Ltfen okuyun, eim beni aldatyor mu?

yanliz_peri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2009
24
0
:gitme:slm arkadaslar benim sorunum esimle biz 12yillik evliyiz hep kavgaliyiz 1gun iyi isek 10gun kotuyuz hayatim boyle geciyor son 1senedirde icimde bi korku var esim beni aldatirmi diye bu kaniya da soyle vardim onceden esim baska kizlara bakmazdi simdi benim yanimda bile bakiyor :gitme:bugun bakan yarinda beni aldatir diye dusunuyorum ve esimede yansitiyorum sen kizlara bakiyosun diye sora evde kavga basliyo aslinda ben bu dusuncelerle kendimi yiyip bitiriyorum okadar anlatacak seyler varki aslinda offffffffffffffffffff yardim edin bilgilerinize ihtiyacim var

:gitme:slm arkadaslar benim sorunum esimle biz 12yillik evliyiz hep kavgaliyiz 1gun iyi isek 10gun kotuyuz hayatim boyle geciyor son 1senedirde icimde bi korku var esim beni aldatirmi diye bu kaniya da soyle vardim onceden esim baska kizlara bakmazdi simdi benim yanimda bile bakiyor :gitme:bugun bakan yarinda beni aldatir diye dusunuyorum ve esimede yansitiyorum sen kizlara bakiyosun diye sora evde kavga basliyo aslinda ben bu dusuncelerle kendimi yiyip bitiriyorum okadar anlatacak seyler varki aslinda offffffffffffffffffff yardim edin bilgilerinize ihtiyacim var

tatim o kadar anlatacak sey varki yazmisin ama somut hic birsey yazmamisin? birazdaha acsan konuyu ..

mrb canim neden bu kaniya vardinki.yani bi olayinimi yakaladin sadece bakiyo diye aldatiyor sonucuna varmi.tamam esini yaptigida hos degil ama bence hemen kendini üzme derim.

Neden kavga ediyorsunuz? Önce burdan basla istersen canim. Belki seninde hatalarin vardir, esim beni aldatiyormu diye düsünüp kendini yemek yerine, bu hatalarini nasil düzeltirsin, bazi seyleri nasil daha iyi ele alabilirsin bu konularda evli ve tecrübeli olanlar sana yardimci olur.

bak ne dıcem bıraz rahatla ve relax ol canım eger bısey yasancaksa zaten yasanır ve farkedersın olacagı varsada olur canım olursada anlarsın bu kadar germe kendını

moralim cok bozuk oldugu icin ne yazdigimi bilmiyorum oncelikle ozur dilerim 12yillik evliyiz 5senem kayin validelerle oturdum esimle ilk kavgalarim aile yuzunden cikti 5sene sonra esim avrupaya geldi ben 2sene daha esim olmadan kaynanamgille oturdum ayrilinca kaynanamgilin yanindan esimle kavga olmaz sandim bende avrupaya gelince esim daha ben geldigimin 2ci gunu diskoya bara gidip gece 5lerde ickili eve gelmeye basladi aslinda esimm icki alan birisi degildir tabi esim gec gelmelerinin yuzunden evde kavga cikiyordu siddet vardi 3sene devam etti boyle gec gelmeleri kavgalar ..aldatma konusuda soyle benim esim avrupaya bizden once geldi tabi 2sene ne yasadi bunu bilmiyorum ben avrupaya gelince 1hafta sora esimin cep teli bendeydi bi bayan aradi telefona ben cikinca ben esinin tanidigiyim nasil iyimi diye aradim dedi ve ben esime sordugumda is yerine gelen bi bayandi kotu bi sey yok dedi ama siz nasil guvenirsiniz 2sene ben yaninda olmadan yasadi inanmadim ama inanmis gibi yaptim son 1senedirde bizim kavgalarimiz dahada cok buyudu kucucuk seylerden bile cok buyuk kavgalar cika biliyor esim cok agir hakaretler ediyor bende ozaman dusunuyorumki insan esine boyle kucuk seyler icin kirip hakaret ede biliyorsa acaba aramizda birimi var calistigi is yerindede geneli hep bayan musteri bu supelenmemi dahada cok alevlendiriyo

