Zayıf kadın mı kilolu kadın mı?

bence çok zayıf hiç hoş olmuyo ben bundan 2yıl önce inanılmaz zayftım ballı sütler ve daha neler neler.... zor kilo aldım şuan 1.70 boyum 59 kilom var şükür çok iyim zayıfken hasta gibiydim nişanlımda asla kilo verme diyooooo

valla o kalçalı, yuvarlak hatlı kadınlar artık beğenilmiyor gibi geliyor bana
zamane erkekleri genellemeyelim ama çoğu zayıf tahta gibi kızları seviyor

çoookk zayıf istemezler sanırım.:umursamaz:
boyuna yakışır olmalı bence.zemuszemus
kilolu isteyen pek az olsa gerek.:jeyyar:
ama artık bende kilolu sayılırım.alkisalkisalkis
eşim şimdiden doğumdan sonra zayıflıcan dimi deyip durur:mymeka:
eee yani dedim ilk hamileliğimde de 20 kilo almıştım,eski kiloma tekrar dönmüştüm.:smiley-cool:muhtemelen bunda da öyle olacak.zemuszemus

Sizce zayıf kadını mı yoksa kilolu kadını mı tercih eder erkekler ve neden hadi tartışalım:hulya:

erkekler zayıf sever
yada kilolu severdiye bir
ayrım olamaz hiç bir zaman
ama genelleme yapılabilir
nasılkii
100 erkekten 90 tanesi normal ve altı kilodaki hanımlardan hoşlanır ama 10 tanesi kilolu sever
bu sonuçta
herkesin aynı yemegi sevmemesi gibi
yada ben siyah severim digeri sarı

Zayıf tabi.. ama böyle hastalıklı gibi de olunca kötü duruyor gerçekten.. 0 beden falan olanlar mesela.. onlarda kötü.

evet arkadaslar bende zayifim ama cokta deyil cok zayif insani her tur hastalik tutuyo. mesela ben onceler cok zayiftim cok hasta oluyodum artik biktim kilo aldim.:eek:lmaz:

he he valla çok da tın karşımda ki beğenmiş mi beğenmemiş mi önce benim kendimi beğenmem gerek 2. planda diğerleri :KK70: Tabi ki zayıf olmak daha iyi tabi kemikleri sayılacak gibi değil ama bir şu var bayanlar her insana zayıflık yakışmıyor insan aynaya baktı mı kendini sevmeli ve kilosu yakışmalı bence :KK66:))

bence ne çok zayıff ne de şişman
bazı kadınlar da çok zayıf oluyor iskelet gibi
hiç bir giydikleri yakışmıyor
bence erkekler şişman değil ama dolgun vücutlu kadınlardan hoşlanırlar
yani hafif kalçalı basenli göğüslü

kesinlikle çok doğru sana katılıyorum erkeklerin zayıf kadın sevdikleri de tamamen yanlış bir tespit
ben de evlenmeden önce çocuk reyonundan giyiniyordum zayıftım çok gözlerim altı çöküktü ve bişey giyince çocuk gibi oluyordum
kilo aldım yüzüm tombişleşti yüzümün güzelliği ortaya çıktı şimdi her gören ne kadar güzel olmuşsun
eskiden çok zayıftın şimdi asıl güzelliğin ortaya çıkmış diyorlar
erkekler hiçbir zaman zayıf kadınları sevmez
erkekler her zaman kilolu değil ama biraz dolgun vucutlu kadınları seviyorlar
dolgun demek kilolu demek değil tabi onu hatırlatıyorum
mesela ben eskiden 34 beden giyerdim ama şimdi 36 giyiyorum
38 den yukarısı kiloluya girer ama 38 beden bence bir kadın için ideal bedendir

bence çok zayıf hiç hoş olmuyo ben bundan 2yıl önce inanılmaz zayftım ballı sütler ve daha neler neler.... zor kilo aldım şuan 1.70 boyum 59 kilom var şükür çok iyim zayıfken hasta gibiydim nişanlımda asla kilo verme diyooooo

hadi yaa fisfisfisbende 170im kilomda 55 ama 5 kilo vermek için uğraşıp duruyorum:bbo:
çok mu aşırı zayıftın ki eskiden acaba ondan mı 59 kilo iyiymiş gibine geliyofisfisfis

X