Temmuz Annelerinin Mama Sandalyesi, Yürüteç, Hoppala, Bebek Arabası Tavsiyeleri

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
Hanimlar birkac gundur bebegime almak istediklerim ile ilgili arastirma yapiyorum ama o kadar cok sey var ki. ve biliyorsunuz TR de alindi mi iade diye de bir sey pek olmuyor. o yuzden birbirimizle aldiklarimiz konusunda tecrubelerimizi paylasalim diyorum. bunun icin de kim ne almisti ne markaydi memnun muydu vs vs diye aratmak yerine baslik acalim ne dersiniz?

yani yakinda ne bileyim kimimiz yurutec alacaz kimimiz hoppala kimimiz mama sandalyesi veya kimimiz meyve suyu sikacagi vs vs. paylasirsak daha guzel olur.

Kaca aldik, nereden aldik, memnun muyuz, veya cok memnunuz digerleri de alsin diyorsaniz paylasin ltf.

Valla ben mama sandalyemi chiccodan aldım, 240 ytl di sanırsam.Ama hiçde o kadar para verilmeseydi de olurdu, 100 milyonada var mis gibi sandalyeler.Bu tip şeylerde çok para vermemek gerekir.Yürütecini 30 yt ye carrefourdan almıştım, tepe tepe kullandı, daha geçen gün birisine hediye ettim.Benimki artık yürüyor çünki.Meyve sıkacağını ise smarty diye bir marka teyzem vermişti.Memnunum ama kullandıktan sonra 40 tane parça temizleniyor fenalık geldi kaldırdım.

Ben bugün chicco polly mama sandalyesi aldım e-bebek diye bir magazadan original magazasından uygundu fiyatı, hatta tam solesem bisi olmaz zannımca 229 ytl idi ama digerleri ile karsılastırdıgımda gayet kaliteli geldi ve tabe en güzel ozelligi alcaltma ve yükseltme olanagı olması ve yemek masasına da sıfır yanastırılabilmesi, bi de bol bol playskool marka oyuncak aldım hepsi %30-40 indirime girmiş, joker maxitoystan aldım.

Yürüteç benim doktorum tavsiye etmedigi icin almıcam, hoppala icin izin cıktı ama fiyatı cok absürd geldi begendigim modelin icinde oynayacagından emin olamadıgım icin almıcam opuyorumnanaktan

ben de fisher price nin mama koltugu var onu dusunuyorum. cok buyuk degil. sandalyenin ustune koyuyorsun. arkasaim iki cocuguna da aldi. cok memnundu. ustelik de uygun. 60 sanirim.

bu yagmur ormani modeli. bu biraz pahali. 90 kusur.

12417481.jpg

bizde fısher price'ın hoppalasını aldık.biraz pahalı fiyatı.ama oğlum çok eğleniyor.özelliklede üzerindeki oyuncaklarla çok oynuyor.hop hop zıplıyor.fiyatı 290 ytldi.mama sandalyeside jokerde beğendik bir tane.179 ytl onu almayı düşünüyoruz.

mama sandalyesi olarak chicconunkini kulanıyorum .resmini ekliyorum .çok kullanışlı ve emniyetli bir mama sandalyesi .suan ana kucağı poziyonunda oturtuyorum .çok seviyor kızımda .tavsiye ederim.
mchi333351.jpg

ELELE marka mama sandalyesi hediye geldi bize..3 kademeli.tekerlekli..yukselip alçalıyor.portatif mama masası ve hafif..memnunum..

resmini bulamadım internette..

SıNBO nun SJ 3124 katı meyve sıkacagı var ve o da hediye, fiyatı..carrefourda kampanya zamanı 80 ytl ye düşmüştü. pratik parcaları cabuk yıkanıp kaldırılabiliyor.kocaman değil tam ideal buyuklukte.

ben katı meyve sıkacagını phılıps aldım arastırdım uzun sure en ıyısı oymus.250ytlye aldım memnunum.mama sandalyesı babymax 120tlye aldım.daha pek kullanmadık ama ıyı cok para vermek ıstemedım.yurutecı ucuzundan aldım cok kullanmayacagım zaten.hoppala dusunuyorum ama daha almadım.

