Temmuz Annelerinin Mama Sandalyesi, Yürüteç, Hoppala, Bebek Arabası Tavsiyeleri

kızlar bende ocak başında bebek arabası almayı düşünüyorum
kullandığınız ve mennun kaldığınız araba modellerini yazabilirmisiniz
şuan araştırmadayım
ama netten değil gidip görerek alıcam
tabi bunun içinde malesef sayılı saatlerim olacak
puset almıcam
çünkü diğer kızımda gayet iyi bir pusetten nefret etmiştim
şimdi çift yönlülerden almayı düşünüyorum
tavsiyelerinizi bekliyorum şekerler

kızlar bende ocak başında bebek arabası almayı düşünüyorum
kullandığınız ve mennun kaldığınız araba modellerini yazabilirmisiniz
şuan araştırmadayım
ama netten değil gidip görerek alıcam
tabi bunun içinde malesef sayılı saatlerim olacak
puset almıcam
çünkü diğer kızımda gayet iyi bir pusetten nefret etmiştim
şimdi çift yönlülerden almayı düşünüyorum
tavsiyelerinizi bekliyorum şekerler

çift yönlü almakla çok iyi yaparsın biz az yer kaplasın diye tek yönlü aldık daha ince oluyormuş katlanınca ama kraftan hiç memnun kalmadık yada biizm aldığımız bu modelden diyeyim 350 tl verdik ama değmezmiş...Denizle bu yaz tatildeyken foto...ne küçükmüş yahuuulülülülülülü

1175.jpg

çift yönlü almakla çok iyi yaparsın biz az yer kaplasın diye tek yönlü aldık daha ince oluyormuş katlanınca ama kraftan hiç memnun kalmadık yada biizm aldığımız bu modelden diyeyim 350 tl verdik ama değmezmiş...Denizle bu yaz tatildeyken foto...ne küçükmüş yahuuulülülülülülü

1175.jpg

modelniz güzelmiş aslında ama işte ben baston istemiyorum çift yön puset istiyorum
diğer kızımda bende seninki bigi almıştım ama fos çıktı çok çabuk arıza yaptı

kızlar dün esim katı meyve sıkacağı almışşş....zemuszemus
arzum marka çok güsel ınox 200 liraya almış bütün parçaları sökülüoo çok kolay temızlenıoo ve sanıyede sıkıooo.... posa kabıı kupkuru hıc su bırakmıooo anlıcanız meyvenın canını cıkarıoo...
ayrıca 1000WATT ... phılıpsın aynı ınox 700watt olanı 399liraa beyazı 260 lira .... ben çok memnun kaldım aklınızda bulunsunnn......opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar dün esim katı meyve sıkacağı almışşş....zemuszemus
arzum marka çok güsel ınox 200 liraya almış bütün parçaları sökülüoo çok kolay temızlenıoo ve sanıyede sıkıooo.... posa kabıı kupkuru hıc su bırakmıooo anlıcanız meyvenın canını cıkarıoo...
ayrıca 1000WATT ... phılıpsın aynı ınox 700watt olanı 399liraa beyazı 260 lira .... ben çok memnun kaldım aklınızda bulunsunnn......opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

gülegüle kullan şekerimmmmmm yerimseniben

1175.jpg

o zaman bu resmini eklediğin beğenmediğin model öyle mi , ben mi yanlış anladım :bbo:

bende mam sandalyesi kullanıyorum chicconun gayet kullanışlı ayrıca yürütecte aldım mam sandalyesi 160 yürütecde 60 aldım

ayrıca chiconun arabasınıda aldım hem arabası hemde oto koltuyla beraber 400 aldık gayet menmunuz

bunlar bizim kullanıp çokça memnun kaldığımız şeyler , paylaşalım istedim yerimseniben

saç , tüy , iplik , toz,hav vb toplayıcı .. ikea'dan almıştık 4-5 tl civarıydı , kocaman rulo.. daha küçük ve az yapraklısı scotch brighte'ta da var marketlerde .. bununla oğluşumun dökülen saçlarını rahatlıkla topladık şapkalarından , yattığı yerden , yer yorganından , oyuncaklarından ve giysilerinden .. ayrıca müthiş bi temizleyici bez-polar-peluş oyuncaklar için

