2009 mayıs anneleri bi sorunum var!

sema_27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2009
14
0
41
Merhaba mayıs anneleri size bişey sormak istiyorum benim oğlum 31 mayıs doğumlu,bugün kontrole gittik 150 gr almış:çok üzgünüm:bu zamana kadar ortalama 600gr alıyordu hatta ilk 3 ay 1000 aldı.ek besinlerini sorunsuz yiyiyor anne sütü,kahvaltısı çorbası,yoğurdu,meyvesi,muhalebisi bunları severek yediği halde ve hareketsiz bir bebek olduğu halde nasıl bu kadar az kilo alabiliyor bi fikriniz varmı?

sürekli aynı yere mi gidiyosunuz, bende geçen hafta hastalanınca başka dr a gittim orda tarttıldı hiç kilo almamıştı sonra aylık kontrolü için gittik dr a 500 gr almış. Halbuki sormuştumda iki tartı arsında fark olabilir mi diye olamaz dediler ama olabiliyomuş. Aynı yere gittiysende tartının kalibrasyonunda sorun olmuş olabilir.Dr a dedim hiç almadı diye korktum bende diye bundan sonra çok az alıcak zaten hiç almayada bilir dedi benim kızımda 27 mayıs doğumlu. Anne olunca herşeylerine takıyoruz üzülüyoruz elde değil işte ama üzülme yiyosa ne güzel işte

Ewet aynen öyle başka bir doktora gittik bende bundan olabilirmi diye düşünüyordumfisfisfis anadolu yakasına taşındığımız için doktorumuz uzak kaldı düzgün bi doktorda bulamadım burda yaa:sm_confused: yarın annem sağlk ocağına götürüp tarttıracak ama eminim dediğiniz gibi tartıda bi bozukluk vardı yani inşallah öyledir,içim biraz rahatladı çok teşekkür ederim

tartılar arası uyumsuzluk olabiliyor benim oğlumun kilosuda sağlık ocağı ve doktor ölçümlerimde hep farklı çıkıyor.aynı şekilde boyuda ; kim doğru tartıyor yada ölçüyor bir bilebilmiş değilim :)

tartılar uyumsuz canım..sureklı gıttıın yerde tarttır kuzuyu onu bazall canım..
bıde buyudukce kuzucuklar kılo alımı dahada azalacakmış drumumuz ole solemıştı...

Çok sağolun aynı doktora giderim artık Allah kuzularımıza sağlık versin..

Tartıdandır canım. Bizim Defne'de kendi doktorunda 9 kilo çıkmıştı acile gittiğimizde 8900 çıktı yerimseniben

X