yumurtlama döneminde hamile kalanlar,bebeginiz kiz mi erkek mi

yumurtala döneminde hamile kalanlar,bebeginiz kizmi,erkekmi?

• erkek

OY: 71 58,2%
  • kiz

OY: 51 41,8%

• Ankete Katılan
    122
arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve bir kaç bişeyler sormak istiyorum. 10/12/2010 tarihinde regl oldum. zaten her ay ya 10da yada 8de geliyor. ve yumurtlama dönemini hesapladıgımda 21/12/2010 ve 26/12/2010 tarihleri arasında ilişkiye girildiginde sonuç alabilirsiniz yazıyor . ve araştırmalarımda yumurtlama günü tek ilişki erkek , yumurtlamadan 2-3 gün önce kız bebek yazıyor. allah önce saglıklı huzurlu bebekler nasib etsin herkese . sizce hangi dönemde denemeliyim . cvp bekliyorum ilgili arkadaşlardan.

Ben yumurtlamadan çok önce ilişkiye girdim kız bebek istiyorum ,çin Takvimi'de kız diyor bakalım inş tutar eşimin haberi yok :) ama mecburdun kız evlat başka inş Allah verir

Kizlar ne olur yardim edein bende oerkek istiyorum bi kizim var cok sukur yum gununden bi gun once iliski oldu sizce ne

Açıkça Allahım bu evladımda hayırlısıyla erkek olsun de. hayırlısı olsun deyip geçme. açıkça içinden değil yüksek sesle değil alçak sesle tüm kalbinle dua et Allahtan iste. Rabbim inşallah erkek evlat verir sana. Benim dua kapım açıktır ben vesile olurum. Gönlüne göre verir haftaya erkek olduğu kesinleşir sağ salim alırsın kucağına oğlunu inşallah. ama bol bol dua et. herkesten dua et senin için başkasının dua etmesi de en az senin duan kadar önemli..

Allah yardımcın olsun yüzünü güldürsün inşallah
Bana da dua edin lütfen.

X