Yumurtlama Gününden Önce Hamile Kalanlar:Bebeğiniz KIZ mı ERKEK mi?

sesomu

Hayirlisi...:)
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
495
3
Ben bu yöntemin doğruluğuna inanıyorum ama elbette ki hayatta hiçbişey %100 doğru değil..doğruluk oranı neymiş,onu öğrenmek için açtım bu başlığı...:))
haydi buyrun...:ecrin_bebek:

Allah bağışlasın canım....
yumurtlamadan kaç gün önce şey olmuştu canım?yada adetin bitiminden kaç gün sonra olmuştu?darısı başımıza...:)))hihoyyyt

28 gündebir adet oluyodum 5 gün gürüyor 20 temmuzda adet oldum 31 temmuz akşamı ilişki oldu valla netteki yumurtlama günü hesaplayıcıları 3 ağustos gösteriyodu yani yumurtlamadan 2-3 gün önce olmuş oluyo tabi ben erkek çocuk istiyodum biz öylesine denemiştik bu yumurtlama gününden falan hiç haberim yoktu
buraya hamile kaldıktan sonra üye oldum keşke haberim olsaydıda denerdim bende
umarım işine yarar (ha birde ilk kızıma evlendiğimde hemen hamile kaldım anlayacağın her gece ilişki olmuştu)
bence sen bu ay yumurtlamanı takip et önümüzdeki aylardayumurtlamadan 3 gün önce yap derim inşallah bi kızın olur

canım benim de adetin ilk gününün 1. gün sayarsak 5,6 ve 7. günler oldu.en sonuncusu yumurtlama gününden 2-3 gün öncesi oluyo..hayırlısı bakalım...:kedi:

canım benim de adetin ilk gününün 1. gün sayarsak 5,6 ve 7. günler oldu.en sonuncusu yumurtlama gününden 2-3 gün öncesi oluyo..bu ay böyle denedim..hayırlısı bakalım...:kedi:

evet canımm ebndee oğluşumm olsunn istiyorumm

kılzarımaa regldenn sonra sık sık birliktelilee kaldım

evet canımm ebndee oğluşumm olsunn istiyorumm

kılzarımaa regldenn sonra sık sık birliktelilee kaldım

Allah bağışlasın canım...:)
Allah isteyen herkese nasib etsin...
reglden sonra sık birliktelik diyosunuz ya,meysa da öyle diyo,gün aşırı filan mı yoksa çok mu sık sık?yumurtlama döneminde ve sonrasında da devam,diğer adete kadar,öyle mi?

reglden sonra sık birliktelik diyosunuz ya,meysa da öyle diyo,gün aşırı filan mı yoksa çok mu sık sık?yumurtlama döneminde ve sonrasında da devam,diğer adete kadar,öyle mi?

ben ilk kızıma malum yeni evliydik valla hergün oldu adetime kadar .yani yumurtlama günü de oldu. bu demek oluyorki sık ilişkiyle y spermi kalmadı x ler kaldı sadece

2 haziranda adet oldum. yumurtlama günü diye bişeyden haberim yoktu. 12sinden sonra sık birliktelikle hamile kaldım. ama kaçıncı gün bilemem. yum günümden önce oldu diye düşünüyorum ama. 14.gün yumurtlama oluyorsa16 haziran olmalı gebelik oluşumu ama ben 13 haziran 14 haziranda falan hamile kaldım bence. 28 haziranda hamile olduğumu öğrendim 1 temmuzda kese göründü 15 temmuzda 7 haftalıktı kalp atışı duyduk.

yum günü öncesi kız oluyor bence de..

tam yum günü olupta kızı olana şaşıyorum misal helen :) gibi
belki senin döngün şaşmıştır helen. hani neyle anladın yum günü olduğunu ve yum çatladığını nerden bildin net olarak.?

2 haziranda adet oldum. yumurtlama günü diye bişeyden haberim yoktu. 12sinden sonra sık birliktelikle hamile kaldım. ama kaçıncı gün bilemem. yum günümden önce oldu diye düşünüyorum ama. 14.gün yumurtlama oluyorsa16 haziran olmalı gebelik oluşumu ama ben 13 haziran 14 haziranda falan hamile kaldım bence. 28 haziranda hamile olduğumu öğrendim 1 temmuzda kese göründü 15 temmuzda 7 haftalıktı kalp atışı duyduk.

yum günü öncesi kız oluyor bence de..

tam yum günü olupta kızı olana şaşıyorum misal helen :) gibi
belki senin döngün şaşmıştır helen. hani neyle anladın yum günü olduğunu ve yum çatladığını nerden bildin net olarak.?

ah be kuzum yok işte öyle degil.kız anlattımya .yumurta takibini doktor kontrolunde yaptırdım.doktora sabah gittim bana çatlamak üzere dedi.bir kaç saat sonra çatlar dedi.öglen bile oulr ilişki dedi.ama biz akşam başladık.yani çatladıktan sonra olmuş oluyo.
maalesef istisnayım sanırım bende olmadı yani..
ben herşeyi ayarlamıştım yani.ne bileyim olmayınca olmuyormuş...

arkadaşlar benimde bir oğlum var bir de kızım olsun çok istiyordum 7 temmuz ilk adet tarihimdi adetimin 6. yada 7. günü tek ilişkiyle kızıma hamile kaldım (kayınvalidemin evivde olduğumuz için başka ilişki olmadı eminim :-)...) maalesef rahim ağzı yetmezliğinden 23 haftalıkken kızımı kaybettim. şimdi bi kızım olsun yerine koyabileyim çok istiyorum henüz erken ama yorumlarınızı ilgiyle inceliyorum.

canımm benn bilmiyordumm ozamanlarr yumurtlamaa zamanınıııı

bugün regl oluyordum ya meselaa 5nci gün bitti ,biz o akşam başlayıpp sık sık birliktelik yaşıyordukk mesela 1 gün durup 1gün oluyorduuu
amaaa ben cinsiyet için değilde hamile kalmakk içinn böyle yapıyordumm
burdadaa okuyunca doğruluk payınaa inandımm

hızlı yazıcam diye yazdıklarınıza bakın sadece oğlunun olmasını istiyormuşsun gerisini anlamadım valla

evett canımm naparsınn çokk istediğimm içinn çok heyacann yaptıı bendeeee
anlamışsınn ya sevindimmm
ya bidee anlamasaydınn

Son düzenleme:
bende kızımda sık oluyordu ama hamile kalmak istiyordum cinsiyet önemli dğldi... ama yumurtlamadan önce olduğuna eminim ama şimdi bie oğlum olsun isterim hayırlısı inşallah allah tüm isteyenlere nasip eder ...:Saruboceq:
ama birde herkesin 14.günü yumurtlama olmaz adet döngüsü önemli o zamanı yakalamak lazım...

X