade cildin sıkılaşması çok önemli.. Benm cildim sıkılaşırken cildimde öyle çok dolgunluk yoktu ama çok sağlıklı ve pırıl pırıl sıkıca bi cildim olmuştu...Yani demekki yüksek dozda aldığım a vitamini çok fayda etti ama şuan faydasından çok zararını görüyorum çünkü biranlık güzeleşecem diye cildim iyice mahvoldu. Çok üzgünüm. Dolgu benim derdime bi çare olabilir mi yoksa sıkılaştırıcı kremlere mi baçvurmalııyım?

canım retinol-a vitamininin kolajen dokuyu uyarma gibi bir islevi var
yanı sıkılastırır
ama roaccutane da benım de gozlemledıgım etkısı bır 6-7 ay sonra tersıne ıslıyor
yanı sankı dokuyu gucsuzlestırıyor gıbıme geldı
maalesef hala arada bır ıcmek zorundayım cunku 10 tane 20 mg roaccutane ıcınce cıldım duzelıyor
sonra yuzumu acılı sıvılceler basıyor
ben de dr un verdıgı hapları duzenlı ıcmedım sorun oldukca ıcıyorum
fakat bence o ılac hıc ıyı bırsey degıl kendı gozlemım bu bende gordugum
sankı sonradan kolajen dokuyu yıkıyor degıl mı?

sakın ola kı paranı sıkılastırıcı kremlere verme
bak bende tum pahalı markalar var ve hıcbırı %5 bıle ıse yaramıyor
dusunebıldıgın her marka var asla ve asla kreme para verme
serumlara asla ınanma
jayjayın almadıgı serum kalmadı 1 zerre fayda gorduysem ne olayım
kendımı o verdıgım 100lerce papel nedeniyle enayi gibi hissetmekten baska:nazar:

sımdı 200 den asagı sıkılastırıcı krem yoktur 200 e de vermezler zaten
onu alcagına gıt kendıne hyaluronıc acıd uygulattır canım ya
neden krem alıyorsun kı:ecrin_bebek:

kizlarrrr nerdesiniz jayjay ;(

birsey buldum sayilir bugün bi doktorlar görüstüm cökük yanaklar icin bana juvederm volumaya önerdi.
piyasada yeni sürülmüs sayilir ve cok iyimis...en uzun kalici dolgu ve dogal görüntü veren bi dolgu diye bahsetti artik ne kadar dogru bilmiyorum ama juvedermin dolgularin iyi oldugunu biliyorum...

aa haberim yok
ayıpladım kendimi
hemen bakayım
farkı neymis acaba?gramajı ne gulaycım

yaslılık ve kg kaybı gıbı durumlarda yasanan doku kaybını yerıne koymak ıcınmıs
yüze kaybettigi hacmi geri kazandırıyormus
yanaklara elmacık kemıgıne ceneye konuyormus
yaslanınca yercekımıne baglı doku kaymaları ve
zayıflayınca yasanan elmacık kemıgı bosalmıs gıbı olur ya ,bu gıbı durumlar ıcınmıs
guzel olur memnun kalırsın,18 ay kalıcı oldugunu yazmıslar dudak ıcın uygun degıl dıyor
demek gercekten kalıcı
gramajı ne acaba
turkce sıtelerde yok cunku
resımler buldum cok ama cok guzel olmus ama catlıycam gramaj konusunda
bı yanagı bu hale getırmek ıcın 2 ser enjektor hatta 3 er enjektor (0.55 ml)kullanmak gerekır
demek kı buyuk bırsey bu

http://www.glowmedispa.ca/index.php/Main/Juvederm.html
cok guzel olmuslar valla Gulay hemen gıttttt!!!!!!!!!

