yumurtlama döneminde hamile kalanlar,bebeginiz kiz mi erkek mi

yumurtala döneminde hamile kalanlar,bebeginiz kizmi,erkekmi?

• erkek

OY: 71 58,2%
  • kiz

OY: 51 41,8%

• Ankete Katılan
    122
Benim tam yumurtlama günüydü, tek ilişkiydi , tüm belirtiler erkek gösteriyordu ama kızım olacakmış :emir_bebek:

Benim tam yumurtlama günüydü, tek ilişkiydi , tüm belirtiler erkek gösteriyordu ama kızım olacakmış :emir_bebek:

canım benımki yumurtlama günü deyildi sanırım ama bütün belirtiler erkek gibiydi sağ tarafındaydı karnımda sıvriydi erkek gibiydi hcg değerimde düşüktü ne bilem daha bi çok şey yani kendimi erkeğe hazırlamıştımbide doktor demesinmı kıza benziyo.onu duyunca başimdan aşağıya karnar sular döküldü ya ınanmassın eve nasıl gittim hatırlamıyorum.ama şimdi iyiki olmuş diyorum allahım uzun ömürler versin iki kızımada.çok seviyorum şimdi çok tatlı zaten yavrum.olumunekankayizsmile

bende iki belirti vardı kız olacağı yönünde ama oda zaten yüzde 60 ihtimaldi. Hcg'm ilk kızımda 54 bunda 68 di. Kilo olarakta ilk kızımdaki gibi kilo aldım yani heryerimden. Canım kızım sağlıcakla doğsun başka hiçbişeycik istemem. Kızım gayet sağlıklı görünüyor ve haftasına görede önde gidiyor ama 22.haftamda ayrıntılı ultrasona gircem inşallah. Yaşım 34 o yüzden iyice emin olmakta fayda var. Ona göre önlemimizi alırız doğum sonrasında.

bende iki belirti vardı kız olacağı yönünde ama oda zaten yüzde 60 ihtimaldi. Hcg'm ilk kızımda 54 bunda 68 di. Kilo olarakta ilk kızımdaki gibi kilo aldım yani heryerimden. Canım kızım sağlıcakla doğsun başka hiçbişeycik istemem. Kızım gayet sağlıklı görünüyor ve haftasına görede önde gidiyor ama 22.haftamda ayrıntılı ultrasona gircem inşallah. Yaşım 34 o yüzden iyice emin olmakta fayda var. Ona göre önlemimizi alırız doğum sonrasında.

glupglup meraba hcg hemogramdamı oluyo bende öyle bişiy yok da hgb var oda 11-18 arasında olması gerekirmiş normal değerleri...bilmiyorumkismile

benimde yumurtlama günümde ilişki oldu.çatlatma iğnesi nedeniyle.bir kızım olacakmış.

canım sen çatlatma iğnesinden sonraa 1haftaa ilişkide bulunmuşsunnn o yüzdenn senin kızın oluyoo
erkekk bebek isteyenler çatlatma iğnesinden sonra fazla ilişkide bulunmayacakkk

kızlar cok takılmayın bunlara benim adetten sonra sık ilişkiyle oldu ve sanırım adet bitiminden 3 gün sonra falan tutudu ve oglum ocakmış

slm mimoza 50 msj doldurmadığım için özel msj atamadım. şuan 15 haftalık hamileyim 12. haftada doktorum kıza benziyor dedi ama emin olamadı sanırım önümüzdeki hafta cinsiyeti net olarak belli olur. yumurtlama döneminde erkek ihtimali yüksek diyorlar ama bakalım bu tez doğru çıkacak mı

evet kızlar uzun süre yoktum.memlekete gittim bulantılar kusmalar.şimdi biraz daha iyiyim.suan 14 haftalığım. 13 haftalıkken 2 testte gittim.bebek çok sağlıklı ben hiç kilo almamışım.bebişin çinsiyeti belli olmuş dr. bişeylere benzetti ama kesin değil.3 testte kesin söylerim dedi.ayrıca buda yeni nick benim ben e.s.r.a.m...

hoşgeldin esra..
sendemi yum günü tek ilişkiyle gebe kaldın veya takip iğne ...yazarsan daha ii anlamış oluruz..bebişinde hayırlı olsun....

hoşbulduk mimoza.evet yumurtlama günü ile kaldım. 1 kızım var 5 yaşında.2 bebeğim.daha önce arka sayfalarda yazmıştım.tşkler

esra beebgin cinsiyetni neye benzetti canim tahmin ettigi ne??
bende yum günü tek iliskiden hamis kaldim.bakalim rabim ne nasip etcek

X