gercekten hamilemiyim??

hiranur8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2008
796
6
kizlar beklenen adet tarihim 12 gun gecti ve bugun test yaptim.cift cizgiyi gordum ama yine de hamile olduguma inanamiyorum..kasiklarimda sanki adet olacakmisim gibi agri hissediyorum..bu testlerin yanilma ihtimali olabilirmi? insallah dogrudur...

bence hamilesin şimdi dr gitsen keseyi görürsün hatta kalp atımını bile duyabilirsin....

gozun aydin canim bencede hamilesin
ben 6 haftalik hamileyim kasiklarim ve karnim hala ara ara agriyor .. sanki her an adet olacakmisim gibi .. agrimasi cok normalmis kirmizi pembe yada kahverengi leke filan gelmiyorsa hic korkma .. bu lekeler bazen normal bazende dusuk belirtisi olabiliyormus ...

gozun aydin canim bencede hamilesin
ben 6 haftalik hamileyim kasiklarim ve karnim hala ara ara agriyor .. sanki her an adet olacakmisim gibi .. agrimasi cok normalmis kirmizi pembe yada kahverengi leke filan gelmiyorsa hic korkma .. bu lekeler bazen normal bazende dusuk belirtisi olabiliyormus ...

icim rahatladi gercekten..tesekkur ederim...leke falan gelmedi ama ara ara sanki heran adet olacakmisim gibi bir agri hissediyorum kasiklarimda buyuzden tedirgindim..ama artik icim rahatladi..bugun benimkide 6 haftalik oldu:CüvCüv: hayirlisiyla beklerimizi kucagimiza aliriz insallah...

icim rahatladi gercekten..tesekkur ederim...leke falan gelmedi ama ara ara sanki heran adet olacakmisim gibi bir agri hissediyorum kasiklarimda buyuzden tedirgindim..ama artik icim rahatladi..bugun benimkide 6 haftalik oldu:CüvCüv: hayirlisiyla beklerimizi kucagimiza aliriz insallah...

bak benim hala agrim var sanki her an adet olacakmisim gibi
usutmekten yada rahim bebek icin hazirlaniyor yani genisliyormus yavas yavas bu genislemede bazen kramp seklinde agri yapabiliyormus ayaklarini sicak tut bol bol su ic .. ve doktora gitmediysen bile bu ilk iki bucuk ay bebegin organlari icin cok onemliymis o yuzden beslenmene cok dikkat et .. doktorun zaten folik asit verecektir .. bebek icin cok gerekli bi sey bu folik asit ama fransada doktorlar vermedigi icin ben eczaneden aldim ve dogal yollarla almaya calisiyorum findik, et, balik, tavuk, ciger, karnibahar, bulgurda cok varmis dengeli ve guzel beslen
insallah saglicakla alirsin bebisini kucagina :)))

X