Bim'deki ürünler hakkında..

Yalnız şekerparesini hiç beğenmedim.komşumla birlikte almıştık oda aynısını söyledi....

GÜldal ÇamaŞırsuyu,aknaz beyazpeynır,sÜt,acılı ezme vazgecılmezımız,krempeynır,Çıkolata fıyatıuyugun ama dıĞer pahalı cıkoılataalrdan hıÇ bı farkıyok.Çıloatasosu,

ülkerin royal dondurulmuş pastaları var kızlar bimde satılıyor.kesinlikle tavsiye ederim.donmuş halde satılıyor oda sıcaklığında iki üç saat sonra yemeye hazır hale geliyor.çikolatalı, karemelli ,frambuazlı cheesecake var benim gördüğüm.fiyatıda çok uygun.deneyin derim.

Evet evet evet harika onlar yaa.royal dondurma satan yerlerde bile yok cokacimcoook zemuszemus

bende bimden alışvreriş yaparım tuvalet kagıdı peçete kaşar peyniri dost yogurdu pasta malzemeleri parlatıcı aknaz peyniri çok güzel ve fiyat olarak çok iyi

herşey

bulaşık makinesi deterjanı
artmatik-renklilerde kullanıyorum
dost yoğurt süt
puding kremşanti
psta kremaları
kedi dili bisküvileri
çikolataları 80 kuruş dikdörtgen harika
pizza
yün çorap
aklıma gelen bunlar ama

bende bimden alışveriş yaparım denk geldikçe ama pastatabanı ve hazır profiterol topları oluyo onlardan almak için mutlaka gidiyorum çünkü aynı marka ürünler başka marketlerde 5 küsür ama bimde 2 küsür birde güldalın yağ çözücüsünü bende kullanıyorum çok memnunum

bazı ürünler başka marketlere oranla fiyatı uygun...
tuvalet kağıdı ve kağıt havlu
peçete
pasta altı
maden suyu
milföy
yumurta
süt
hellim peyniri
okey
aklıma gelenler bunlar..
kızlar en ucuz pezarvatif orda....:)))))))))))

merhaba arkadaşlar bende bim in ürünlerini kullanıyorum oldukçada memnunum
yoğurt,süt,tuv kağ,yumurta,tost ekmeği form çayı, peynir, lor,daha bir çok ürün
alkisalkisalkisalkisalkisalkis

gıda ürünlerinden sorun yaşamdım ve memnunum ....
promosyonlu ürünlerinden de aynı şekilde...
ucuz ve kaliteli bence ...

Gıda hariç-evime yakın olmadığı için- hemen herşeyini alıyorum ve kullanıyorum en çok blume marka tuvalet kağıdı ve havlulardan ayrıca Bind bulaşık makinesi tabletinden çok memnunum... kampanyalı ürünlerini takip ediyorum yatak örtüsü almıştım evde hergüne kullanıyorum çok memnun kaldım

dost süt, yumurta, çay hatırladıklarım.
kızlar bir ara ekmek kadayıfı gördüm hazır yapılmış ve pakette kaymağı var. 5 tl. gördüğüm gün evde tatlı var diye almadım 1 haftadır bulamıyorum. çok güzelmiş almadığıma pişman oldum.
dün de 5 kg pirinç aldık 9.50 tl. pilav için aldım akşam denedim gayet güzeldi. tavsiye ederim. adı köylü gibi birşeydi hatırlayamadım.
dün krem şantisini aldım pek beğenmedim tadını.
birde bazı ürünleri kaldırıyorlar mesela bir ara perwol vardı 3 lt. fiatı çok uygundu kaldırdılar. geçende kampanyada gelmiş kaçırdım.
uludağ limonatası vardı kaldırmışlar. kendi ürünlerini koymuşlar tadını hiç beğenmedim.
10 kg omomatik 27.50 tl.
yumoş 6 lt fiatı uygun.
11 aralık kampanyalarıda güzel. külotlu bayan çorabı (mus olandan sanırım) 2.95 tl
kaçırmayın kaydirigubbakcemile2

Önceden okul çıkışında bimden alışveriş yapıp evime dönüyordum. şimdi başka okulda çalıştığım için ve bim de evime uzak olduğu için pek gidemiyorum ama ürünlerinin birçoğunu beğeniyorum.

gıda konusunda pek bişey diyemicem ama oradan alıp çok memenun kaldığım ürünler var saymakla bitmz
cuma günleri yapılan promosyonlardan çok eşya ladım mesela
saç kurutma makinası
blendrlı mikser
kızartma tavası
baskül
tansiyon aleti
kek kalıbı
daha var ama ilk aklıma gelen bunlar en hala kullnıyorum ve çok memnunum

güldal marka yemizlik ürünleri güzel yağ sökücüsü süper krem yüzey temizleyici harika banyo ve lavabolar için jel çamaşır suyuda öyle birde bulut marka yumuşatıcıları güzel tavsiye ederim bimin çoğu ürününü rahatlıkla kullanırım

ben de süt yoğurt ve peynir alıyorum genelde
yoğurtları diğer yoğurtlardan daha güzel

gıda teknikeri olarak bimi onayladığım kısa bir bilgi bim kalite markalara kendi markalı ambalajlarını vererek güzel ürünler ürettiriyor örneğin dost yoğurt sütaşın orjinal ürünü orada staj yaptığım için gözümle gördüm aknaz peynirleri teksütün ürünleri orada da staj yaptım uzun süre o yüzden güvenle alabilirsiniz özellikle süt vve ürünlerini

bimden bazı ürünlerini alıyorum memnun kalıp tavsiye ettiklerim:blume kağıt havlu ve tuvalet kağıdı,kalıp el sabunu,sıvı el sabunu (böğürtlenli)
aknaz beyaz peynir,pehlivanoğlu kaşar peyniri...
ayrıca promosyondan çift kişilik uyku seti ve yorgan ...

bende kullanıyorum bim ürünlerini özellikle süt yoğurt meyva suları temizlik malzemeleri çocuk bezi

süt ürünleri gerçekten güzel ama
"ucuz etin yahnisi " denilecek ürünleride var mesala.
annem bir kere bulaşık makinesi için tuz almıştı.bardakları filan mahvetti.

tuz olmadan çalıştırsak daha iyiydi.ben birde pasta malzemelrini pek beğenmedim.

krem şanti,milföy hamuru, hazır pasta kekini.nerde yersem hemen anlıyorum tadından ve bim,den olduğunu...

X