Nescafe Zayiflatiyormu...

Allah aşkına gunde bır ıkı bardan kahve ıcıyorum kılo vermedım dıyenler olmuş gunde ıkı bardak ıcen hatta daha cogıunu ıcen bısuru ınsan var kı sen yıyıp yıyp ıcıyosan zaten veremessın :KK70: ben sekersız ıkısı bır arada ıcıyorum gunde 4taneyı buluyor bazen 5..şuan dıyetteyım ıcıyorum ve tok tutma etkısı var evet uyku problemı yasamadım bunyeye gore degısır bence bu benı hıc etkılemıyor.. selulıte gelınceevet yapıyro ama dıyetteyken bunu gozen alan varsa tabıkı ıstedıgını yapabılır ben aldım kı zaten kahvedende vazgecemıyorum yapıcak bısey yok :))

Ben de az önce aşırı derecede bişeyler yemek istiyordum. Eğer şuan nescafe içiyor olmasam dolapta bulduğum herşeyi yiyebilirdim :)
Nescafe benim de çok fena olan iştahımı frenliyor :):KK31:

ya ben nescafenin kilo aldırdığını duymuştum oysa... kafeinli her şeyin kalorisi daha yüksek oluyor. zaten ben kahveyi de şekersiz içemeyen biriyim. fazladan da almış oluyorum. :KK70:

Şekerli, kremalı kilo yapabilir ben çok kahve tüketirim gün içinde sade olarak şeker, süt falan katmadan o günler iştahım kesilir yemek yiyemem. Çok içtiğim için çarpıntı yaptığından doktorum yasaklayınca farkettim belirgin şekilde iştahım yerine gelmişti.Birde metabolizmayı hızlandırıcı etkisi var bildiğim kadarıyla.

Son düzenleme:
nescafeyi bilemem ama türk kahvesinin özellikle kabızlık sorunu yaşayanlar da güzel bi etkisinin olduğunu biliyorum.benim arkadşım özellikle denemiş kilo aldığında sabah güzel kahvaltı,öğleden sonra sebze yemeği,ara öğünlerde elma ve yoğurt,akşam ise sadece 1 kupa nescafe içmiş ve 1 saat hulolop çevirmiş.1haftada bel simitleri özellikle toparlanmış.ben ne çay ne nescafe ne de türk kahvesinde şeker kullanmayan biriyim ama iştahımı kapatıyor zehir gbi içtiğimden :KK1: ama içerken abartıya kaçmayın zayıflıcam derken hem selülite davetiye çıkarırsınız hemde çarpıntı yapar hasta olursunuz mazallah :126:

kızlar nescafenin iştahı kapattığı doğru olabilir belki ama fazla tüketilmesinin zararlı olduğu , selülit yaptığı kesin

nescafede ki kafein metobolizmayı hızlandırarak bir miktar zayıflama sağlar.ancak mideye,uykuya zararı da var.kaş yapayım derken göz çıkarmamak lazım..tadında ve kıvamında kullanmak gerek.

Ben de nescafe değil de sade türk kahvesi veya sade filtre kahvenin zayıflamaya yardımcı olduğunu okumuştum. Suda çözünebilen kahveler o aşamaya gelebilmek için birçok işlemden geçiyormuş, sonunda faydalı olmaktan ziyade zararlı bir hale dönüşüyormuş. Gerçek kahve ise içindeki kafein nedeniyle adrenalin salgılanmasına sebep olup metabolizmanın hızlanmasına fayda sağlıyor diye yazılıyor her yerde.

Kahvenin her çeşidi beni ishal yapıyor. Bu şekilde bir etkisi olduğunda kilo da verdirir ama sağlıklı değil. Su kaybı sonuçta

nescafenin zayiflattigini biryerlerden okumustum ama ne kadar dogru bilmiyorum aranizda bilgisi olan varsa sevinirim sabahlari ac karnina kahvalti yerine sekersiz veya tatlandiriciyla isteyen birazda süt katabiliyormus bilgisi olan paylasirsa sevinirim.Ben iki cocuk annesiyim iki tane normal dogum gecirdim ve ister istemez kilo aliniyor ikinci cocugumu gecen sene dogdu ve mayis 2009da tam 75 kiloydum izine gidecektim bir sene önce hamile olarak gittigimde herkes bana ne kadar kilo almissin diyorlardi bu senede izine kilolu gitmemek icin izine gitmeden bir ay önce diyet yapmaya karar verdim mayis ayinda ekmegi ve sekeri keserek diyete basladim ve yemeklerden önce lahana suyu iciyordum ve bir ay sonra tartida kendimi 69 olarak gördüm bu beni cok mutlu etti devam ettim ve izinde 65 kiloydum herkes bana ne kadar zayiflamissin diyorlardi ve mayis ayinda agustos ayina kadar 12 kilo vermistim agustos ayinda 63te kaldim ve dört aydirda kilo almiyorum yine ekmek yemiyorum seker yok sadece tatlandirici ama biraz daha vermek istiyorum simdide dogadan form cayini deniyorum bakalim faydasi olacakmi
doktorlardan dinlediğim kadarıyla zayıflatmak yerine kilo aldırma potansiyeli varmış

nescafe içerken bide ambalajindaki icindekilere bi baksaniza arkadaslar, tamamen zehir. bu zayiflatsa ne olur vücudunuzu zehirledikten sonra

nescafenin zayiflattigini biryerlerden okumustum ama ne kadar dogru bilmiyorum aranizda bilgisi olan varsa sevinirim sabahlari ac karnina kahvalti yerine sekersiz veya tatlandiriciyla isteyen birazda süt katabiliyormus bilgisi olan paylasirsa sevinirim.Ben iki cocuk annesiyim iki tane normal dogum gecirdim ve ister istemez kilo aliniyor ikinci cocugumu gecen sene dogdu ve mayis 2009da tam 75 kiloydum izine gidecektim bir sene önce hamile olarak gittigimde herkes bana ne kadar kilo almissin diyorlardi bu senede izine kilolu gitmemek icin izine gitmeden bir ay önce diyet yapmaya karar verdim mayis ayinda ekmegi ve sekeri keserek diyete basladim ve yemeklerden önce lahana suyu iciyordum ve bir ay sonra tartida kendimi 69 olarak gördüm bu beni cok mutlu etti devam ettim ve izinde 65 kiloydum herkes bana ne kadar zayiflamissin diyorlardi ve mayis ayinda agustos ayina kadar 12 kilo vermistim agustos ayinda 63te kaldim ve dört aydirda kilo almiyorum yine ekmek yemiyorum seker yok sadece tatlandirici ama biraz daha vermek istiyorum simdide dogadan form cayini deniyorum bakalim faydasi olacakmi
Bildiğim kadarıyla bilakis yağların depolanmasına katkıda bulunuyor .Yeşil çay karışımlarını deneyin , zencefil, yasemin hepsi güzel.

Nescafe yerine, suyunuza tarçın atıp için.

Nescafenin içinde şeker olanın zayıflatıcağını sanmam filtre kahvenin içine bir çay kaşığı hindistan cevizi yağı koy her gün düzenli iç o hem yağ yakıyor hem metabolizma hızlandırıyor spordan önce içerken de yağ yakımı hızlanır

Rica etsem lahana suyundan bahseder misiniz? Nasıl yapılıyor,hangi zamanlarda ne kadar kullanılıyor? Şeker hastasıyım ve epey yüksek ,kilo vermem gerekiyor sağlığıma kavuşmak için. Şimdiden teşekkür ederim.

X