Baş dönmesi üşüme

ysl_cinema

ATATÜRK'ümü çok seviyorum
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2009
1.050
6
42
kızlar merhaba, bende bazı sorunlar var bunları yasayan varsa yardımcı olabilir mi bana. baya zamandır ayaklarım ellerim ısınmıyor hep buz gibiler, arada bir ayak parmaklarım üşümekten morarıyor kangren olmuşum gibi ısıtmaya çalısıyorum olmuyor yaşlı neneler gibi katkat çorap giyiyorum ama ısınmıyor:çok üzgünüm:
bi de 4 gündür başım dönmeye basladı bayılacagım diye korkuyorum baya sık dönüyor korkuyorum
böyle durumda olan var mı korkuyorum dr ye gitmeye.beynimde ur mu var acaba diye düşünüyorum:gitme:

Geçmiş olsun canım ama ihmal etme ve kötü düşünme nolur belki kansızlıktan falan olabilir. Sen en iyisi bir dr. görün.

teşekkür ederim canım dr ye gidicemde korkuyorum hangi doktora gidecegimide sasırdım biri diyor kalp dolasıma git ,biri kulaga git biri göze git , biri beyin cerrahına git offff:çok üzgünüm:

Dahiliyeyen gidiceksin canım evet morarma hariç diğer sıkıntılar bendede vardı ilaç kullanıyorum öyle geçti. Başka bi sorun varsada dahiliye seni yönlendirir zaten geçmiş olsun..

Öncelikle dahiliyeye gidin. Tüm kan testleriniz bir yapılsın. Bu arada kansızlık kaynaklı bir durum varsa kan tahlillerinde çıkacaktır. Eğer dahiliye teşhis koyamazsa veya detaylı bir tedavi gerekiyorsa sizi ilgili bölüme yönlendirecektir. Geçmiş olsun.

önce dahiliyeye gitmek gerektiğini bilmiyordum çok teşekkür ederim kızlar iligilendiğiniz için,ilk önce dahiliyeye gideyim o zaman insallah kansızlık çıkar rahatlarım,saolunopuyorumnanaktana.s.

X