Son düzenleme:
canım retinol-a vitamininin kolajen dokuyu uyarma gibi bir islevi var
yanı sıkılastırır
ama roaccutane da benım de gozlemledıgım etkısı bır 6-7 ay sonra tersıne ıslıyor
yanı sankı dokuyu gucsuzlestırıyor gıbıme geldı
maalesef hala arada bır ıcmek zorundayım cunku 10 tane 20 mg roaccutane ıcınce cıldım duzelıyor
sonra yuzumu acılı sıvılceler basıyor
ben de dr un verdıgı hapları duzenlı ıcmedım sorun oldukca ıcıyorum
fakat bence o ılac hıc ıyı bırsey degıl kendı gozlemım bu bende gordugum
sankı sonradan kolajen dokuyu yıkıyor degıl mı?

sakın ola kı paranı sıkılastırıcı kremlere verme
bak bende tum pahalı markalar var ve hıcbırı %5 bıle ıse yaramıyor
dusunebıldıgın her marka var asla ve asla kreme para verme
serumlara asla ınanma
jayjayın almadıgı serum kalmadı 1 zerre fayda gorduysem ne olayım
kendımı o verdıgım 100lerce papel nedeniyle enayi gibi hissetmekten baska:nazar:

sımdı 200 den asagı sıkılastırıcı krem yoktur 200 e de vermezler zaten
onu alcagına gıt kendıne hyaluronıc acıd uygulattır canım ya
neden krem alıyorsun kı:ecrin_bebek:

Cnm ben senin roaccutane kullandğnı bilmiyodum, şaşırdım..Hiç bahsetmemiştin. Bence sendeki problemde bu ilaçtan kaynaklanıyo, yaşlılıktan değil. Çünkü bu kadar hızlı bi yaşlanma olmaz yaa...32-35yaşlarında ne güzel bayanlar var..Bende de birden başladı bu çökme daha yaşım 30bile değilken... Şimdi benm bi karar vermem lazm ne yaptırmam gerektiğine...Yaza doğru yaptırcam uygulamamı..O zamana kadar ayda 200lira atacam bi kenara..Benm derdime ne çare olur bilemiyom. 1-dolgu mu?
2- Vitamin iğneleri mi?
3- kolajen enjeksiyonu mu?
4- sıkılaştırıcı ve yüzü yukarı kaldıran
uygulamalar mı?
5- Kök hücreyöntemi mi (şimdi olmasada
ilerde mutlaka yaptırcam 32-35yaşlarmda :)

Gülay sanırım ürün henüz tr piyasasına düsmedi
ne acıklama var ne de yapan
uygulaması farklı olabılır sanırım daha yogun bır kıvam
bak onu yapmaya kalkmam ben mesela ahaha
ürün çok ama çok güzel
hele sen kücüksün sende inanılmaz iyi durur
yercekimi henüz hırpalamamıs senı
nezaman gıdıcen dr a canım
ozel sorularımı ıletıcen mı??

Cnm ben senin roaccutane kullandğnı bilmiyodum, şaşırdım..Hiç bahsetmemiştin. Bence sendeki problemde bu ilaçtan kaynaklanıyo, yaşlılıktan değil. Çünkü bu kadar hızlı bi yaşlanma olmaz yaa...32-35yaşlarında ne güzel bayanlar var..Bende de birden başladı bu çökme daha yaşım 30bile değilken... Şimdi benm bi karar vermem lazm ne yaptırmam gerektiğine...Yaza doğru yaptırcam uygulamamı..O zamana kadar ayda 200lira atacam bi kenara..Benm derdime ne çare olur bilemiyom. 1-dolgu mu?
2- Vitamin iğneleri mi?
3- kolajen enjeksiyonu mu?
4- sıkılaştırıcı ve yüzü yukarı kaldıran
uygulamalar mı?
5- Kök hücreyöntemi mi (şimdi olmasada
ilerde mutlaka yaptırcam 32-35yaşlarmda :)

Canım bak simdi sen kendini böyoe sıkıntıya sokma
sakın ol,bence sen paranı voluma ve mesolifting icin biriktir
bak voluma cok guzel bır urun
mesolifting de cok ıyı sonuc verıyor onlardan yaptırırsın
roaccutane evet maalesef kullandım
ve bazen ıcıyorum halen