moralim cok bozuk oldugu icin ne yazdigimi bilmiyorum oncelikle ozur dilerim 12yillik evliyiz 5senem kayin validelerle oturdum esimle ilk kavgalarim aile yuzunden cikti 5sene sonra esim avrupaya geldi ben 2sene daha esim olmadan kaynanamgille oturdum ayrilinca kaynanamgilin yanindan esimle kavga olmaz sandim bende avrupaya gelince esim daha ben geldigimin 2ci gunu diskoya bara gidip gece 5lerde ickili eve gelmeye basladi aslinda esimm icki alan birisi degildir tabi esim gec gelmelerinin yuzunden evde kavga cikiyordu siddet vardi 3sene devam etti boyle gec gelmeleri kavgalar ..aldatma konusuda soyle benim esim avrupaya bizden once geldi tabi 2sene ne yasadi bunu bilmiyorum ben avrupaya gelince 1hafta sora esimin cep teli bendeydi bi bayan aradi telefona ben cikinca ben esinin tanidigiyim nasil iyimi diye aradim dedi ve ben esime sordugumda is yerine gelen bi bayandi kotu bi sey yok dedi ama siz nasil guvenirsiniz 2sene ben yaninda olmadan yasadi inanmadim ama inanmis gibi yaptim son 1senedirde bizim kavgalarimiz dahada cok buyudu kucucuk seylerden bile cok buyuk kavgalar cika biliyor esim cok agir hakaretler ediyor bende ozaman dusunuyorumki insan esine boyle kucuk seyler icin kirip hakaret ede biliyorsa acaba aramizda birimi var calistigi is yerindede geneli hep bayan musteri bu supelenmemi dahada cok alevlendiriyo

Esin suan seni aldatiyormu bilemem canim....ama anlattiklarina göre gecmiste aldatildigindan yüzde 99 eminim....:kahve:

Hadi diyelimki esini arayan o kadinla gercektende esinin arasinda birsey yoktu, hic yemedim gerci:eek:lmaz: ama hadi varsayalim:hulya:......sen yanina geldikten sonrada gece hayatina devam etmesi seni aldattignin en büyük kanitidir bence.:kahve:

Evli barkli bir adamin ne isi var diskoda barda?:nazar:
Bu tip yerlerde mahsumhane sohbetler yapilmadigni hepimiz biliyoruz. Gül gibi karisi evde onu beklerken kendini ickiye ve gece hayatina vermis bir adam bana göre baska arayislardadir arkadasim!!!:nazar:

Sen bosu bosuna böyle güvensizliklere kapilmiyorsun, esin bastan senin güvenini sarsmis bir kere......ayrica senin yaninda bile kadina kiza bakmasi cok büyük bir terbiyesizlik ve saygisizlik....burdan anla iste sana zerre kadar saygisi yok.:kızgın:

Masaya yumrugnu vurmanin coktan zamani gelmisde gecmis arkadasim......esinle adam akilli konusman lazim....lakin öyle kiskanclik tripleri yaparak degil....ya kendine ceki düzen verirsin yada ben bu evlilikte yokum deyip kesin ve net tavrini koy.

Allah yardimcin olsun.

sürekli kavga ettiğiniz göre birbirinize uyumlu değilsiniz sevgi saygı bitmişse atık o adamdan herşey bekle,ama önemli olan senin hayatın adam zevk aşk içinde başkasıyla yaşıyorsa sende herhalde
öyle mutsuz yaşayacak değilsin!!!??:kahve:

kadın yada erkek hiç farketmez..bir insan evinde mutsuz ise kendisini başka şeylere verir..
diğer yazdıklarını okudum da fikrim değişti..sanırım eşin gerçektende aldatıyor...sizin evliliğniiz bitmiş..bitellide çok olmuş

Son düzenleme:
canım bende gülsüme katılıyorum
diskoya bara gidip 5 lerde eve geldiğini felan yazmışsın
biraz şüpheli sanki

:gitme:evet hepinizin fikirlerinize katiliyorum benim evliligimde sevgi saygi bitti bunun farkindayim gecen yil ben bosanmakta istedim ben aslinda esimi degil ailemi dusunuyorum ben bosanmak istiyorum dedigimde aileme babam hastanelik oldu ben ailem yuzunden birakamiyorum onlari uzmek istemedigim icin 2tane cocugum var bosanirsam ailemin yaninada gidemem ne yaparim ben ozaman.. bazen diyorumki yarin kalkicam eskide ne yasandigini unutup tekrardan hayata baslicam diyorum 3gun sora en ufak bi seyde yine kavga cikiyor evliligimi ayakta tutmak icin ne yapayim birakamam bunu cekmeye mecburum ne yapayimda duzeltiyim :gitme:cocuklarim icin gururumu ayaklarimin altina almak zorundayim.

:gitme:evet hepinizin fikirlerinize katiliyorum benim evliligimde sevgi saygi bitti bunun farkindayim gecen yil ben bosanmakta istedim ben aslinda esimi degil ailemi dusunuyorum ben bosanmak istiyorum dedigimde aileme babam hastanelik oldu ben ailem yuzunden birakamiyorum onlari uzmek istemedigim icin 2tane cocugum var bosanirsam ailemin yaninada gidemem ne yaparim ben ozaman.. bazen diyorumki yarin kalkicam eskide ne yasandigini unutup tekrardan hayata baslicam diyorum 3gun sora en ufak bi seyde yine kavga cikiyor evliligimi ayakta tutmak icin ne yapayim birakamam bunu cekmeye mecburum ne yapayimda duzeltiyim :gitme:cocuklarim icin gururumu ayaklarimin altina almak zorundayim.

