idrar testi ne zaman kesin yanıt verir?

rocker_duck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
32
0
adetimden 8 gün gecti ve negatif diyor kesin yanıt mıdır? yanılma payı var mı merak ediyorum kızlar lütfen yardım edin.

cnm adetin geceli olmus bayagi zaman, doktora gitmen en iyisi bence belki testte cikmiyordur, yada gercekten hamile degilsindir. o zaman sokturucu verir. en kesin bilgiyi doktorun verir.

canım benim 15 gün geçti hala negatif bekle bekle nereye kadar yarın dr ye gidiyorum ben, yok geç döllenmedir, yok geç yerleşmiştir, tutunmuştur falan bu vakit oldu ama gelen giden de olmadı bebi de olmadı işte, kan testi de negatif çıktı, çok kereler yaptığım idrar testleri de, ne diyeyim bilmem ki, eğer adet tarihine çok yakın bir sürede ilişki olduysa belki yukarıda yazdığım sebeplerden olabilir ama bende öyle bir durum da söz konusu olmadığı için korktum ve dr ye gidicem....

kızlar bnmde adet olmam lazımdı,8gün günüm geçti,artı spiralim var,bugün doktora gittim kan tahlili yaptıracam yarın,evde test yaptım çıkmadı,acaba varmıdır,spiralim kayıp beni hamile bırakmış olabilirmi,kafam çok karışık,kızım daha 2.5 yaşında,allahım isteyenlere versin inş,ben daha hiç hazır değilim 2.çocuğa

sana katılıyorum eli82 Allah isteyene versin ...bende istemiyorum ve bunca hasretini çeken varken kürtajı düşünmek bile öldürüyor beni neyse biraz sancım olmaya başladı inşallah adet olurum bi an önce kurtulurum bu kaygıdan ...

X