Bim'deki ürünler hakkında..

kızlar ben sizden duyup bulaşık maknesi kokusu aldım makineden hç çıkartmadım hep makinede asılıydı acab benmi yanlış kullandım sadece yıkarkenmi kullanılıyodu
makinedeki bulaşıklarıma kokusu sindi ne yesek limon aromalı oluyodu yani yemeklerin tadına bile yansıyodu....

daha önce burda bir kişi daha söyledi bunu koku siniyor ne yesek çıkmıyor yemek yiyemedik diye demek ki iyi değil makina kokuları:26:

Ben biminkini değil ama calgonitin bulaşık makinesi kokusunu kullandım.
Kokusu keskin evet, makineyi açtığımda falan mis gibi limon kokuyor.
Bulaşıkları makinede bıraktığım halde sinme olmadı koku konusunda.
Calgonitinkinden bayağı memnun kalmıştım.

daha önce burda bir kişi daha söyledi bunu koku siniyor ne yesek çıkmıyor yemek yiyemedik diye demek ki iyi değil makina kokuları:26:

ben bulaşık makinesi kokusu kullanıyorum calgonitin alırdım hep ama bu sefer bimde satılanlardan aldım hem daha ucuz hem de çok güzel ve koku falan sinmedi bulaşıklarıma sizin bozuk olabilirmi acaba keşke götürüp değiştirseydiniz:26::26::26::26::26::26::26::26::26:

kızlar ben sizden duyup bulaşık maknesi kokusu aldım makineden hç çıkartmadım hep makinede asılıydı acab benmi yanlış kullandım sadece yıkarkenmi kullanılıyodu
makinedeki bulaşıklarıma kokusu sindi ne yesek limon aromalı oluyodu yani yemeklerin tadına bile yansıyodu....

bende kullanıyorum blm in makina kokusunu hiç bulaşıklara sinmiş bi koku almadım.ayrıca daima kalcak bulaşık yıkadıkça çıkarmana gerek yok zaten onun amacı içinde bulaşık birikirken kalıntıların yol açtığı kokuyu bastırmak için.ayrıca bimin kekleri değişmiş eskiden kekinin tadını beğenmezdim biraz bayat gibiydi yenilemişler tavsite ederim.

Bende yer deterjanı,krem peynirlerini,patates dondurulmuş,ekmecik sandviç ekmeği güldal ürünleri günlük ped meyve suları yoğurt tercihlerim oluyo genelde.yanlız bi ürün almak istiyorum ama cesaret edemiyorum 3 aylık kızım var jenl willy marka bez var pişik yaparmı kullansam bl marka alıyorum pahalı değiştirmek istiyorum tavsiyebeden varmı?

Ben çok tereddütlü scarlett pedini almıştım..

Ama tahmin ettiğimden çok daha iyi çıktı.. :KK9:

Diğer markalara iki katı para vermek yersizmiş...

ben o pedi aldığımdan beri yıllarca başka ped kullanamıyorum güzelim...hem ucuz hem de rahat...kotex pişik yaptı,molped çbk açılıyor ve koku yapıyor,orkid iyi ama pahalı geliyor ya da şöyle diyeyim;orkid rahatlığında daha ucuz bi ped varken neden o kadar para dökeyim diye düşünüyorum....

geçen de tam buğday ekmeği aldım dilimlenmiş olandan poşette ve o kadar lezzetliydiki.....artık bimden alcam ekmeğimi de....

ben o pedi aldığımdan beri yıllarca başka ped kullanamıyorum güzelim...hem ucuz hem de rahat...kotex pişik yaptı,molped çbk açılıyor ve koku yapıyor,orkid iyi ama pahalı geliyor ya da şöyle diyeyim;orkid rahatlığında daha ucuz bi ped varken neden o kadar para dökeyim diye düşünüyorum....

geçen de tam buğday ekmeği aldım dilimlenmiş olandan poşette ve o kadar lezzetliydiki.....artık bimden alcam ekmeğimi de....

