rüyamda gördüm?

aylin86

eymenim
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
465
1
37
slm kızlar benimde bebek konusunda bu ay ikinci denememdi yumurtlama günüm geçti ayın 15inde adet olmam gerekiyor eğer hamile değilsem beklemedeyim yani:)dün gece yattığımda dua ettim allahım eğer hamileseysem bana rüyamda göster diye ve gördüm doğum yapmışım kucağımda çok güzel bir erkek bebek vardı yüzünün güzelliği hala gözümün önünde onu emzirdim altını aldım gazını çıkardım omuzumda uyuttum kokusunu bile hissettim:a015: hala rüyanın etkisindeyim :gitme:bunu sizinle paylaşmak istedim inşallah bu rüya güzel haberlere işarettir rabbim bana bunu göstermiştir diyorum:Saruboceq:rabbim hepimizin yüzünü güldürsün:nazar:a.s.

Rabbim inşaallah rüyalarını gerçeğe dönüştürür canım..sabretmek, beklemek ve dua etmekten başka çaremiz yok malesef..inşaallah isteyen herkese bekletmeden bağışlasın Rabbim yavrularını....

Insallah olur canim, güzel rüya görmüssün...bende gecen ay öyle bir rüya gördüm..bir yer gidiyorum, tanidiklar var ve bana diyorlar ki al bak ordaki bebek senin...ben sasiriyorum ve yanina gidiyorum...bebek tombis tombis erkek bebegi..seviyorum onu ve diyorlarki adi Alp...o kadar tatliydi ki ve ben onu seviyorum, oynuyorum falan...her tarafa gülücükler atiyor ve bana bakip gülümsüyor...o kadar tatliydi ki ben hala ekisindeyim. Anneme anlatmistim, annemde ben adet görünce söyle demisti : kizim sen istedigin icin rüyanda gördün ama eger baska birisi senin icin görürse o zaman gerceklesme olasiligi daha büyük...
Bilmiyorum artik, insallah bu ay bebis bizimle olur canim

slm kızlar benimde bebek konusunda bu ay ikinci denememdi yumurtlama günüm geçti ayın 15inde adet olmam gerekiyor eğer hamile değilsem beklemedeyim yani:)dün gece yattığımda dua ettim allahım eğer hamileseysem bana rüyamda göster diye ve gördüm doğum yapmışım kucağımda çok güzel bir erkek bebek vardı yüzünün güzelliği hala gözümün önünde onu emzirdim altını aldım gazını çıkardım omuzumda uyuttum kokusunu bile hissettim:a015: hala rüyanın etkisindeyim :gitme:bunu sizinle paylaşmak istedim inşallah bu rüya güzel haberlere işarettir rabbim bana bunu göstermiştir diyorum:Saruboceq:rabbim hepimizin yüzünü güldürsün:nazar:a.s.

Allah hayir a cikarsin cnm...insallah hamilesindr..

Bu gece bende rüya gördüm, gecen ay görmüstüm, bu gece yine...ve esimle ben bebegimizle doktora gidiyoruz kontrole...besikle...beklerken orda bebis agliyor ve ben ne ister diye düsünürken "meme" diyor!!!!

Bu gece bende rüya gördüm, gecen ay görmüstüm, bu gece yine...ve esimle ben bebegimizle doktora gidiyoruz kontrole...besikle...beklerken orda bebis agliyor ve ben ne ister diye düsünürken "meme" diyor!!!! :kedi:ve ben sasiriyorum nasil yapacagimi bilmiyorum cünkü ilk kez emzirecegim!!!kafamçokkarıştı Sonra bir kiz arkadasim oluyor orda ve ondan yardim istiyorum. Bir bos odaya gidiyoruz. Ben gögüsleriomi aciyorum, o da ne:uhm: o kadar sis gögüslerim varki, ucuna bakinca bembeyaz, ve her an sanki sikarsam süt cikacakmis gibi!!!:CüvCüv: ve bebisimi emzirioyurm ben...sonra bitirdikten sonra, gencligimde tanidigim kisileri görüyorum ve resim cekiyorlar bize...yeni dogmus bebis...ondan sonra bebis büyük oluyor ve oyana bu yana kosturuyor ama kiz mi erkek mi bilmiyorum ve esim uyandiriyor beni:1closedeyes:....iste böyle bir rüya...hayirlisi bakalim:emir_bebek::asigim::nazar:

kızlar selam :KK66: bende geçen dua ettim Allah'ım hamileysem rüyamda göster nolur diye o gün rüyamda hamile olduğumu gördüm adetim 3 gün gecikti sonra dedimki Allah'ım eğer hamile değilsem adetim gelsinde boşa ümitlenmeyim dedim ve akşamına adet oldum :1no2: benimki bilinçaltıymış işallah sizin rüyalarınız gerçek olur canlarım :Saruboceq:

evet canım Allah ne zaman ol derse o zaman olur sabredicez ve duamızı eksik etmicez..hayırlı zamanda hayırlı evlatlarımız olsun işallah :emir_bebek:

X