yumurtlama döneminde hamile kalanlar,bebeginiz kiz mi erkek mi

yumurtala döneminde hamile kalanlar,bebeginiz kizmi,erkekmi?

• erkek

OY: 71 58,2%
  • kiz

OY: 51 41,8%

• Ankete Katılan
    122
sağlıklı olsunda canım ne yapalım bekliyecez biraz.peki sen 2. kızında ne gibi farklılıklar yaşadınmı aynımıydı hamileyken aşermeler falan merak ettimde yazarsan sevinirim.inanki kızıma bir kız kardeşi isterim.allahım kızlarına uzun ve sağlıklı yaşam versin inş.

teşekkür ederim canım inşallah seninde bir oğlun ardından bir kızın daha olur,canım, benim hamileliklerim pek hamile gibi olmuyor yani o bildiğimiz mide bulantılarıyla başlayan aşerme çeşitlerinin hiç birini yaşamıyorum hatta bebek hareket etmeye başlamadan hamile olduğumu kendim bile unutuyorum hamileliklerimin ileri safhaları da çok rahat geçiyor daha sonra 37 ila 38 haftalarda 5 dakika süren bir doğumla olayı noktalıyorum::))))))))))bu usluluk ağırbaşlılık doğduktan sonrada bitmiyor çok uslu oluyorlar kuzularım gece de bir defa emmeye kalkarlar yani uykusuzluk nedir bilmem darısı herkesin başına::)))))))

teşekkür ederim canım inşallah seninde bir oğlun ardından bir kızın daha olur,canım, benim hamileliklerim pek hamile gibi olmuyor yani o bildiğimiz mide bulantılarıyla başlayan aşerme çeşitlerinin hiç birini yaşamıyorum hatta bebek hareket etmeye başlamadan hamile olduğumu kendim bile unutuyorum hamileliklerimin ileri safhaları da çok rahat geçiyor daha sonra 37 ila 38 haftalarda 5 dakika süren bir doğumla olayı noktalıyorum::))))))))))bu usluluk ağırbaşlılık doğduktan sonrada bitmiyor çok uslu oluyorlar kuzularım gece de bir defa emmeye kalkarlar yani uykusuzluk nedir bilmem darısı herkesin başına::)))))))

çok tşk erderim canım ilk kızımda bende senin gibiydim.aşerme yok bulantı yok tatlı yemeler.ama şimdi çok kötüyüm sürekli yatmak istiyorum.hatta demişimdir hep aşermek isterim bulantım olsun isterim büyükmü konuştum ne hamilelik için. nonis seni tanıdığıma cok sevindim.ozaman diyelimki yaramaz bide oğluşun olsur inş.

çok tşk erderim canım ilk kızımda bende senin gibiydim.aşerme yok bulantı yok tatlı yemeler.ama şimdi çok kötüyüm sürekli yatmak istiyorum.hatta demişimdir hep aşermek isterim bulantım olsun isterim büyükmü konuştum ne hamilelik için. nonis seni tanıdığıma cok sevindim.ozaman diyelimki yaramaz bide oğluşun olsur inş.

teşekkür ederim canım iyi dileklerin için inşallah olur.senin hamilelik farklı geçiyorsa farklı cinsiyet olabilir öyle derler ya..yumurta takibini dr mı yaptırdınız yoksa kendiniz mi bazı yöntemlerle belirlediniz bende ileride yumurta takibiyle denemeyi düşünüyorum:)bende seni tanıdığıma sevindim canım kendine iyi bak.

teşekkür ederim canım iyi dileklerin için inşallah olur.senin hamilelik farklı geçiyorsa farklı cinsiyet olabilir öyle derler ya..yumurta takibini dr mı yaptırdınız yoksa kendiniz mi bazı yöntemlerle belirlediniz bende ileride yumurta takibiyle denemeyi düşünüyorum:)bende seni tanıdığıma sevindim canım kendine iyi bak.[/QU kısmet diyelim artık.cnm arkadaşlarım dr gittiler 28 günde bir adet görüyolardı.dr yaptı olarınkini bende 28 günde bir olunca gitmedim yani 14. gün dediler zaten anlıyosun sancı akıntı oluyo yumurtlama testleride oluyomuş eczanede deneye bilirsin.allah hepimizin gönlüne göre versin inş.sende kendine iyi bak canım...