Kesinlikle yaaa ben bu kadar iyi çıkacağını hiç düşünmemiştm.. Bu fiyata bu kalite dedirtiyo insana...

Yavaş yavaş keşfediyoruz Bim ürünlerini işte...

Kızlar çok afedersiniz ama sürekli kayıyo scarlet. Ve ben de pişik yapıyo. Siz de böyle sorunlar yok mu?:kk77:
Bi türlü kullanamadım onu.

Tatlım biz de kullanıyoruz o kokuyu, tahta kaşık vs atıyo musun makinaya? Bi kez banada geldi kokusu kardeşim makinaya tahta kaşık koydugu içinmiş. :KK31:

Kızlar çok afedersiniz ama sürekli kayıyo scarlet. Ve ben de pişik yapıyo. Siz de böyle sorunlar yok mu?:kk77:
Bi türlü kullanamadım onu.

güzelim ben de hiç öyle sorun olmuyor ve kaymıyorda...hani bazı pedlerin kanatları yapışmaz ya çamaşıra scarlett bi güzel yapışıyor....

kotex almıştım bi keresinde arkasıda kanat gibi açılıodu ooh dedim ne güzel tam sarcak yani ( bn çocuk bezi gibi göbeğimde başlayıp kıçımın sonunda biten ped severim:KK1: ) neyse pişik yapmıştı ama scarlett bna göre üretildiği sürece ömrümün sonuna kadar kullanacağım ped...umarım kalitesini bozmazlar....

Valla bende hiç kaymıyo.. Diğer kullandıklarımda oluyodu hatta patlıyodu ortadan cartt diye sinir oluyodum..:KK37:

Bunda hiç olmadı...
:KK9:

güzelim ben de hiç öyle sorun olmuyor ve kaymıyorda...hani bazı pedlerin kanatları yapışmaz ya çamaşıra scarlett bi güzel yapışıyor....

kotex almıştım bi keresinde arkasıda kanat gibi açılıodu ooh dedim ne güzel tam sarcak yani ( bn çocuk bezi gibi göbeğimde başlayıp kıçımın sonunda biten ped severim:KK1: ) neyse pişik yapmıştı ama scarlett bna göre üretildiği sürece ömrümün sonuna kadar kullanacağım ped...umarım kalitesini bozmazlar....

Sorun ben de mi yaa. :KK9:
Yapışmıyo işte ben de. :KK17:

Nohutu güzeldir :)
Bir de konsantre yumuşatıcısı var, bulut onu da beğeniyorum.
Sonra atletleri ve külotları da güzel, likralı ve fiyatları da çok uygun

Son düzenleme:
Nohutu güzeldir :)
Bir de konsantre yumuşatıcısı var, bulut onu da beğeniyorum.
Sonra atletleri ve külotları da güzel, likralı ve fiyatları da çok uygun

Nohut diyince aklıma geldi. mercimek almıştım bi kez 5 kg olanlardan siyah siyah sinek gibi şeyler vardı. :KK53:
Geri götürüp şikayet etmiştim. Hepsini çöpe attılar ertesi gün. :KK31:
Bulut iyi hoş ama çamaşırlarda kokusu kalmıyo ki.

pilavlık pirinci, tereyağı, sütü, yoğurdu güzel...krem şantisini hiç beğenmedim

Nohut diyince aklıma geldi. mercimek almıştım bi kez 5 kg olanlardan siyah siyah sinek gibi şeyler vardı. :KK53:
Geri götürüp şikayet etmiştim. Hepsini çöpe attılar ertesi gün. :KK31:
Bulut iyi hoş ama çamaşırlarda kokusu kalmıyo ki.

Ben yeşil konsantre olandan aldım, baya kalıcı, giysem bile kıyafetimi 2-3 gün dayanıyo kokusu

X