Jayjaycım mesolifting kaç seans? Yani ben o kadar sık ankaraya gelemem.
Bide roaccutane sayesinde 1 sene sonra harika bi cildin olacak. Dolgun, daha genç ve pırıl pırıl bi cildin olacak ama 2 sene sonra ise feci şekilde çökertiyor. Retinol cilde çok iyi geliyo.Pürüzsüz ve mükemmel bi cildim vardı geçen sene. Pırıl pırıl parlıyor ve lifting etkisi yaratmıştı. Şimdi ise etkisi tamamen gitti 1 aydır sivilcelerimle boğuşuyorum ve bu ilacı hiç tavsiye etmiyorum istersen druna sor cnm. Bide roaccutane içtiğin sıralarda cildin çok hassas oluyo. Böyle hassas dönemdede dolgu mesolifting tarzı şeyler sana uygun olurmu bilmiyorum.
Ben dolguyu juvaderm düşünyom. Bide mesolifting için nereye gidebilirimki ankarada? Şöyle kendimize uygun bi yer bulsak....Sen aldığın ürünleri cildine enjekte edecek olan bi dr buldun mu cnm? Bulursan o dru bana da ayarla seninle ortaklaşa ürün alıp o dr'a yaptıralım. Tabi güvenilir bi dr olsun....

Bişey daha söölycem gnc ürünlerini kullanıyomusun jayjay? ıçten destek mi yapsak acaba? a vitamini beta keraten alsam nasıl olur ki?

Jayjaycım mesolifting kaç seans? Yani ben o kadar sık ankaraya gelemem.
Bide roaccutane sayesinde 1 sene sonra harika bi cildin olacak. Dolgun, daha genç ve pırıl pırıl bi cildin olacak ama 2 sene sonra ise feci şekilde çökertiyor. Retinol cilde çok iyi geliyo.Pürüzsüz ve mükemmel bi cildim vardı geçen sene. Pırıl pırıl parlıyor ve lifting etkisi yaratmıştı. Şimdi ise etkisi tamamen gitti 1 aydır sivilcelerimle boğuşuyorum ve bu ilacı hiç tavsiye etmiyorum istersen druna sor cnm. Bide roaccutane içtiğin sıralarda cildin çok hassas oluyo. Böyle hassas dönemdede dolgu mesolifting tarzı şeyler sana uygun olurmu bilmiyorum.
Ben dolguyu juvaderm düşünyom. Bide mesolifting için nereye gidebilirimki ankarada? Şöyle kendimize uygun bi yer bulsak....Sen aldığın ürünleri cildine enjekte edecek olan bi dr buldun mu cnm? Bulursan o dru bana da ayarla seninle ortaklaşa ürün alıp o dr'a yaptıralım. Tabi güvenilir bi dr olsun....

Hayatım mesolifting icin neden ankaraya gelıyorsun kı
orda yapar bı dr ya buraya gelme bence
nerdesın sen?

ürün fiyatları ıcerıge gore degısıyor
degisik markalara baktım
330 dolara da var, 230 dolara da 220 euroya da
ampul sayısı da degısıyor
ama bana 200 ytl dıyen drun uygulayacagı tek ampulun fıyatı 30-35 ytl -170 ytl uygulama parası asla vermem kimse kusura bakmasın
bır de tek seans ıcın

Son düzenleme:
Bişey daha söölycem gnc ürünlerini kullanıyomusun jayjay? İçten destek mi yapsak acaba? a vitamini beta keraten alsam nasıl olur ki?

Canım ben hep netten alıyorum bu tarz vıtamın antı agıng fılan urunlerını
gnc den sadece cinko aldım sanırım onun dısında hep gittigidiyordan aldım
solgar da aldım yabancı tanımadık markalar da uzak dogu markaları da cok kullandım

X