Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü ve dikleştirici masaj aleti

aykxixzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
132
1
37
Kızlar göğüs büyütmek için birkaç tane masaj aleti var. bende malum sitelerin birinde fiyatı uygun diye amerikadan ithal bir masaj aleti aldım. pille çalışıyor.sütyenin içine koyuyorsunuz kendisi kaslarınızı çalıştırıyor. sadece 2 gündür kullandığım için brişey diyemeyeceğim ama şiddetini orta dereceye getirdiğimde kollarımdaki kaslar bile etkileniyor.çok umutluyum bu aletten .fiyatı da 35-40 tl isterseniz birde buna bakın.denemkete yarar var.
resmini ekliyorum ararken size kolaylık olsun hihoyyyt

Eklentiler

• $GOGUS-BUYUTUCU-VE-DIKLESTIRICI-MASAJ-ALETI__22163626_0.jpg
    $GOGUS-BUYUTUCU-VE-DIKLESTIRICI-MASAJ-ALETI__22163626_0.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 2.452
Canım sen gelişmeleri yaz bakalım neler olucak inş büyür memelerin kas olmasında gelişmeleri bekliyorum

Ay tam bana göreymiş yaa:eek:
Zira hiç hoşlanmıyorum kendimi mıncıklamaktan:hulya:
Sarkma falan yapmasın canım dikkat etCADIARZU

Ay tam bana göreymiş yaa:eek:
Zira hiç hoşlanmıyorum kendimi mıncıklamaktan:hulya:
Sarkma falan yapmasın canım dikkat etCADIARZU

tatlım sarkcak kadar yok ki kaydirigubbakcemile3 hemde çok minik titreşimler göğsüm müthiş kasılıyor ama elimi üzerine koyunca çok birşey hissetmiyorum. nasıl yani diyeceksiniz bilmiyorum cihazın dışı plastik içi siyah değişik bir malzemeyle kaplı koltuk altımdaki kaslar bile kasılıyor.süper bişey ya. valla tavsiye ederim. elle yapılan masaja göre cok cok etkili.yan diyeceğim dışarıdaki detriyi sarktmaz bu alet kasalrı geliştirip büyütür.
:lepi:

Canım inşallah işe yarar ya bu arada bende de sarkacak hiçbir şey yok. Benimkilerden küçüğü yoktur diye seni uyarayım dedim.kaydirigubbakcemile3
Bu topiğin takipçisiyim. Piyasada satılıyor mudur acaba internetten almak istemiyorum çünkü.

Canım inşallah işe yarar ya bu arada bende de sarkacak hiçbir şey yok. Benimkilerden küçüğü yoktur diye seni uyarayım dedim.kaydirigubbakcemile3
Bu topiğin takipçisiyim. Piyasada satılıyor mudur acaba internetten almak istemiyorum çünkü.

tatlım g.....g.... diye bir site var tahmin edersin ben oradan aldım.mutlaka bulursun orada.amerikadan ithal diye yazıyor

ne kadar tutuyorsun canım göğsünde gün boyumu takılı kalıyor

ne kadar tutuyorsun canım göğsünde gün boyumu takılı kalıyor

canım ben ayarlamayı da bilmiyor olabilirim ama 15 dakikayı otomatik yapıyor.cihazı acıyorsun şiddetini ayarlıyorsun 15 dakka yapıyor sora kapanıyor ben genelde 30dakika yapıyorum.sana bağlı yani. zemuszemus

canım ben ayarlamayı da bilmiyor olabilirim ama 15 dakikayı otomatik yapıyor.cihazı acıyorsun şiddetini ayarlıyorsun 15 dakka yapıyor sora kapanıyor ben genelde 30dakika yapıyorum.sana bağlı yani. zemuszemus

canım inş. en kısa zamanda faydasını görürsün
gelişme olduğunda tekrar yaz bizde alalım opuyorumnanaktan

canım az önce aynı aletten bende aldım yani siparişini verdim 2 gün içinde gelir sanıyorum mesajınıda şimdi tesadüfen gördüm. kullanan biri var mı diye merak ediyordum varmış hemen gelişmeleri yazarmsın ne alemdesin? bu arada ben 29 tl ye aldım çok uygun geldi bana..

kızlar bn bugün başladım masaj aletine çok faydalı olacak gibi gözüküyo ama ben evham yaptım heralde psikolojik olsa gerek çarpıntım oldu ama çok güzel masaj yapıyo ben kullanıyım gelişmeleri yazıcam..

kızlar bn bugün başladım masaj aletine çok faydalı olacak gibi gözüküyo ama ben evham yaptım heralde psikolojik olsa gerek çarpıntım oldu ama çok güzel masaj yapıyo ben kullanıyım gelişmeleri yazıcam..

tamam bekliyoruz gelişmeleri.

çarpıntım psikolojik değilmiş aleti yanlış kullanmışım :))) göğüs pedleri iletken akım veriyo bunun için yanında verdikleri kremi bol sürmek gerekiyomuş sıvı iletkenliğini arttırsın rahatsız etmesin diye, satıcıya sordum o anlattı :)))
bugün talimatlara uyarak yaptım hiç rahatsız etmedi masaj yaptıkça göğüs kaslarımın kasıldığıını hissettim tavsiye edip etmemek için daha erken ama ben ümitliyim en azından mantıklı geliyo haplar gibi dışarıdan değilde direk masaj yöntemiyle göğüs dokusunu geliştirmek daha mantıklı hapta kullandım ama olmadı..
varsa başka kullanan yazsın..

Arkadaşlar bu alet sarkma için mi yoksa büyütmesi içinmi?Ben büyüsün istemiyorum sadece dikleşsin istiyorum.Kulanan arkadaşların mutlaka sonuçlarını bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

canm önce toparlıyor sonrada aşama aşama büyütüyor yani tek işlevi yok sanırım ikisi birden oluyo.
ben şuan kullanıyorum gayet memnunum

X