Bim'deki ürünler hakkında..

güzelim ben de hiç öyle sorun olmuyor ve kaymıyorda...hani bazı pedlerin kanatları yapışmaz ya çamaşıra scarlett bi güzel yapışıyor....

kotex almıştım bi keresinde arkasıda kanat gibi açılıodu ooh dedim ne güzel tam sarcak yani ( bn çocuk bezi gibi göbeğimde başlayıp kıçımın sonunda biten ped severim:KK1: ) neyse pişik yapmıştı ama scarlett bna göre üretildiği sürece ömrümün sonuna kadar kullanacağım ped...umarım kalitesini bozmazlar....

pahalısından ucuzuna aklınıza gelebilecek her marka pedi kullanan her seferinde hüsrana uğrayan ben sonunda markamı buldum scarlet :KK52:

bende kızım için bime gelen oyuncaklardan alıyorum
piyasaya göre aynı ürünü çok ucuza almış oluyorsunuz
birde dondurulmuş patatesi süperfresh gibi markalı olanlara göre çok çok iyi tavsiye ederim

bu hafta okul çantası çekçekli olandan ve anaokulu çantası almak istiyorum
malzemesi nasıl acaba
bakalımiyiyse piyasa ya göre ucuz değil bedava
çekçekli çantalar 70-90 arası değişiyordu bimde 13 tl kaliteside iyiyse süperrrrrrrrrrrrr

ben itiraf edeyim en çok hani şu 1 liraya satılan minik kurmalı oyuncaklar var ya, bu ara onlara taktım, acayip tatlılar, yakınımızın çocuğu geldiğinde oynuyo falan, bi de 1 lira ya(tabi 3 yaşından büyük çocuklar için uygun)...

kızlar bugün bime alışverişe gittik..eşim çiğköftesini aldı, benim pek aram yoktur ama tadına baktım ve çok beğendim,içinde ceviz var ayrıca acısı yok denecek kadar az(ki ben acı sevmem)..ayrıca "sole" margarin aldım, biraz tereddüt ettim ama deneyeyim bi, aranızda deneyen var mı? yine 2 yıl önce sıvı yağını almıştım ama hiç memnun kalmadım, yemeklerin tadı bi tuhaf oluyordu geçenlerde yine bi deneyeyim dedim ve eskisi gibi gelmedi bana, beğendim bu sefer..

Kızlar çok afedersiniz ama sürekli kayıyo scarlet. Ve ben de pişik yapıyo. Siz de böyle sorunlar yok mu?:kk77:
Bi türlü kullanamadım onu.

bem de bimi severim.yakınımda 3 tane bim var zaten kuşatılmış durumdayım.:KK1:ama scarlet ben de pişik yaptı ve yanma.çok rahatsız etti hatta eşime çattım.o da niye böylsin dedi ben de "pedim çok yaktıııı" dedim.:84:dedim. oda bundan sonra 2-3 lira için ailemizi sinir krizine sokma dedi.ben de tövbe ettim.

Bugün bime gittim 3 yaşındaki kızıma küçük çantadan almak için aman Allah ım oda ne:KK53: ganimetler oralığa saçılmış herkesin elinde koliler adım atacak yer yok inanın abartmıyorum 100 den fazla insan vardı çoluk cocukla bu defa geri çıkamıyorum 5 aylık kızımda var bari değsin geldiğime çantadan eser yok başka bir bayan etrafa bak ortalığa bırakıyorlar dedi:) eşyasını kaybetmiş biri gibi sağa sola bakıyordum ümidi kestim bari oyun hamuru alayımdedim kasaya geçtik tabi kuyruk alabildiğine bana sıra gelmesine 3 kişi vardı başımı çevirdim bide ne göreyim çanta bana bakıyor burdayım diye hemen alıverdim 9:20 girdiğim markette 11 gibi anca çıkabildim:)

bende ilk defa bugün yani aktüel ürün verildiği günün sabahı bime gittim izdihamı görmeniz lazım insanlar kırtasiye malzemelerine resmen saldırdılar:KK53: sanki bedava dağıtılıyormuş gibi:KK52:eşimde bana kızdı bir daha akılna uyup cuma günü bime gelmem dedi:KK9:bende gitmem 2 saatte marketten zor çıktım

kırtasiye ürünüm bol diye gitmemiştim bime. zaten sınavım vardı gidemzdim. şimdi baktım ne varmış ne yokmuş diye. yapışkanlıklı not kağıtları iyiymiş ya. alan oldu mu

zıımba da varmış :KK43: ihtiyacım vardı. kalmamıştı şimdi hiçbişi. bu akşam gitcektim aslında bime. eşim gelmedi tek gitmek istemedim. tek başıma poşetleri taşıyorum diye helak oluyorum sonra. perşembeden bi hatırlatsaydınız kızlar ya. unutuyorum ben :)
hemen alt katımda a101 varda bim azıcık uzakta kalıyor

şimdide a101 deki ürünlere baktım. ondada ii şeyler varmış aslında :) onuda kaçırdım. yarın bi zımba bulsam iidir. resimlere göre bimin ki daha kaliteli duruyor. alan var mı

X