Malatya'da burun ameliyatı olanlar?

asilem44

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2009
790
4
Kızlar Malatya'da burun ameliyatı olan varsa hangi doktora oldu,memnun mu?Hatta varsa foto gönderebilir misiniz?

Annem Turgut Özal da ameliyat oldu teyzelerim devlette.yüz şekli uzun olan teyzelerimin burunları felaket oldu küçücük oyuncak gibi burunları.annemde Ali gürlek e oldu ama benim tavsiye edeceğim doktor ahmet ve hıdır beydir.

Annem Turgut Özal da ameliyat oldu teyzelerim devlette.yüz şekli uzun olan teyzelerimin burunları felaket oldu küçücük oyuncak gibi burunları.annemde Ali gürlek e oldu ama benim tavsiye edeceğim doktor ahmet ve hıdır beydir.

ali gürlek hiç güzelw yapmıyorrrr begendigim bi hastasını görmedim malesef..
hıdır beyinkide güzel deillllllll zatennnnn çok kişi amlyt olmuyor bilge türk en iyisii malatyada tek gecerimmm..bende ona oldumm..şuanda herkes soruyor kaç kişi görüp amlyt oldu malatyada olcaksanız bilge türk bilennnnn araştırma hastahanesi düşünmedennnnnnnn gidin derim:)

Ali gürlek dehşet zaten:KK70: bilge beyi bende duydum dev.hast sanırım hıdır beyde güzel yapıyor gerçekten

canım ben o mesajı yazalı aylar geçti üzerinden.Ben de ameliyat oldum 5 ay oldu:))Bilge türk bilene ameliyat oldum.Burnumdan da çok memnunm.Bilge bey muhteşem doktor diyebilirim.Hıdır beye kimse ameliyat olmuyor.Ali gürlek burunları mafediyor diyebilirim.Zaten malatyada da değil.Bilge türk bileni ben de tek geçerim.

ayrıca canım bilge türk bilen da t.özal tıp merkezinde devlette değil.

Bilge Beyin hakkında devamlı iyi şeyler duymaya ne kadar ihtiyacım var.Kızlar sağolun ya,valla iyi şeyler duydukça motive oluyorum.
Asilem,Bilge Bey ameliyatları sağlık karnemiz olduğu takdirde ücretsiz yapıyordu dimi,yanılmıyorum?

23 Kasım 2015 Ptesi Günü Malatya Müjde Hastanesi'nde Zafer Tezel'e ameliyat oldum. Malatya'da çok tanınmış bir doktor olduğu için O'nu tercih ettim. 5 hafta geçti. Burnumu görenler 'sen gerçekten ameliyat oldun mu, hiç bir farkı yok eskisinden' gibi söylemleriyle zaten hiç bir değişiklik olmayan burnuma üzüntümü, çektiğim o kadar çileyi, ameliyat korkusu ve sonrasında ki ağrılarımı hatırlattıkça lanet ediyorum. Keşke olmasaydım ya da daha çok araştırsaydım. Asla tavsiye etmiyorum. Malatya'da eczanemiz var, hep Zafer Hoca'yı tavsiye ederdik hastalara. Asla tavsiye etmiyorum. Malatya Devlet Hastanesi'nde KBB'ci bir hocaya göründüm. Pek bir şey alınmamış ki demesiyle bozulan moralin daha da altüst oldu. Allah'a havale ediyorum. Çok çok çok üzgünüm.

X