Zayıf kadın mı kilolu kadın mı?

de.fne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2008
16
0
41
Sizce zayıf kadını mı yoksa kilolu kadını mı tercih eder erkekler ve neden hadi tartışalım:hulya:

bugüne kadar şişman kadınla evlenen erkek görmedim ben.zayıflık her türlü hareket için güzel birşey.insan elastik oluyor o zaman.ben erkek olsam bende zayıf eş tercıh ederim ama rahatsızlık gibi durumlarda eğer kişi kılo almışsa o konumuz dışı.zayıflık her zaman ıyıdır bol bol spor....yerimseniben

kadınlar neden kilo vermek istiyor zayıf olabilmek icin demekki tercih edilen herzaman zayıf kadın olur

kadavra gibi zayıf olmadığı sürece tabi ki zayıf kadın tercih ederler. Giydiği üzerine yakışır, daha harekerli olur, cinsellik yönünden de olumlu olur. Tabii erkeklerde keşek bayanlar kadar özen gösterseler bayanlar kilo vermeye çalıştıkça onlar salıyorlar. Neyse ki benim eşim çok dikkat eder kilosuna bende zayıfım zaten hatta birkaç kilo almaya bile uğraşıyorum...

Tabii ki zayıf....
:eek:lmaz:
Fiziken bakınca bile ne yakıştı diyebilmesi lazım...
:kahve:
Şişmanların bu durumda işyeri zor zor!

bence ne çok zayıff ne de şişman
bazı kadınlar da çok zayıf oluyor iskelet gibi
hiç bir giydikleri yakışmıyor
bence erkekler şişman değil ama dolgun vücutlu kadınlardan hoşlanırlar
yani hafif kalçalı basenli göğüslü

eli sapalı kadınlar nasıl olur
renk ler ve zevler tartışilmazmiş
erkeklere soralım

bence ne çok zayıff ne de şişman
bazı kadınlar da çok zayıf oluyor iskelet gibi
hiç bir giydikleri yakışmıyor
bence erkekler şişman değil ama dolgun vücutlu kadınlardan hoşlanırlar
yani hafif kalçalı basenli göğüslü

Kesinlikle!

:enbuyukkk:iskelet gibi olmayan zayıf,yuvarlak kalçalı kadınlar herzaman güzel kabul edilir.

hemen hemen herkez yorumların da cok zayıf olmasın diyo bundan kasıt ne anlayamadım hepimiz net de ideal kilo hesaplaması yapmışızdır vucu kitle indeksi 19 ila 25 arası ideal sayılıyo bu mudur ideal kilo sizce ? ayrıca benim bu 19.5 cıktı ben zayıf mıyım sizce peki sizin kaç cıktı?:hulya:

zayıf ama dediğiniz gibi iskelet gibi de değil ben halimden hiiiiç menun değilim mesela aynen giydiğimi yakıştıramıyorum çoğu zaman.şöyle biraz ele gelen alırdım ben olsaydım beni alıp napcam kaydirigubbakcemile3 iki tahtayı bir araya çakmışlar karı diye satmışlar der ananem sırnaşık şey ama yine erkek olsam bayanların evlenince ve özellikle hamile kalıncaki kilo alma paylarını da bırakırdım :)

bence de herşeyin ortası iyidir. ne öyle elektrik direği gibi olacaksın kuru kuru, ne de çok kilolu. ama genetiğin öyleyse yapacak birşey yok, en güzeli nasıl mutluysan öyle olmak, ya da mevcut halinden mutlu olmak kaydirigubbakcemile2

aslında ortası daha makbul ama genelde bayanlar çocuktan sonra çok kilo alıyorlar
oyüzden zayıf diyorum.benimkide 17.2 ymiş,şimdi baktım
normal değilmişim sanırım akannehir

yanii bence bu erkegin tercihine kallmışş.
kimisi kilolu sewer kimsii zayıff
ama bence zayıf olmasııı tercihhdir

aslında ortası daha makbul ama genelde bayanlar çocuktan sonra çok kilo alıyorlar
oyüzden zayıf diyorum.benimkide 17.2 ymiş,şimdi baktım
normal değilmişim sanırım akannehir

sen benden de zayıfmışsın ama insanın genetik vucut tipine gore kilolu oldugu halde zayıf , zayıf oldugu halde kilolu gorune bilenler oluyo

X