Kız İsteme İstemede tek taşımı takmalı mıyım?

Boswer

Annemi çok özledimm
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
7.500
149
Sevgilim evlilik teklifi yaparken tektaş taktı. Dışarda takıyorum evdede birkaç kez taktım birdebayramın birinci gününde akraba ziyaretlerinde..

1-2 haftaya kadar isteme olacak.İsteme sırasında tektaşımmı taksammı acaba? Evdekiler görmeseydi erkek arkadaşıma geri verip isteme sırasında taktırmayı düşünüyodum şimdi olmaz sanırım.

Ne yapayım akıl verin kızlar

canım ben de geri vermiştim nişanlıma ama kimse görmemişti. o da söz de taktı. ama sizinkiler görmüş. nasıl bişi pahalı bişise aldırma yazık bi daha. sen tak onu yine o zaman annenler gördüyse

Ben geri vermiştim kaydirigubbakcemile3
Ailem de görmüştü birşey olmadı yani,ne olacak ki ..?

baban görmediyse takma.
yai takılmaz.
daha istememeişsiniz ki yüzük ne alalka derler.
dursun o bi kenarda.
sözde ver ozaman takar.
iki kez tektaş mı alınır .)

İki tektaş istemem zaten.Buda pırlanta başka bir yüzük alacak durumuda yok.Acaba takmasam onlarda bişey takmasa ertesi gün ben tektaşımı gönül rahatlığıyla herkesin yanında takabilirmiyimki

baban görmediyse takma.
yai takılmaz.
daha istememeişsiniz ki yüzük ne alalka derler.
dursun o bi kenarda.
sözde ver ozaman takar.
iki kez tektaş mı alınır .)

Babam gördü yüzüğü hatta akrabalarımın bir kısmıda gördü.Sözde vermek olmaz artık gibi geliyor bana

canIm bence sen ver onu erkek arkadasına. sonucta ortada daha isteme oLmadan o yüzügü takıp aiLesini karsıLaman cok hos oLmaz bence. herkes biLse biLe isteme töreninden sonra yüzügün takıLması daha uygun oLur gibime geLiyor. karar senin tabi.

bende senin gibiyim, tek taşımı zaten taktım ben demeyi düşünüyorum ortamı yumuşatıp biraz :KK70:

İsteme oldu arkadaşlar.Takmadım yüzüğümü..Şimdi hiç çıkarmıyorum ama:nazar:

en başından ailenin görmesi hatta akrabalarının falan görmesi hoş olmamış bence..:umursamaz:
neyse hayırlı olsun atlatmışsın kaydirigubbakcemile2
güle güle tak..:hulya:

Aynı şey geçen haziranda benim de başıma gelmişti ve ben geri vermemiş istemede takmıştım..zaten hem onun hem benim ailem biliyordu..Hiç de bişey olmadı:KK70:

niye bu kadar sorun yaptın ki canım kafamçokkarıştı
geri ver taksın sözde yüzüğü zaten herkes bilimiyormu onun aldığını sengözlerimebaksanab

X