Hamilelikte Pastil kullanımı

Eylxuxl_ce

Kızım ve Oğlum
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
662
4
Merhaba arkadaşlar bugun bıraz boğaz için pastil alıyorum Drum alabilirsin bir zararı yok dedi ama gunde en fazla kac tane alabilirim bana cevap yazarsanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar bugun bıraz boğaz için pastil alıyorum Drum alabilirsin bir zararı yok dedi ama gunde en fazla kac tane alabilirim bana cevap yazarsanız sevinirim.

canım bende boğaz ağrısı çok çekiyorum doktorum bana strepsils yazdı onu kullanıyorum.herhangi bir zararı yokmuş.normalde kaç tane kullanıyorsan o kadar kullanabilirsin dedi.için rahat olsun.ama bütün hepsi için geçerli değil.bazılarında antibiotik karışımı var.

Evet banada strepsils verdi limonlu ballısı umarın faydasını goruruz yetişkinlerde 8 taneye kadar alınabilir yazıyor prospektüsünde çok teşekkür ederim canım

pastili bilmem ama yengem majezik içmiş
hamile oldugunu bilmeden acaba bi sey olur mu ki

arkadaşlar 1 haftadır üst solunum yolu enfeksiyonundan ölüyorum resmen.24 haftalık gebeyim şimdiye kadar 1 ağrı kesici bile almadım,ama artık dayanamıyorum faranjitim çok ileledi öyleki artık sesim de çıkmıyo,pastilden başka bişey kullanamaz mıyım?yardım edin nolur...:KK43:

arkadaşlar 1 haftadır üst solunum yolu enfeksiyonundan ölüyorum resmen.24 haftalık gebeyim şimdiye kadar 1 ağrı kesici bile almadım,ama artık dayanamıyorum faranjitim çok ileledi öyleki artık sesim de çıkmıyo,pastilden başka bişey kullanamaz mıyım?yardım edin nolur...:KK43:

arkadaşım geçmiş olsun..sana önerebileceğim tek şey ballı limonlu ıhlamur içmen olabilir..onun dışında druna danışmadan bişe alma derim ben..

kızlar bişey soracagım ben 7 haftalık hamıleyım ve afedersınız kabızlık sorunu yasıyorum cok rahatsızlık verıyor ne yapabılırım sizce

ben de öksürükten ölüyorum ya özellikle geceleri azıyo geçen pazartesiden beri grip oldum ama diğer belirtiler yok denecek kadar az sadece öksürük ilerliyo ya ne yapacağımı şaşırdım bebeğime zararı olur mu ki öksürüğün çok üzülüyorum.................

ben de öksürükten ölüyorum ya özellikle geceleri azıyo geçen pazartesiden beri grip oldum ama diğer belirtiler yok denecek kadar az sadece öksürük ilerliyo ya ne yapacağımı şaşırdım bebeğime zararı olur mu ki öksürüğün çok üzülüyorum.................

merhaba
aradan bayağ zaman geçmiş ama ben de hamileyim ve çok kötü öksürüyorum şu an. siz nasıl geçirmeyi başardınız ne kullandınız bana söyler misiniz :2:

merhaba
yukarda da yazdığım gibi hamileyim ve öksürüyorum boğazım şişti. yapabileceğim bişey var mı siz de yaşamışsınız :KK5:

Cok grcmis olsun. Ben de cok kotuydum bir ay oncesinde. Ama ihlamur bal ve limondan baska birsey kullanmadim. Hastaligim boyunca sadrcr iki sefer minoset aldim ki basim agriyordu. Yine de doktoruna danis derim. Antibiyotik verebiliyorlar durumuna gore. Ayrica bol bol dinlen :)) insallah atlatirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba
yukarda da yazdığım gibi hamileyim ve öksürüyorum boğazım şişti. yapabileceğim bişey var mı siz de yaşamışsınız :KK5:

Son 7 haftamdayim yüzümde iltihap çıkmıştı kandan tahlil yapıyorlar 40 i geçiyorsa Yada 40 da antibiyotik başlıyorlar bende 87 idi antibiyotik kullandım bence dr.a git daha kötu olmadan ....

Canmm ben geberiyom öksürükten bende strepsils kullaniyorum rahatlatiyor en azndan cok gecms olsun

Mrb arkadaşlar çok geçmiş bir konu ama hamileliğimin üçüncü haftasında gebe olduğumu bilmeden pastil kullandım ilk üç ayda kullanan var mı ya da herhangi bir sakıncası var mı bilgisi olan varsa cevap yazabilir mi

X