Bim'deki ürünler hakkında..

kızıma su sebili aldım çok güzel:KK64:

bende alıcaktım bitmiş zaten 6 tane gelmiş 9da gittim yoktu çok üzüldüm katı meyve presi aldım görünüşü çok güzel ama daha kullanmadım bide yarın için demlik üstlerini kesinlikle tavsdiye ederim çok güzeller çayı hiç acıtmıyorlar

bende alıcaktım bitmiş zaten 6 tane gelmiş 9da gittim yoktu çok üzüldüm katı meyve presi aldım görünüşü çok güzel ama daha kullanmadım bide yarın için demlik üstlerini kesinlikle tavsdiye ederim çok güzeller çayı hiç acıtmıyorlar

Katı meyve presini denediğinde buraya yorumunu yazarsan sevinirim. Merak ediyorum nasıl diye. Burdaki bim de hala var.

bugün multitek telsiz telefon aldım.44.90 tl
piyasada 69 tl.
inşallah memnun kalırım.
aranızda alıp kullanan var mı??

o ateş ölçeri bende merak ediyorum.nasıl bişey acaba kalitelimi ki??
bende yarın kızıma şu laptoplardan alıcam fiyatı baya uygun geldi

dijital ateş ölçeri aldım iyi gibi henüz denemeddim deneyince yazarım memnun kalmazsam iade edeceğim ama doğacak bebeğim için aldım bende :KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

ateş ölçer gayet iyi gerçektende 1 sn de ölçüyor ateşi inş bebeğim rahatsız olmazda rahat kullanırız doğduğunda

Kızlar benim kızım 21 aylık aldım laptopu bu kadar harika bişey beklemiyordum.harfler kelimeler,sayılar,şarkılar falan öğretiyor.test bile yapıyor.mesela bi harf söyleyip bul diyor sen buluncada alkış sesi geliyor falan.çok eğitici bir oyuncak.hemde 6,5 lira kaçırmayın valla

ben de bu yorumlar karşısında kararsız kaldım.
dijital ateş ölçer termometre hakkında.
acaba normal termometre mi alsam
geçen eczanede gördüm ama bununla rasında baya fiyat farkı var
dijital olanlar normal olanlara göre daha mı kaliteli acaba?
arasındaki fark nedir ki?

X