ankara zübeyde hanım etlik doğum evinde doğum yapan varmı yada düşünen

ankara36

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
73
0
selam arkadaşlar aranızda etlik zübeyde hanım doğum evinde doğum yapan yada yapmayı düşünen varmı yani beğeniyomusunuz bikaç kere gittim temzi biyer gibi geldi ordan memnun olanda çok olmayanda ben orda düşünüyorum doğumu evime çok yakın ama tabi bide sizlerden bilgi almak istedim

bende orda düşünüyorum canım aynen bilgi almak istiyorum ben burda araştırdığıma göre bi kaç isim buldum bende gitmedim ama bu isimler üzerinde yoğunlaştım Serda Dilbaz, Okyar Erol, Gülay hanım, metin altayı...

ilk doğumumu orada yaptım suan yıne orada yapmayı düşünüroyum,hiç bir memnunıyetsızlığımde yok.hemşireler yada doktorlardan yanada sıkıntı yasamadım,

bende 2aydır oraya gidiyorum en son geçen hafta gittim doktorlar ev hemşireler çok ilgililerdi doktorum sorduğum hersoruya içtenlikle yanıtverdi çok iyi ilgilendi bende doğumu orda düşünüyorum özel oda olayı falanda var hatta son muayenende gelirsin özel odayıda ayarlayabilirsin dedi doktorum öyle büyük bir miktarda değil sanırım 25-50tl arası olması lazım bence özellere dünya para vermeye gerek yok memnun olanda çok olmayanda sanırım biraz şans işi olcak ama memnun olan çok kişi biliyorum bende deneyip görücem

öncelikle herkese hayırlı olsun bende ağustos ta doğum yaptım
volkan kurtaran ın özeline gittim aylık 160 ytl ultrasyona özelde girdim etlikte sıra beklemedim hiç
kan idrar gibi tahlilleri de hastanede yaptırdım volkan bey bi kağıt yazıp veriodu ismini gören yardımcı oluyo sözü geçio hastanede yani
ama ben 41. haftama girdim hala doğum yapmamıştım ve son anda sezeryan oldu
sezeryan olacağını önceden bilseydim özelde doğururdum çünkü inanın sezeryandan sonra oturamıorsun kalkamıosun çocuğu kucağına alamıyosun yanına refakatçı falan almıolar sadece görüş saati
normal doğum yapanların yanına 1 saat yakını duruyo sezeryanda yok
imkanınız varsa özel oda tutun 50 ytl ücreti bende özel oda tutacaktım ama maalesef yer yoktu ve ogün doğum yapan sayısı çoktu.

bende zübeyde hanımda düşünüyorum doğumumu doktorum gülay beydilli özel oda ile ilgili bende araştırıyorum konuyu biraz açabilirmisiniz nasıl oluyo özel oda

Slm,
•Hastanemizde 12 adet özel odamız bulunmaktadır, özel odalarımız tek ve çift kişilik olup kesinlikle ücrete tabi değildir ,odalar refakatçi kalmasına elverişli olup içerisinde çek yatı, özel banyosu ve tuvaleti bulunmaktadır.
Doğumunuzun gerçekleştiği gün, saat odaların boş olup olmadığı hakkında bilgiyi katlardaki sorumlu hemşirelerden alabilir,eğer boş müsait oda var ise yerleştirilirsiniz,hiç bir şekilde önceden bir ayarlama veya rezervasyon yapılmamaktadır.

•Başka konularda detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya Etlik Zübeyde Hanım Ana Sayfa adresini ziyaret edebilirsiniz

ben dün bu hastaneye gittim malesef.23 haftalık hamileyim.devlet hastanesin de kaydım olsun istedim.ancak her yerde acayip sıra var.ultrasonda sıra beklerken lavaboya gideyim dedim.yerleri hem ıslak hem deterjanlı bırakmışlar.ayağımı basmamla yere düşemem bir oldu.belimin üstüne fena düştüm ve bebeğime bişey olacak diye çok korktum.ultrasondaki sekreterden rica ettim ne olur beni bekletmeyin ben çok fena düştüm bebeğim ii mi şüpheliyim diyorum bi taraftan da ağlıyorum tutamadım kendimi.bana sekreter dışarı çık sıranı bekle diye bağırdı.insanlık falan kalmamış.o halde sıra bekledim ağlayarak.Allahtan bebeğime bişey olmadı.siz siz olun lavabosuna dikkat edin.

Oradaki doktor ve hemşireler kadar ilgisiz kasap gibi olaya bakan var mı? umarım ikinci çocuğumda insan gibi muamele görebileceğim bir yer olur.Rabbim buldursun inşallah...

X