bende philipsin katı meyve presi var ve çok memnunum kesinliklede tavsiye ederim 265tl ye almıştım bi arkadaşımda sinbonun almıştı ama biraz zorlanmaya başlayınca içinden yanık gibi kokular gelmeye başlamış ve iade etmiş sonra kingin denemiş ondanda memnun kalmamış onuda iade etmiş bilginize

mama sandalyesini alırken çok araştırdım
çok da pahalı birşeye gerek olmadığını düşünüyorum
comfy nin mama sandalyesini aldım çokkkkk memnunum kızlar chiccoyla aynı özelliklere sahip
normalde fiyatı 200 civarıydı ben alırken 128 e düşmüştü
şimdi resmini eklemek için baktım siteye ne göreyimmmakannehir
98.9 a düşmüş fiyatımafoldumben
30 lira zarardayız yani ama sitede ürün kalmamış haliyle stokta
işte kızımın mama sandalyesi teyzeleri çok memnunum gerçkten hatta sadece mama yerken değil biz tv izlerken yanımıza alıyoruz bayılıyo orda durmayaopuyorumnanaktan

oyunpegsupre1-k1.jpg

özelliklerini de ekliyeyim

3 pozisyon yatabilen sırt kısmı
5 kademe yükseklik ayarı
frenli tekerlekler
çift mama tablası
bacak arası emniyet barı
silinebilir ve çıkabilen pvc kumaş
3 kademe tepsi ayarı
katlandığında az yer kaplar
ayaklar arasında bulunan metal kollar sayesinde daha sağlam ve güvenli
ağırlığı:10,5 kg
ölçüler:61*70*99 cm

Son düzenleme:
annem bize arceligin katı meyve sıkacagini almis, daha hic kullanmadim.
useniyprum temizlemeye inanain.
simdilik cam rende tadinda ilerliyoruz.
pure icin sinbonun kahve öğütücüsü varmis, teyzem kullaniyor, ondan almayi dusunuyorum bende.
cunku canim cikiyor catalla ez ez bitmiyor.

demett. merhaba.. ben de comfy mama sandalyesini almayı düşünüyorum, sipariş vermeden önce emin olmak istedim, ayakları falan sağlam değil mi kayıyor mu? ben de kızımın sadece beslenmesi için değil gün içinde zaman geçirmesi için de almak istiyorum, hani yalnız bıraktığımda düşerse falan diye korkuyorum.. bir de biliyor musun bebekler kaç kilo olana kadar kullanabiliyorlar bu mama sandalyesini.. özel mesaj yazma hakkım yok, umarım görürsün, teşekkür ederim :)

şenaycım demetin mama sandalyesi ile benimki ile tamamen aynı..sadece marka farkı var gördüğüm kadarı ile..ben cok memnunum emniyeti de var korkma ..tekerlekli olması dediğin gibi içinde zaman gecirmesi için ideal..kilo olarak b fikrim yok ama kagıdını okuyayım yazarım..

canım ben mama sandalyesini 2.el eşya satan bir siteden aldım,adını verebiliyormuyum bilemedim ondan yazmadım,fiyatı 43 tl idi.çok az kullanılmış,bence o kadar fazla fiyatlarla almak bana saçma geliyor.hiç kullanılmamış olsun diye absürt fiyatlar verilmesin bu malzemelere,tanıdıklarımızdan almamız daha faydalı.bir mama sandalyesiyle 15 çocuk büyür.
yürüteçi 35 tl ye aldım chicko mağazasından,oğlum 5 ayda suyunu çıkardı,çünki çok tombuldu bebekken,hopbalaya sığmadığı için almadım,meyve sıkacağı arçeliğin vardı,profilo,

ay en çok bebek arabası önemli bence,kesinlikle çift yönlü alınması lazım,ne hantal boy,nede küçük olmalı,orta boy olmalı,ben kocaman aldım,ağır süremiyordum,bel ağrısı çekiyordum sebebbini çok düşündüm ve sonunda ağır bebek arabası olduğunu buldum,sonra baston aldım,oğlum yine ağır geldi yırtıldı
bebek arabası kesinlikle iyi bir marka olmalı diye dşünüyorum
tüm anneleri ve anne adaylarını öpüyorum:))

X