Saç Bakım Ürünleri Sizede Tavsiye Ederim

A

anemon34

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi anemon34
Kızlar ben saçlarımdaki dökülme ve kırılma sorunuma ne yaptımsa çözüm bulamamıştım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine BLG SAÇ BAKIM YAĞI aldım.Bu ürün sayesinde dökülme sorunum 1 haftada geçti saçlarımdaki kırılmalarıda onardı ama asıl önemli olanı yaklaşık 1 ay gibi bir zaman sonunda yeni saçlarımın çıktığını görüyorum artık sizlerede tavsiye ederim.:CüvCüv:

• Konu Sahibi anemon34
Kızlar ben saçlarımdaki dökülme ve kırılma sorunuma ne yaptımsa çözüm bulamamıştım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine BLG SAÇ BAKIM YAĞI aldım.Bu ürün sayesinde dökülme sorunum 1 haftada geçti saçlarımdaki kırılmalarıda onardı ama asıl önemli olanı yaklaşık 1 ay gibi bir zaman sonunda yeni saçlarımın çıktığını görüyorum artık sizlerede tavsiye ederim.:CüvCüv:
Kaça aldın cnm.bu yağı birde nereden aldığını söylermisin rica etsem

• Konu Sahibi anemon34
Kaça aldın cnm.bu yağı birde nereden aldığını söylermisin rica etsem
şişesini 20 liradan alıyorum cnm.zaten 2 aydan fazla gidiyor şişesi bilge lokmanhekim den getirtiyorum.eğer saçlarında sorun varsa kullan arkadaşım hakkaten etkili ürün.:enbuyukkk:

• Konu Sahibi anemon34
Önemli değil arkadaşım,deneme kullan derim ben.bak bakalım saçların nasıl olacak ben buradayım memnun kalmadım de bende burada kendimi yerlere atayım ceza vereyim kendime:)hihoyyyt

• Konu Sahibi anemon34
anemon arkadaşım söylediğin gibi blg saç bakım yağndan aldım yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ve hakikaten mütiş bir ürünmüş.Hemen saç dökülmelerim durdu ve dediğin gibi saçlarım yumaşak ve ışıl ışıl oldu aradım sordum firma yetkilisine hem teşkkür ettim hemde arkadaşlarım için 3 şişe daha sipariş etim mütiş güzel bir ürün bu blg saç bakım yağı.sana çok teşekkür ederim canım.kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi anemon34
bunu tam olarak nerden temin edebilirim kızlar merak ettim doğrusu ???

• Konu Sahibi anemon34
bunu tam olarak nerden temin edebilirim kızlar merak ettim doğrusu ???
internet üzerinden satışını yapıyorlar canım birde ankarada kendi mağazalarında satıyorlarmış başka yerde satışı yokmuş yani kimseye sattırmıyorlar.tavsiye ederim canım ben ilk defa böyle etkili bir saçbakım yağı gördüm onlarca ürün kullandım ama bu üründen iyisini görmedim açıkçası.:nazar:

• Konu Sahibi anemon34
Bu ürünü başka kullanan var mı arkadaşlar ?
Yine para tuzağı mı gerçekten etkili mi anlamadım :)

Kullanıcı yorumlarını özellikle şikayet ve netice şeklinde belirtilmesini istiyorum:KK34:

X