ek besine geçen annelere hayat kurtarıcı önerilerimiz yerimseniben
tek kullanımlık pratik önlük..
biz bebe conforttan aldık ama piyasada baby city ve başka da olabilir bu tarz önlükler varmış , üstelik daha ucuzmuş fiyatı biraz araştırmak lazım hemen atlamadan staraaanımmm :mymeka: .. özellikle de bi yere gittğinizde çok işe yarıyor , peçete gibi , güçlü yapışkanları var ama bizim paşaya sökmüyor bazen güçlü müçlü yapışkanlar -tatlicadiarzu-

bu da aventin mama kaşıkları .. biz çok memnunuz , ucu devasa yuvarlak ve kıvrık , kalın slikon yada polikarbon maddeden olmadığı için rahat yedirebiliyorum muhallebisini yoğurdunu ..

kel alaka olacak ama aklıma geldi kaydirigubbakcemile3
kış geldi ve su tüketimimiz azaldı ya ben susatacak ve hiç değilse aldığımız kalori yarayacak bir yiyecek buldum kendimce ve hiç içmiyorsam yarım lt su içiyorum ardından :
(bkz:tahin & pekmez)

ha bir de bulabilirsem tupperware ürünlerinden alıcam oğluşun mama kasesi vs için .. tavsiye ederim , bulursanız civarınızda bu işi yapan birileri ve imkanınız varsa o ürünlerden alın yerimseniben

Son düzenleme:
tomy yada playskool 'un hem yürüteç hem ilk bisikleti olabilen ürününü kullanan ya da hakkında bilgisi olan var mı?

bende chicco mama sandalyesi aldım.ama keşke şu kraftın hem mama sandalyesi hemde sallanan ürünü alsaydım.uyutuyorum fırt diye uyanıyor.belki onda sallana sallana uyurdu..çok pişman oldum çok.

bizde fısher price'ın hoppalasını aldık.biraz pahalı fiyatı.ama oğlum çok eğleniyor.özelliklede üzerindeki oyuncaklarla çok oynuyor.hop hop zıplıyor.fiyatı 290 ytldi.mama sandalyeside jokerde beğendik bir tane.179 ytl onu almayı düşünüyoruz.

bu hoppalayı dun nette dolaşırken gördüm hoşuma gitti ama acaba daha sonra içinde sıkılırmı yürütece ihtiyac duyarmıyım die düşündüm herseyi alp ewde saklamakda istemiyrum sen memnun kaldın mı canım ne zamandır kullanıyorsun mama sandalyesi olarakda kraftınkinden baksetmişin sallanan resmini ekliyebilirmisin merak ettimbilmiyorumkismile

bu hoppalayı dun nette dolaşırken gördüm hoşuma gitti ama acaba daha sonra içinde sıkılırmı yürütece ihtiyac duyarmıyım die düşündüm herseyi alp ewde saklamakda istemiyrum sen memnun kaldın mı canım ne zamandır kullanıyorsun mama sandalyesi olarakda kraftınkinden baksetmişin sallanan resmini ekliyebilirmisin merak ettimbilmiyorumkismile

valla canım biz hoppaladan çok memmununuz.oğlum çok eğleniyor.acayip hoplamaya alıştı çünkü.hoplatamıyorduk artık..yürüteç işini doktora sorucam.bakalım ne dicek.eğer izin verirse yürüteç alıcam ben.ikisi farklı çünkü.ben hoppalayı cqnım.5 aylıktan beri kullanıyorum.canım netten kraft dandolino yazarsan çıkar

t$k ettim canim, yalniz oturacagi terletiyormu :uhm:

Canım selam ben görümcemde olduğu için satın almadım onunkini aldım chicconun mama sandalyesi oturma kısmı meşin tarzı bir kumaş olduğu için evet baş kısmını terletiyor bizde penya battaniye koyuyoruz o kısmına

selsin teşekkür ederim canım hoppaladan almaya karar verdim inşallah benim kızımda sever

Canım selam ben görümcemde olduğu için satın almadım onunkini aldım chicconun mama sandalyesi oturma kısmı meşin tarzı bir kumaş olduğu için evet baş kısmını terletiyor bizde penya battaniye koyuyoruz o kısmına

çok t$k ettim canim, bu hafta alacaz in$allah, yalniz ben bide peg perego prima pappa sandalyesinin ozelliklerinide begendim, bi karar vermem gerekiyor per$embe ye dek, hayirlisi olsun..

X