Noa doldurma parfüm nasıl???

AnGeL__25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
55
0
Ben hafif beni rahatsız etmeyecek kokuları seviyorum.. avon pur blanca kullandım senelerce cicek kokusu artık beni baymaya basladı. Doldurma kullanayım diyorum noa hafif ve kalıcıymış.. Varmı kullanan yada kullanmış olan birde sizlerin yorumlarınızı alabilirmiyim KK nın tecrübeli hatunları opuyorumnanaktan

Arkadaşım noa yı bende çok merak ediyordum geçenlerde deneme şansım oldu ama ben hiç beğenmedim çok kötübir koku bıraktı tenimde.Ben buğday tenliyim.Ama ablam çok beğendi o kokuyu o beyaz tenli.Biraz tenle alakalı bir durum ama sen yinede bir testerdan kokla deeyerek al derim ben

teşekkürler canım ama bu parfümü tavsiye eden arkadasımda bugday tenli biri.. kafam karıstı simdi beyaz tenlileremi gidiyo bu koku???

canım yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum noayı bende arkadasımda deneyerek almıştım çok memnunumm hafif bı kokusu var.. hemen uçup gıtmiyoda:1rolleyes: tavsiye ederim yani:)

Canım kafan karışmasın bende tavsiye üzerine gidip kokladım ama tenime yakışmadı.Bilmem tenle mi alakalı bende öyle bir tahmi ettim ama bence sen yinede git bir sıktır teninde nasıl olucak ona göreal cnm :KK66:

bir arkadaşım dp den noa almış ona çok yakışıyor mükemmel kokuyor gidip bende kendime aldım ama sıktığım gün baş ağrısından duramadım sevmedim hiç üstümde o kokuyu...

canımm bendeee dp dendeee kokladımm orjinalinideeee

dp dekidee çokk güzell kokuyorr bencee koklaaa sonraa kararr verr
amaa noaa yaz kokusuuu kışş içinn hafif kalırrrr

kardeşimdee beğenmediiii o esmer benn beyazz tenliyimm

cnm ben 1gun evvel dpden noa aldım super bi parfum ve kesınlıkle agır degıl ınsanı baymıyor tenındekı kokuyla karısıp senı sen yapan kokulardan bırı oluyo bence cok guzel ben cok begendım bugun ılk kez kullandım yanıbasımdakı herkes hasta oldu:))

aldığın yere de bağlı. ben dp'den almıştım, severek kullandım. ama hafif kış için uygun olur mu bilmem..

evt yaz kokusu gbı ama kıstada kullanılabılır bence..bıde kesınlıkle aldgn yere baglı buna katılıyorum d&p yi hep cok begenmısımdır bıde onun harıcınde bazı yerlerde de acık parfm satılıyor fakat ucuucu hıc kalıcı olmuyor

dp den aldım dün noayı süper bi parfüm hiç ağır değil pudramsı bi kokusu var kesinlikle tavsiye ederim

DP noa nın kodu neacaba öğrenebilirmiyim bide netten alabiliyormuyuz bulundğum ilçede DP yok maalesef.

Noa kullanıyorm ben d&p den,çok güzel 2 senedir kullanıyorm baya da soranı var parfümün ne diye,memnunum ama artık sıkılmaya başladım sanırım

ben de noa kullanıyorum senelerdir. tanımadığım insanlar bile sorar bu kokunun ne olduğunu.
sabunumsu bir koku. temizlik gibi kokuyor.

çok uzun yıllardır yaz kokum Noa dır.. dolabınızı kokutur.yıkanır çıkmaz. ama tene göre değişiyor gerçekten.. yolda durdurup soran bilem var :) vazgeçmem :KK52:

tam bir yaz kokusu bence. bugüne kadar her sıktığımda mutlaka bir soran olmuştur. herkesin söylediği ortak şey "çok temiz kokuyorsun" olur. kokuların tenle alakası var mı bilmiyorum ama ben buğday tenliyim ve yazın noa' dan, kışın hypnose' dan asla vazgeçemem.:KK69:

X