Dk sonras ilk regli

bozo85

Banane, sanane:)
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
17.940
25
kızlar düşük sonrası ilk regli diğer regliye göre daha mı farklı oluyor?
benim düşük sonrası ilk reglim ve çok sancım var kanamam da çok
siz de nasıl dı?​

ben 22 eylül de düşük yaptım 22 ekimde tam bir ay sonra adet oldum
sancım her zamankinden fazlaydı

ben de 23 ekimde 6 haftalık düşük yaptım 24 ekimde kürtaj oldum.ilk kanamam 29 gün sonra 21 kasımda oldu.kanama yoğunluğu ve süre bakımından öncekilerden hiç bir farkı yoktu.ancak şu an 31 gün oldu ve 2. adetimi hala olamadım.hala.tık yok.

arkadaşlar bende 17 kasımda düşük yaptım hala adet olmadım int araştırdım 40-45 gün sürebiliyormuş benim durumumda olan varsa lütfen yazsın doktordan 29 aralık için randevu aldım acaba biraz daha mı beklesem mirmirmirmir

arkadaşlar düşük olunca nasıl oluyor yani düşmeden önce sancı falan oluyormu bir de düştü demek için hani kürtaj oluncamı anlıyoruz yoksa görüyormuyuz bebeği düşünce bana düşük riski var dedi dr çok korkuyorum ama bu konuda da bilgim yok azıcık karnım ağrısa korkuyorum

korkma bebeği görmüyosun sadece pelte şeklinde parça kanaman olur biraz sancın olur fakat inşallah bunları yaşamazsın

kızlar düşükten tam 43 gün sonra adetim başladı çok şükür normalde düzensiz olurum ama

arkadaşlar düşük olunca nasıl oluyor yani düşmeden önce sancı falan oluyormu bir de düştü demek için hani kürtaj oluncamı anlıyoruz yoksa görüyormuyuz bebeği düşünce bana düşük riski var dedi dr çok korkuyorum ama bu konuda da bilgim yok azıcık karnım ağrısa korkuyorum

benim baya bi kanamam oldu pıhtı şeklinde parçalar attım
Allah a şükür kürtaja gerek kalmadım
inşllh bebeğin sana sıkıca tutunur yat dinlen çok yorma kendini

sağolun cavaplar içim 12+3 olduk bugün şükür şimdilik bebeğim benimle kana falan da yok hayırlısı allah hepimizin yardımcısı olsun...

selam herkese
ben 4 aralıkta kaybettim bebeğimi kürtaj olmadım kendiliğinden, çok sancılı ve kanamalı oldu. tam 25 gün sonra normal zamanında adet oldum. normalde adetlerim aşırı kanamalı ve hafif sancılı olurdu. bu kez çok az kanamam oldu hiç sancım olmadı. merak ediyorum normal adet kanaması mı acaba parça falan kaldı da o mu düştü. herkes düşük sonrası çok ve sancılı kanama olduğundan bahsetmiş.

geçmiş olsun çiğdem
kişiden kişiye değişiyor galiba benim çok sancılı olmuştu

11 kasımda kürtajla alındı bebeğim ve ben 2 ocakta adet oldum
kist oluşmuş ondan gecikmiş söktürücüyle adet olabildim
yoğunluğu da öncekiler gibi bazen pıhtı geliyo ama normalde de gelebiliyodu
doğum kontrol hapı kullanıcam 1 ay kist için bu ay normal günüm de gelir artık
sonraki ay da gelmesin de bebeğim gelsin inşaaallllllaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh

X