sancım var korkuyorum :(

kkatre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
391
0
36
mrb arkadaşlar ben henüz 10-15 günlük hamileyim ve sancım oluyor sürekli değil karnımın tam altında ara ara oluyor tecrübeli olanlarınız acaba bu normalmidir kontrole gitmeme henüz var cevaplarsanız sevinirim

mrb arkadaşlar ben henüz 10-15 günlük hamileyim ve sancım oluyor sürekli değil karnımın tam altında ara ara oluyor tecrübeli olanlarınız acaba bu normalmidir kontrole gitmeme henüz var cevaplarsanız sevinirim
cnm emin olmamakla beraber gaz sancısı olabilir

yanı hamıle oldugunu ogrenelı 10-15 gun mu gectı yoksa 2 haftalık mı hamılesın? gaz sorunu yasıyo olabılırsın ama yınede doktoruna danısmanda fayda war.

ilk zamanlar olması çok normal canım, rahim gelişiyor...ama bazı gebeliklerde olmuyor...
benimde ilk zamanlar kasıklarım çok ağrıdı aynı adet sancısı gibi ...

benim de hamileliğimi öğrendiğim hafta ve onu takip eden 2 hafta süresince aynı adet sancısı gibi sancılarım olmuştu. Hatta haftada 1 kez iğne olmuştum proluton adı. Doktorunu bilgilendir mutlaka, bana vücudumun bebeği yabancı olarak algıladığını ve atmaya çalıştığını söylemişti doktorum ve 1 hafta da rapor alıp yatmıştım. Ne olur ne olmaz, kontrol zamanını bekleme bence..

X