Eşinden uzakta olanlar:(

garfieldim

aşığım
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
101
1
43
çok sıkılıyorum şuan ağlıyorum çok yalnız hissediyorum ne ailem yanımda ne eşim ne de bir arkadaşım..var mı benim gibi aranızda?

Biz de aynı durumdayız. Bazen daha güzel bir gelecek için sıkıntılara katlanmak zorunda kalıyoruz.Ben yurtdışındayım işim nedeniyle eşimde Istanbulda. 4 senedir bu sekilde idare edyoruz. Ama artık son aylarımız. Ilk zamanlar cok zor oldu. Sana farklı seylere kanalize olmanı tavsiye ederim. Bulundugun yerde arkadaslar edin, onlarla sık sık bir seyler yap.. Benim güzel bir arkadas cevrem olmasaydı gercekten yarı ölü sayılırdım. Onlar sayesinde buradaki yasantımdan da zevk almayı öğrendim. Hem artık internet var. Eskiden gurbet bu kadar kolay da degilmiş.Insanlar mektup yolu gozlerlermiş , şimdi hersey daha kolay..Ha gayret.. Bu günler de gececek..

bende çoğu zaman ayrıyım ....sevgiliykende uzaktık gerçi ama idare ediyoruz bende tek başımayım kimsem yok çok sıkılıyorum çığlık atasım gelio

bnm de sevgilim uzaklarda..
çaresizliğin, elini uzatınca tutucak elin çok uzaklarda olmasının,agladıgında gözyasını silecek sevdiğinin baska yerde senın ıcın agladıgını bilmek çok acı
ama güzel olan yönleride var.uzaklığı bile aşıyosa bizim sevgimiz her güçlüğe gögüs gereriz ilerde.
benim tek umudum geleceğim
geleceğimle yasayacağım güzel günler
umudunuzu hiç kaybetmemenız dileğiyle..

sizi çok iyi anlıyorum.. bende eşimden uzaktayım senağlama çok kötü birşey hep eksiğim onsuz berbat bi durum senağlamasenağlama ama Allah a şükür 16 gün sonra kavuışuyoruz kaydirigubbakcemile2 darısı hepinizin başına inşallah..

Bende uzaktayım bızım ne zaman bır araya geleceĞımız bellı deĞıl offf Çok sıkıldım ve yoruldum ÇalıŞıyorum ama bu bırŞey deĞıŞtırmıyor. Bayansan durum daha kÖtÜ bırde oĞlum var 3 yaŞında dahada zor oooo ıŞte Öyle.tayın yaptırmam gerek ama torpılım olmadıĞı ıÇın zamana bıraktık oda zor gıbı gÖzÜkÜyor.

bende aynı durumdayım memurum ve eşimde farklı yerlerde görev yapıyorum tayinde yaptıramıyorum okadar sıkılıyorumki bu arılık ne zaman bitecek hiç bilmiyorum tek bildiğim eşimi çok ama çok özlediğim bitsin atrık bu ayrılık yeterrrrrrrrrrrrr

bende eşimden ayrıyım ve çok özlüyorum
kavuşmak bir daha ayrılmak istemiyorum

çocuklu olan bayanlara Allah kolaylık versin

:gitme:evetarkadaşlarbende varımgörevimden dolayıeşimle farklışehirlerde görev yapıyoruz ve hazıranakadarda birlemicezbende çok yalnızım yalnız yaşıyorum hiç arkadaşım yok akşam olmasın istıyorum yalnız kalmak istemıyorum
çok zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

X