Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcu Uygun Meslekler

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.777
60
Ciddiyet, kararlılık ve sebat mesleki alanda da önde gelir. Çalışılan işin para getirmesi ve güvenli olması çok önemlidir. Hareketli veya pasif bir iş olması fark etmez yeter ki geliri iyi ve rahat olsun. Sabır, sorumluluk isteyen ciddi işler Boğalar için uygundur.

Venüsün verdiği sanatsal yeteneğin kullanabileceği alanlar. Kuyumculuk, mücevher işleri, saatçilik, heykeltraş, mimarlık, dekoratörlük konularında başarılı olabilirler.

Destekleyici etkilere ses güzelliği ve kulak varsa müzik alanı düşünülmelidir.

Ticaret, çiftçilik, banka, borsa işleri, inşaat alanı, emlakçılık ev alım satım işleri boğalar için uygun mesleklerdir. Ayrıca ciddi, sabırlı, azimli fakat tolerans sahibi olmayan, katı kurallı yöneticiler de bu burçtan çıkabilir.

valla skıcı olmasın her işi yapar boğa hanımları en çokta tatlı yemeyi severler..

hayalim mimarlıktı ama başörtülüleri üniversiteye almayanlar utansın bakalım öbür tarafta hakkımı nasıl vercekler

bizim okulda baş örtülüler şapkalar takarak çok rahat bir şekilde derslere girebiliyorlar..bu hayalinden vazgeçmen için yeterli bir sebep değil bence..

Boğa burcu inanılmaz iyi bir yönetici olur işine çok sadıktır.Veya iyi bir eğitimci olabilir çünkü çok anaç kişiliğe sahiptir.Bana katılan var mı?

Evet, boga burcunun ozelliklerindendir, asiri kiskanc oldugunu da unutmayalim, aklima gelmisken suan yonetici sekreter yardimcisi olarak calisiyorum, yalniz isyeri biraz sikici, calisanlarda oyle sırnaşık şey ben haric eheheh tatlicadiarzu

merhaba bende boğa burcuyum ve tatlıyı pek sevmem tuzlu daha çok tercihim kıskanç asla değiliz zor veya kolay iş farketmez her işi yaparız sonuna kadar dik kafalıyız ve inatçı dediğiz dedik ve sinirliyiz

sengözlerimebaksanab ben de tekstil mühendisliği bitirdim ama ruhumda mühendisliğe dair kıpırtı bile yok fisfisfis sanırım bunu mezun olduktan sonra anlamam tam bi felaket :a015: şimdi kendime uygun iş nedir kendimi keşfetmeye çalışıyorum.. inşallah hemen bulurum çünkü bu dünyadan sessizce yaşayıp gidenlerden değil ufak da olsa iz bırakanlardan, arkasından Allah nur içinde yatırsın diyenlerden olmak istiyorumşutarafagitti

Bende Boğa burcuyum. İnatçı, asabi, zoru seven, asalete önem veren, titiz ve tuttuğunu kopartan biriyimdir.. Evet kabul ediyorum kıskanç bir yapıya sahibim...

bı yerde boga burcu yonetıcıyse onun altındakıler yandı boga burcu mükemmelıyetı sever herzaman daha ıstedıgı içinde altındakılerın yaptıklarının herzaman daha ıyısını ıster:1closedeyes: hehe superiz biz yaaakaydirigubbakcemile3

bende inş kimyacı olucam işte bu yaz tatilinn sonunda belli olacak burcumla alakalımı bilmiyorum ama mesleğimi seviyorum =)

boğa burcu kadını çok iyi anne olur ve çok iyi ev yönetir
okuyamadım çalışamadımda ama üstüme düşen annelik ev hanımlığı ve iyi eş olma görevini en iyi şekilde yapıyorum
burcun etkisi ne kadar bilemem
kendimle gurur duyuyoruuuummm:lepi:

tam eşimopuyorumnanaktan

X