Hangi koşu bandı?

Rumeysaa

BLACK PEARL
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
1.613
4
Merhaba arkadaşlar.
Annemin kilo problemi var ve pek dışarı çıkıp yürüyüş yapma imkanı yok. onun için koşu bandı almaya karar verdik; ama bir türlü hangisini alacağımıza karar veremedik. fiyatına göre en iyi olanı almak istiyoruz. yani hem uygun fiyat, hem kalite. ablalarım, önerilerinizi bekliyorum. acil yazarsanız çok memnun olacağım. hihoyyyt

Canım koşu bantları konusunda hiç bilgim yok..Mağazada satış temsilcisine danışırsan daha çok yardımcı olur..yerimseniben

Bence Voit marka alabilirsin canım ..
ablamlar çok memnunlar...
inşallah annen istediği kiloya iner sağlıklı bir şekilde...
sevgiler..a.s.

Son düzenleme:

Rümeysa, Bence de şatış mağazalarından ilgililere Annenin durumunu da anlatırsan daha detaylı öğrenebilirsiniz...Veya bir Fizik Uzmanı Doktorundan yardım alabilirsin...
Ben sana şunu al, bunu al dersem yanlış yaparım...

ıyi akşamlar

Voit var en iyisi ama pahalı..
Universal veya dynamic diyorum ben.

Bence Voit marka alabilirsin canım ..
ablamlar çok memnunlar...
inşallah annen istediği kiloya iner sağlıklı bir şekilde...
sevgiler..a.s.

Rümeysa, Bence de şatış mağazalarından ilgililere Annenin durumunu da anlatırsan daha detaylı öğrenebilirsiniz...Veya bir Fizik Uzmanı Doktorundan yardım alabilirsin...
Ben sana şunu al, bunu al dersem yanlış yaparım...

ıyi akşamlar

voit iyi bir marka onu biliorm ama fiyatları konusunda bir bilgim yok tatlım..

.
.
:
:
hepinize çok teşekkür ederim yardımlarınızdan ve ilginizden dolayı. opuyorumnanaktan

Canım benim kilo sorunum hiç olmadığından hiç ilgilenmedim koşu bandıyla. 2 Öğün yiyerek zayıflıyom hep ben. Canım bir de evde jimnastik yapsın yapabiliyorsa faydası olur

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım benim kilo sorunum hiç olmadığından hiç ilgilenmedim koşu bandıyla. 2 Öğün yiyerek zayıflıyom hep ben. Canım bir de evde jimnastik yapsın yapabiliyorsa faydası olur

peki ne türlü hareketler önerirsin evde ablacım?

Son düzenleyen: Moderatör:
ayrıca şunu da söylemek istedim cnm..anneminde kilo sorunu vardı biz ona voit trombolin aldık..100 tl ydi.internetten aldık..düzenli kullanılırsa koşubandından daha çok işe yarayabiliyor..

ayrıca şunu da söylemek istedim cnm..anneminde kilo sorunu vardı biz ona voit trombolin aldık..100 tl ydi.internetten aldık..düzenli kullanılırsa koşubandından daha çok işe yarayabiliyor..

öğrendiğim iyi oldu pınar ablam. sağol. bişi merak ettim, onlar her türlü kiloyu taşıyabilecek mi?

sizlere bir şey sorcam .
YORK WHITE 2.0 HP MOTORLU KOŞU BANDI + YORK 25 CM PıLATES YOGA TOPU
adında bir koşu bandı var ama sizce işe yarar mı ?
Şöyle bir şey
sporfin49.jpg

gören duyan bilen varsa lütfen söylesin

öğrendiğim iyi oldu pınar ablam. sağol. bişi merak ettim, onlar her türlü kiloyu taşıyabilecek mi?

annem 120 kayınvalidem 110 kilo..ikisi de rahat kullandı..bir sorun yok.gayet sağlam..tüm vücudun hareketini sağladığından olumlu sonuçları oluyor..

canım çok araştırdıktan sonra ben de almıştım.bandın genişliğine (rahat yürümesi veya koşması ve sakatlanmalardan korunması için) , motor gücüne ve emniyet kilidinin olup olmadığına,bant kısmının uzun olmasına,eğimin otomatik olmasına,kolay katlanabilir olmasına dikkat edin.ayrıca geçmiş olsun.ben de rahatsızlığım için almıştım ama tembellikten ve başka bi rahatsızlığımın hareketlerimi biraz kısıtlamasından dolayı bi kaç defa kullandım.şimdi öyle duruyor.ben alalı sanırım 2 yıl oluyor.1238 tl idi.health stream markası.t450 ydi sanırım kodu.

Bence çoksa kilosu madem bir dr kontrölünde düşünürmüsünüz evden yürüyüş için çıkamıyo madem birde kaç kilo taşıyabileceğini yetkili satıcılar bilir

dün bi tane beğendik biz eşime ve almaya karar verdik

dynamic koşu bandı

mekik aleti ve masaj kemeri de var yanında

fiyatı da 1100 lira ama kipada indirimde 1000 lira idi

canım çok araştırdıktan sonra ben de almıştım.bandın genişliğine (rahat yürümesi veya koşması ve sakatlanmalardan korunması için) , motor gücüne ve emniyet kilidinin olup olmadığına,bant kısmının uzun olmasına,eğimin otomatik olmasına,kolay katlanabilir olmasına dikkat edin.ayrıca geçmiş olsun.ben de rahatsızlığım için almıştım ama tembellikten ve başka bi rahatsızlığımın hareketlerimi biraz kısıtlamasından dolayı bi kaç defa kullandım.şimdi öyle duruyor.ben alalı sanırım 2 yıl oluyor.1238 tl idi.health stream markası.t450 ydi sanırım kodu.

hmm... bu noktalara dikkat ederiz madem alırken. çok sağolun.

dün bi tane beğendik biz eşime ve almaya karar verdik

dynamic koşu bandı

mekik aleti ve masaj kemeri de var yanında

fiyatı da 1100 lira ama kipada indirimde 1000 lira idi

teşekkürler. dynamic iyi diyorlar ama bakıcaz artık. sağolun

X