Bim'deki ürünler hakkında..

Kızlar bime patlıcan közlemesi gelmiş..

eşim almış dün akşam..

bi kaç kere mail atmıştım.benimi dikkate aldılar acaba:)

bim vazgeçilmezimizdi =D lise yıllarında okulumuza yakındı bim. öğle aralarında gidiorduk abur cbur alalm die :KK70: sırf öğrenci oluordu okulda bile o kdar öğrenci yktu yani :KK70: herkesin elinde bimin çikolatalı gofreti ,le colası birde ıce tea sı =D alışkanlık haline getirmiştik. 8 kız her öğle arası bimde =) özledm o günleri yaa .)

Dün yine topladım valla Bim'i poşetleri zor taşıdım:KK9:Neyse inegöl köfteleri,el yapımı hazır mantıları,karamelli mısır gevreği de pek güzelmiş:KK16:

makina beni çok yoruyodu ve canımı çok yakıyodu kurtuldum artık :KK76: dediğin gibi canım çok pratik valla ağda yaparken dualar bilem ettim :KK1:

koltuk altına yapmamıştım bak bundan sonra orayada yaparım :KK3:

bim e ısıtıcılı ağda mı geldi
ne zman sürekli ürün olarak mı gelmiş yoksa aktüel ürünlerde mi İNŞALLAH aktüel ürün değildir yoksa kaçırdım ya:KK50::KK14:

ne zman sürekli ürün olarak mı gelmiş yoksa aktüel ürünlerde mi İNŞALLAH aktüel ürün değildir yoksa kaçırdım ya:KK50::KK14:

Canım geçen hafta geldi AKTÜEL üründü maleseff
ben aldım ve kullandım çok güzel ve pratik sen bim lere bak bizim
burda bu akşam baktım hala vardı pek ilgilenen olmamış sanırım inş bulursun

ben de aldım ısıtıcılı ağdadan daha kullanmadım ama çoktandır aklımdaydı almak istiyordum
fiyatı da çok uygun ısıtıcı 30-40 tl bunda hepsi 20 tl.

bir de geçen gün kartuş taktım daha alamıyorum ısınınca çıkar değil mi?

Makinenin içindeki ağda ve bezleri bitince ne oluyor peki???
Ya hep soracağım ama kısmet olmadı..Kartuş nedir acabA?: )
Ben mi bu konuda çok geride kaldım bilemedim: )

Son düzenleme:
bende bügün patlıcan közemesi,domatesli felan....yiyemedim içine sanki şeker konulmuş gibi....tadından midem bulandı...öööööööööööğğğğğğğğğğğğğğ

kızlar bu akrtuş agdalar sürekli satıştamı bimde göremeidm ben ankarada
fiyatı ne kadar

bir önceki sayfada bir arkadaşımız göstermiş kartuşun ne olduğunu bitince kozmetikçilerden hatta marketlerde de var yenisini alıyosun bezide bitince yenisini aynı yerlerden temin edebilirsin :KK34: benimki bitti bilem :KK1:

evet canım geldi ama aktüel ürün olduğu için bitmiş olma ihtimali yüksek :KK31: yinede yakınlada varsa bir göz at kalada bilir

kızlar bu akrtuş agdalar sürekli satıştamı bimde göremeidm ben ankarada
fiyatı ne kadar
sürekli satışta değil canım fiyatı 20 tl içinde iki kartuş bez ve temizleme mendili vardı yine de yakınlarında ki bimlere bak bazen kalabiliyor :KK34:

ben de bu gün aldım o kartuşlu ağdadan...
bakalım herkes uyusun denicem... inşallah beceririm...

Bi arkadaş,'tulum peynirlerinde kıl çıkabilir' demiş.
Belkide genelde çıkıyor..Hani koyun kılı falan olsa bi derece: )..ama insan kılına tahammülüm olmaz iğğ: )
En iyisi beyaz,lor ve kaşar sanırım: )

ah kızlar tulum peyniri nasıl yapılıyor sanıyorsunuz :)) önce hayvan derisi tuzlanıp kurutulur ,sonra hava almıyacak şekilde agızdan 10 cm boşluk olacak şekilde dikilir ,sonra yazın yaglı peynir yapılır ve bu tulumun içine dolana kadar basılır ,sonra ağzı hava almayacak şekilde dikilir ,kışın ağzı açılır .yani adı üstünde tuluma tepilir paynir ve kılsız tulum olmaz :))

kartüş ağda alıp makinaya takıyorsun şekerim
kartüş ağda şu şekilde

sağol atractive resim için :KK66:

bu arada bugün denedim yarım saatte ısınıyor makine ama süper iyi ki almışım.
biraz önce resim çektim inşallah yükleyebilirim

kartuş böyle
$Fotoğraf1018.jpg

ısıtıcı böyle
$Fotoğraf1015.jpg

set olarak ise böyle
$Fotoğraf1019.jpg

ben beceremedim sanırım...:KK5:
koltuk altıma ve bikini bölgeme denedim...
defalarca sürdüm çektim... kıpkırmızı oldu çok fena acıyor ama sadece 3-5 kıl gitti... :KK5:
nerde yanlış yapmış olabilirim ki...
bi de yeşille sarı arasında fark var mı...

Son düzenleyen: Moderatör:
defalarca sürdüm çektim... kıpkırmızı oldu çok fena acıyor ama sadece 3-5 kıl gitti... :KK5:

Ben bu urunden daha once baska yerden almıstım
Bikini bolgeme denemedim ama koltuk altımda denedim aynen anlattıgın gibi oldu 2 gun koltukaltım kızarık ve şiş gezdim
Agdacıma sordum ben bile cekemiyorum kendi koltuk altımı dedi

Bizlik bisey değil canm baskasına cektirmek lazım galiba

canım fark oldugunu sanmıyorum...ama ucu ince olan kartuşlardan almalısın hassas bölgeler için şu şekilde yani dediğim...

$Kartus-Agda-100-ml-Sedefli-Ekstra-Kucuk-Baslikli__50730140_0.jpg

birde küçük küçük bölgeler halinde almalısın...umarım yardımcı olmusumdur...:KK34:

arkadaşlar bill marka kireç önleyıcı tablet kullanan varmı? çamaşır makınası ıcın. paketın ustunde renk korıuyucı etkılı kıreç onleyıcı yazıyo ben daha once kullandım . bıdeha almamıştım geçen bıdaha alıyım dedım kullandım elbıselerı renkgını mafetmış rezıl etmış ıkı tane elbısemı attım. sonra bıdaha kullandım renklerı mafedıyo morartmış çamaşırlaı

X