Siz boşanırsanız elbette aileniz üzülür,hastalanır,zor dönemler geçirir..
Peki; kötü bir evliliği sürdürmeye çalıştığınızı duysalar daha çok yıpranmazlar mı?
Ne mutlu ki sizi aileniz çok seviyor ki boşanmak istemenize bu kadar çok üzülüyor,bir de eşinizin size yaşattıklarını ve sizin bunlara katlandığınızı bilseler daha kötü olur..
Ne zaman kadar bu acıyı yaşayacaksınız ki?
En iyisi; güzellikle ailenize anlatıp onların desteğini almanız..

tatlim esim yurtdisina bizdenonce geldi 2 yil sonrada bizgeldik diye bir cumleni okudum su an sen turkiyedemisin yurtdisindamisin??
bu soru cok onemli eger benim anladigim gibi yurtdisinda yasiyorsaniz gecim sikintisi diye bir sorunun olmaz tabi toz pembe yasarsin demiyorum ama buranin kanunlari seni fevkalede koruru!! esin calisiyormus onun ayligini yarisini alir sana ve cocuguna veririler evin yoksa yardimci olur ev tutarlar kirasini verirler !! cocuklarinla barinmani saglarlar gerekirse is bulmana yardim ederler TABI OTURMA IZNIN VARSA!! hic korkma ve hemen bir avukat bul yada bu konulari iyi bilen insanlarimiz vardir sana yardim etmelerini iste !!!

Böyle düsünmen cok üzücü arkadasim...keske biraz daha cesaretli olabilseydin.:çok üzgünüm:

Anliyorum seni, 12 senelik bir yuva, coluk cocuk var ama bir 12 sene daha bunlara katlanmak senden neler alip götürecek hic düsündünmü?:1no2:

Cocuklarin yarin öbür gün hepsi hayirlisi ile yuvalarini kurup hadi anne güle güle diyecekler, doganin kanunu bu, sen yine sana saygisi olmayan bu adamla evli olmus olacaksin, ve diyeceksinki....Vay be genclik gitti, ömrüm gitti ve degisen hicbirsey olmadi....insallah ben yanilirim, insallah esin islah olur, ama malesef bu tip erkekler degismiyor canim.

Tabikide karar senin tercih senin, bosanmam diyorsan bosanma tabiki, evliligni buna ragmen ayakta tutabilmen icin yapabilecegin en güzel sey, sen kendi hayatini yasa esinde zaten yaptigi gibi kendi hayatini yasasin, ne hesap sor, nede kiskanclik krizlerine gir, aldatiyormu diyede yipratma kendini....

Allah yardimcin olsun

sayin slinn evet yurt disindayim suan ama buranin dilini bilmiyoruum suan bosansam mahkemeye gidip bosaniyorum diyecek bi dilim bile yok esimde bilmiyor buranin dilini :1no2:yardim edicek kimsem bile yok ben burda yapa yanliz ne yaparim.

sayin slinn evet yurt disindayim suan ama buranin dilini bilmiyoruum suan bosansam mahkemeye gidip bosaniyorum diyecek bi dilim bile yok esimde bilmiyor buranin dilini :1no2:yardim edicek kimsem bile yok ben burda yapa yanliz ne yaparim.

durumuna uzuldum gercekten..gecmıse sunger cekelım dıye hep dıyoruz..ama işin gercegı oyle degıl..geçmişe sünger çekilmiyor..her kavgada o geçmiş birden canlanıyor..ne yazıkkı..yaşanılan acılar unutulmuyor..keske o adamla yasamaya mecbur etmesen kendını..keske kendı haklarını bılseydın ve sonuna kadar savunabılseydın..ama mecburum dıyorsan..bu konudada kararı kendın vermen gerekıyor.dolmayı yutup dilini tutup malesef oturacaksın..:1no2:

Internet elinin altinda, mutlaka oradan sana yardimci olabilecek merciler vardir.

Türkün olmadigi yer hemen hemen yok gibi canim....yani dili hic bahane etme bence.

Heleki avrupadaysan.

ya zaten başımıza gelen bazı şeyler ailelerimiz yüzünden oluyor..tamam her aile çocuğunun iyiliğini ister ama onlar yüzünden de başımıza kötü şeyler gelebiliyor...ailenin olayı bu kadarda trajikleştirmesine gerek yoktu ki..evlenirsinde boşanırsında..ne var yani bunda..

ipin ucu çoktan kaçmış ne yazık ki.. 12 sene sonra toparlamak da zorlu bir süreç.. zaten bu sadece tek başına sizin yapacağınız bişey değil, eşinizin de bu konuda istekli olması gerekiyor.. diskolarda gezmekten vakti kalırsa tabiii :eek:klava:

Son düzenleme:
X