Kontakt Lens kalıcı göz rengi değiştirme ameliyatı hakkında bilgisi olan?

boomba58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
290
1
33
kızlar kalıcı göz rengi değiştirme ameliyatı diye bisey duymuştum bu sitede...ama şimdi bulamıyorum..ismini bilen arkadaşımız varsa yazar mı? çok merak ediyorum da

kızlar bu ameliyatların nasıl ve hangi ortamlarda gerçekleştirildiği hakkında bilginiz var mı? Türkiye de uygulanıyor mu ve maliyeti ne kadar?

türkiye de olsa duyardık diye düşünüyorum ki en ufak bi lazer ameliyatlarındaki gelişmeler bile hemen gündeme geliyor bulursan bizede söyle yerimseniben

Youtube'da bu ameliyatı olan bir kızın videolarnı izlemiştim. Newcooliris yazarsanız çıkacaktır. Kız yaptırmış ve hiç memnun kalmamış. Yakından görünümü korkunç derecede yapay. Youtube da kısa ameliyat görüntülerini de koymuşlar.

evet yapay duruyo daha önce bi arkadaşımız da paylaşmıştı ingilizceydi sanırım yine operasyonun ismi ama bundan farklıydı sanırım

valla bu işler riskli. göz bu. üstelik ben kendi gözlerimide beğeniyorum...değişiklik için takıyorum lens..
canım istediği zaman kendi gözlerimle olmak istesem,olamayacağım. göze yabancı bir plaka koyuyorlar. göze zararı bir süre sonra yan etkisi, olabileceğinide düşünmek gerekir. göz gittikten sonra ne anlamı var. kör olduktan sonra.
komplikasyonları olabilir. çok yeni bu. 5 yıl sonra göze ne yapacağı belli değil.
birde göz resmen tek renk. robot gözü gibi. o ton farkları,açıklıklar koyuluklar ve derinlik yok...

belki ilerde daha geliştirirler diye düşünüyorum..bence de çok riskli zaten daha yaşım küçük..daha neler keşfedicekler..lens kullanıyorum ama bu ara taktım doğal renkli göze sahip olan insanlara...çok kıskanıyorum ne yalan söylim ..biyokinezi diye bisey duydum ama fazla uçuk gibi geldi o da

evet bide işin manevi boyutu var bilmiyorum ama hemen aklıma o geldi
fakat cok ilginç bişey ben merakımdan bi arastırmıstım dha öncede pek bişe bulamamıstım yerimseniben

B_CI1.jpg

eyesbeforeandafter5.jpg

Ben topikte paylaşmıştım canım arkadaşlarda yazmış site ismini newcoloriris.com dan alıntı yapmıştım o sitede ameliyat sonrası görüntüler var ama sanırım hala Tükiye de yok uygulama duyarsan yazda bizimde haberimiz olsun yerimseniben

arkadslar yapmayın yaa böle bi şeyi dusune bilen varmı korkuç bi durum renkli lens kullanın iştee hayatınızı riske atmayın hersey in aksamı olabilir ama gözunuze allah muafaza bişey oldunu dusunun aklınızdan bile gecirmeyin derim

Ben topikte paylaşmıştım canım arkadaşlarda yazmış site ismini newcoloriris.com dan alıntı yapmıştım o sitede ameliyat sonrası görüntüler var ama sanırım hala Tükiye de yok uygulama duyarsan yazda bizimde haberimiz olsun yerimseniben
merhaba bu amelıyat yapılıyor doktorun hastasıda cok.. ıkı hasta yenı amelıyat oldu ınanamadım muthısdı

X