kızlar ben klomenle hamile kaldım.yani yumurtlama günümde.cinsiyeti belli değil daha.ama cuma günü 4 boyutlu ultrasyona gireceğim.belki orda öğrenirim.öğrenirsem yazarım buraya.sositososito

arkadaşlar aranızda yumurta takıbı yaptıran varsa 12.gun degerını yazabılırmı ...

canım ben yumurta takibi ile hamile kaldım.3 kasımda çatlatma iğnemi oldum.tam 16 kasımda yani adet olmam gereken günde beta hcg yaptırdım 42.55 çıktı.4 gün sonra 1305 falandı.yani 13.gün değerim 42.55

karabiber01 canım sana özel msj yazsım almadın sanırım bende cok bilmiyorumki.msj yazmıştın istersen sorduklarını burdan yazayım.yada bana anlat özel msj yazayım sana tmm cvp bekliyorum.

ya kızlar ben anlamadım hala olayı :))) ben geç döllenmeyle hamile kaldım adetime yakın bi dönemde yani ben anlamam da doktorum geç döllenme dedi. tabi henüz 8 haftalık . e şimdi kız mı yoksa erkek ihtimalimi yüksek :)) gerçi ben kız diyorum gönlümden ama

bende 2.oğluma hamileyim.
ikiside yumurtlama dönemime denk geldi.
aslında 2.yi yumurtlama dönmimde yapmayacaktım edetten sonra sık ilişki ile yapmayı düşünmüştüm ama,kısmet olmadı tesadüf yumurtlama zamanıma denk geldi işte.sağlık olsun inşallah yavrularım.
bi kızım olsun çok isterim ama 3 çocuk bana fazla geliyor.hakkımızda hayırlısı nyse o olsun.

yani yumurta döneminden sonra hamile kalınınca erkek mi oluyo ? hım çözdüm galip artıkın harbi iyice kafam almaz oldu.

karabiber01 canım sana özel msj yazsım almadın sanırım bende cok bilmiyorumki.msj yazmıştın istersen sorduklarını burdan yazayım.yada bana anlat özel msj yazayım sana tmm cvp bekliyorum.

canımm mesaj sayınn dahaa 11 olduğuu içinn banaa cevap yazamamışsınn 50 olunca yazabiliyorsunnn
senn burdann cevapla canım

esraa mesajlarınn 50 olmasıı lazımm mesaj yazabilmenn içinn senn burdann mutlakaa cevapla canımm sorumuu merak ediyorum

esraa mesajlarınn 50 olmasıı lazımm mesaj yazabilmenn içinn senn burdann mutlakaa cevapla canımm sorumuu merak ediyorum

anladım canım ya yeniyiz ya ondan işte.arkadaşlarım dr. gitti yumurta kontrolünü ordan yaptılar ama çok düzenli adet görüyolardı.28 günde bir tabii bende öyle olunca bende dr. gitmedim.14 gün tek ilişki oluyomuş.dr. kontrolünde yatılar dr. erkek yorgun olmayacak ve sağlıklı besinler yiyecekmiş.denediler tabii taktir önce allahın ama tuttu sağlıklı oğulları var allah herkesin gönlüne göre versin isteyen herkese.:Saruboceq::

Hamilelikleri ve doğumları çok rahat geçen arkadaşa maşallah :nazar:
Darısı herkesin başına :)
Ben de ilk gebeliğim için uğraşıyorum kısmetse, geçen sene bir düşük yapmıştım.
Benim için kız-erkek hiç farketmez, ilk olacak çünkü.
Tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler...

X