Bim'deki ürünler hakkında..

her ürünü kullanıyorum....yoğurdu zaten hep ordan alırdım ama kızım sayesinde başka hiçbiryerden alamaz oldum...ben ona bebek yoğurdu yedirmek için çırpınırken onun masada dost yoğurdu tadıp diğer yoğurdu püskürtmesi ile başlayan maceramız şimdiderde gittiğimizde "bir tanede idil için yoğurt alalım" sözcüğüyle bitiyor....:)) velhasılı

yoğurt
kuruyemiş(özellikle party olan )
peçete ve tuvalet kağıdı
biber salçası
tüm baharatları
soda
ve ızgara tava tavuk
vazgeçilmezimiz.....

Sizin tavsiyelerinizle dün bimden krem peynir, çerez, boza, gofret aldım.
Krem peynir akşamdan sabaha bitmiş bile.
Çerezi de ben çok beğendim.
Gofretle boza denenmedi daha bekliyolar
kaydirigubbakcemile5

bugünde kadar toplasam iki kere gitmişimdir oda kayınvalidemle haricinde bimden pek bişey almam

ya biz ikidir yumurta alıyoruz acı cıkıyor anlamadım gitti bide et urunlerinde tarihi gecmisler vardı heralde burdaki bimin hatası

hemen geri götürüp verin,şartsız hemen iade alıyorlar.
bimin en sevdiğim yanı da bu :lepi:
geçen bayram hem eşim hem ben birbirmizden habersiz şeker ve çikulata almışız.gittim geri verdim.paramı iade ettiler hem de hiçbir soru sormadılar.
bir kerede zeytin bozuk çıkmıştı geri verdim.hemen geri alıp yenisini verdiler.

Bim den yiyecek ürün alırken dikkat edin gerçekten tarihi geçmeye yakın ürünlerde bazı bayilerin raflarında bulunabiliyor.. Ben bimden alışveriş yaptığım bir gün tarihinin geçmesine 2 3 gün kalan bir paket mantar almıştım,pişirdim ve nişanlım yedi zehirlendi fişini de attığımız için şikayette bulunamadık..Bu olayda bana tecrübe oldu..

çok geçmiş olsun.
söylediğin iyi oldu dikkat edelim.

geçmiş olsun. evet tarihlere dikkat etmek gerekiyor. dikkatlerinden kaçmıştır. az eleman ile çalışıyorlar. hem kasaya hem raflara bakıyor elemanlar. tarihi geçmiş ürün bulursanız kasaya söyleyin. eğer aldıktan sonra farkederseniz götürüp iade edin.
cumartesi günü bulutun beyaz yumuşatıcısını aldım. güzel kokuyor. denedim bakalım kokusu kalıcı mı?
içerde çamaşır teline astığımda kokuları kalıyor ama ne zaman balkona assam kokusu uçuyor. vernelin pembesini aldım mis gibi. kokusu da kalıcı.
ayranın büyük şişesini alıyorum güzel.
kahvaltılık lorundan aldım ama beğenmedim. börek için güzel olur ama kahvaltıda tuzsuz geldi.

bi<de bimden çöp poşeti ıslak mendil peçete filan alırdık yorumlarının okuyunca haftasonu aknazın inek peynirini aldık eşim beğendi bana biraz tuzlu geldi az tuzlu peynirde varmış bu haftada ondan alıyım bakalım
krem peynir hangisi kerem diye bi marka var omu
haftalık promosyonlardanda çok güzel şeyler geliyo ben üşeniyorm gitmeye burada adım başı bim olmasına rağmen sonra başkasında görüp üzülüyorum :çok üzgünüm: daha sıkı takip etmek lazım

suus bizim aldığımız krem peynir aknaz olması lazım. biz çok beğendik 2 günde 2. paket yarılandı :kedi:
Gofretini de beğendim, fındıklı almıştım, çok güzel.
Alıp denemediğim sadece boza kaldı zemuszemus

süt yogurt yumurta aknaz peynir ismi gelmiyor aklıma bir de ip peynir oluyor ya tel tel bunlar devamlı aldıgım cok memnun oldugum gıda ürünleri
bunun dışında kokulu çöp poşetleri çok güzel
msiafir peçeteleri hoşuma gidiyor alıyorum değişik desen desen
kuruyemiş özellikle kaju olanına bayılıyoruz onun da ismi sinbad sanırım
favorilerimiz arasında boza ve üzümlü kurabiye ve tabiki pişmaniyesi de var genellikle taze oluyor lezzetli de
bir tek et ürünlerini denemedim sanırım kuru baklıyat tarzı seylerı de alırım ara ara

yufkasını hıc begenmıyorum ,bugun aldık ,hatta bugun gelmıs rafa ama kotuydu malesef,kalınlıgına bırsey demıyorum ama bırbırıne yapısık biri küçük birisi büyük ve yırtık ..

herseferınde bır daha almayacagım dıyorum yıne gıdıp alıyorum :umursamaz:

süt yogurt yumurta aknaz peynir ismi gelmiyor aklıma bir de ip peynir oluyor ya tel tel bunlar devamlı aldıgım cok memnun oldugum gıda ürünleri
bunun dışında kokulu çöp poşetleri çok güzel
msiafir peçeteleri hoşuma gidiyor alıyorum değişik desen desen
kuruyemiş özellikle kaju olanına bayılıyoruz onun da ismi sinbad sanırım
favorilerimiz arasında boza ve üzümlü kurabiye ve tabiki pişmaniyesi de var genellikle taze oluyor lezzetli de
bir tek et ürünlerini denemedim sanırım kuru baklıyat tarzı seylerı de alırım ara ara

ay ben kajuya bayılırımm
karışık ve badem alıp denedim, kajuya cesaret edememiştim her yerde güzel olmuyo :umursamaz: onu da alıyım bu gittiğimde :hulya:

yufkasını hıc begenmıyorum ,bugun aldık ,hatta bugun gelmıs rafa ama kotuydu malesef,kalınlıgına bırsey demıyorum ama bırbırıne yapısık biri küçük birisi büyük ve yırtık ..

herseferınde bır daha almayacagım dıyorum yıne gıdıp alıyorum :umursamaz:

Yufkacılar dururken marketten niye alıyosun ki :eek:lmaz:
Annem de alır bazen marketten kızarım, yufkacılar tazecik satıyo zemuszemus

bim gerçekten güzel oluyo. benim özellikle hazır patates kızartması gül mantı yağlı gevrek favorilerim.kuruyemişide güzel oluyo cidden

[QUOTE:theshe]
Yufkacılar dururken marketten niye alıyosun ki :eek:lmaz:
Annem de alır bazen marketten kızarım, yufkacılar tazecik satıyo zemuszemus
[/QUOTE]

ne bıleyım kız markete gıdınce cıkartıyorum onu aradan ,yyufkacı uzak kalıyor bana :gitme:

buralara bır yere yufkacı mı acsam ne :1ninca:

Yoğurdu, demlik poşeti, inanmayacaksınız ama çok güzel kokan çöp torbaları var (lila olan), tasarruflu ampul vs. Her zaman en pahalısı en iyisidir diye birşey yok. Ben Bim'den çok memnunum.

X