Yumurtlama döneminde lekelenme yaşayan var mı?

su1983

bebeğim artık annesiyle
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
609
0
41
Kızlar 10 aydır bebek için uğraşıyoruz ve benim 3 aydır sadece yumurtlama dönemlerinde lekelenmelerim oluyor. Doktora gittiğimde bana vajinit olduğumu söyledi ve fitil vermişti. mafoldumben ama bu sorun devam ediyor. sizce bu lekenlenme yumurtladığımın belirtisimi? benim durumumda olan var mıCADIARZU

yumurtlamanın belirtisi olarak yapışkan akıntıyı ve kasıklarda iğne gibi batma olduğunu biliyorum. ama bu dönemde bazı kişilerde lekelenme olduğunu da burda okumuştum istersen googgledan bi araştır canım.

Kasımda benim de oldu yumurtlama gününde lekelenmem, fırsat bu fırsat diyip çalışmıştık eşimle :eek: sonra hamile olduğumu öğrendim, gerçi tutunamadı düştü sonra benim bebeğim :KK43:( inşallah senin sonun bana benzemez canım, hayırlı haber alırsın inşallah sonunda :Saruboceq:

Kasımda benim de oldu yumurtlama gününde lekelenmem, fırsat bu fırsat diyip çalışmıştık eşimle :eek: sonra hamile olduğumu öğrendim, gerçi tutunamadı düştü sonra benim bebeğim :KK43:( inşallah senin sonun bana benzemez canım, hayırlı haber alırsın inşallah sonunda :Saruboceq:

geçmiş olsun canım. biz de sürekli çalışma içersindeyiz :kedi: inşaallah olur bu ay ya. allah herkesin gönlüne göre versin .:Saruboceq:

geçmiş olsun canım. biz de sürekli çalışma içersindeyiz :kedi: inşaallah olur bu ay ya. allah herkesin gönlüne göre versin .:Saruboceq:

canım o kişiden kişiye değişiyor bi arkadaş yumurtlama günlerinde lekelenme oluyomuş o sizin için daha ii ünkü nezamn yumurtladığınızı biliyosunuz doktoruda ona bu senin için bi kolaylık demişzemuszemus

canım o kişiden kişiye değişiyor bi arkadaş yumurtlama günlerinde lekelenme oluyomuş o sizin için daha ii ünkü nezamn yumurtladığınızı biliyosunuz doktoruda ona bu senin için bi kolaylık demişzemuszemus

zaten 2 ay daha bebek için bekleyeceğim 2 ayda olmadımı zaten 1 seneyi dolduracağım. 5 ay önce bütün testlerim yapılmıştı herşey temiz çıkmıştı smear testi falan. inşallah yumurtlamadan kaynaklanan lekelenmedir. zaten bu günleride eşimle değerlendiriyoruz ve ben bu ay incir kürü yerine bol bol kuru incir yiyorum inşallah faydasını görürüm. :CüvCüv:

kızlar benımde adetımın 18.gununde ilişkiden sonra lekenmem oldu onun bı kac gun oncesındede kasıklarımda agrı vardı zaten yumurtlama oldugunu anlamıstım acaba o lekelenme oldugu gunmu tam yumurtlama gunu ????bırde o gun tam ilişkiden sonra hafıf lekelenmem oldu ve kasıklarımda agrı devam edıodu zaten...bırde 2.5 yıldan sonra ılk kez korunmadan yaptık ne bılım acaba tutar mı ya???????cok heyecanlıyım

kızlar ama ben 25 gunde bır oluyorum adetımı yane 13. gun felan olmalı yumurtlama gunum cok sasırdım ya acaba 18.gunde olurmukı

Son 1 senedir adet döngüm 28 günden 25-26 güne düştü ve bu zaman zarfında her ay yumurtlama günümde başlayan ve 2 gün süren kahverengi lekelenmem ve krem kıvamında çok yoğun kıvamda kahverengi kokusuz akıntım oldu... hala her ay da yumurtlama günlerimde olmaya devam ediyo böyle ce yumurtladğmı anlıyorum ama neden böyle olmaya başladı onu anlamıyorum ..Ayrıca ben son 1 senedir belirli aralıklarla 2 kez prolaktin hormonu sebebiyle dostinex kullandim bunların hepsi birbiriyle bağlantılı olabilirmi:110:

kızlar ama ben 25 günde bir oluyorum adetımı yane 13. gun felan olmalı yumurtlama gunum cok sasırdım ya acaba 18.gunde olurmukı
Olabiliyor benim de 16. Ve 17.günlerde oluyor ben de 25-26 günde bir adet göruyorum her bünye farklıdır illa hesaplayicilara göre tutmak zorunda deil sonuçta vucudumuz makine deil canım:KK70:

Bende bu aralar bu konuyla ilgiliyim cok. Kurtaj dan 30 gun sonra kasik agrim 2 gun pembe ve kahverengi lekelenme ucuncu gun de cok az miktarda kanama oldu cok korktum ama sonraki gunlerde yumurta aki seklinde akinti gorunce doktorumu aradim ovulasyon doneminde kanama olabilir problem yok muhtemelen yumurtluyorsun dedi simdi bekliyorum yumurtladigimdan emin degilim aslinda ama o kanamanin baska bir sebebi olacakmis gibi de gelmiyor hic zararli birsey degil bildigim kadariyla.

Arastirmalarim sonucu ogrendim ki, yumurta buyurken yumurtalik uzerinde onceden kalinti halinde bulunan bazi sivilar rahim duvarina akip kanama yapiyormus buna yumurtaligin kendini temizlemesi deniyormus

X