Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Burcu Uygun Meslekler

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.856
29.741
60
Yaydan fırlayan ok tam hedefe isabet etmişse, yani sevdiği kendine uygun gerçek alanı bulmuşsa o alanda uzman olacaktır.

Aksi halde daldan dala konar, mutlu bir çalışma hayatı olmaz. İleri görüşü, yeniliği gerektiren, enerjisini kullanabileceği fikirsel ve bedensel hareketliliğe müsait, özgürlüğünü kısıtlamayacak, seyahat edebileceği ve meslekler Yay'lara uygundur.

Sporun çeşitli dalları, voleybol, futbol veya hayvanlarla yapılan sporlardan at biniciliğine meyil verir. Ayrıca izcilik, spor koçluğu için çok uygundur.

Eğitim alanı, öğretim görevlisi, öğrencilerin sevgilisi olabilecek öğretmen, profesör, araştırmacı, din, felsefe bilimi konularında öğrenen ve öğreten kişi olabilir. Hosteslik de tam onların şanına uyan bir meslektir. Konuşma ve kalem kullanabilme yeteneği sayesinde sosyal yöneticilik, ticaret, basın, yayım alanı, oyun, mizah, fıkra yazarlığı ve siyaset için de uygun kişilerdir.

Gezgin, seyyah, din görevlisi, papaz gibi kişiler de Yay'lar arasında sıkça görülür.

tşk elifim canım benim ben boş gezenin boş kalfası oldum iyimi şimdi cnm bana uygun bu kadar meslek varken şimdi okumaya kalksam herhelde elifim ooooooooooo 70 yaşında biter okul valla kafamda çalışmıyo ben oturayım oturduğum yerde hehehehehehe geleceğim karanlık cnm ellerine sağlık canısı
kızma elifim bana ama öptüm cnm benim

Ben de yay burcuyum yükselenim de terazi ve öğretmenim.Ama ben de açıkçası işimi çok yaparken çok istekli değilim belki branştan kaynaklanıyor olabilir...

Ne şanssızım ya saatlerce ders çalışıyom sorra ateşim çıkıyo hareket etmediğim için sanırsam:KK43:Popom büyüdü walla.Erkek olsaydım futbolcu olurdum sonuna kadar doru yazılanlar

Arkadaşlar gerçektende doğru bende yay burcuyum ve iyi bir konuşmaciyim yani karşimdaki insani konuşmalarimla çok çabuk etkilerim ve usta bir şekilde yalan söleyebilirim şimdiye kadar birçok ilişkim oldu ve kimseye bağli kalamiyorum sonradan pişman oluyorum kaybedince ama hemen yenisi geliyor ve yay burçlarinin bir özelliğide etkileyici çekici ve sexi bir yapisi olmalari.yani yay burcu kadini bence erkekleri en etkileyen kadinlardir neşeli fikir fikir ama kötü yönümüzde özgürlüğümüze düşkün olmamiz ve fazla abartiya kaçmamimz.ya kizlar benim şikayetçi olduğum bir tarafim var birini seviyorum ama karşima bir başkasi çikincada sevgim hemen bitiyor sonradan pişman oluyorum ama iş işten geçmiş oluyor nolur bana yardimci olun çünkü halim kötü galiba ilk kez birane aşikm oldum ama kaybettim geri kazanmak istiyorum ama teli açmiyor konuşmak istemiyor yardimci olursaniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar gerçektende doğru bende yay burcuyum ve iyi bir konuşmaciyim yani karşimdaki insani konuşmalarimla çok çabuk etkilerim ve usta bir şekilde yalan söleyebilirim şimdiye kadar birçok ilişkim oldu ve kimseye bağli kalamiyorum sonradan pişman oluyorum kaybedince ama hemen yenisi geliyor ve yay burçlarinin bir özelliğide etkileyici çekici ve sexi bir yapisi olmalari.yani yay burcu kadini bence erkekleri en etkileyen kadinlardir neşeli fikir fikir ama kötü yönümüzde özgürlüğümüze düşkün olmamiz ve fazla abartiya kaçmamimz.ya kizlar benim şikayetçi olduğum bir tarafim var birini seviyorum ama karşima bir başkasi çikincada sevgim hemen bitiyor sonradan pişman oluyorum ama iş işten geçmiş oluyor nolur bana yardimci olun çünkü halim kötü galiba ilk kez birane aşikm oldum ama kaybettim geri kazanmak istiyorum ama teli açmiyor konuşmak istemiyor yardimci olursaniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

sana katılılıyorum ben de yay burcuyum ve söylediğin seyler bende de var yay burcu gercekten iyi bir konuşmacı ve karsımdakini kolaylıkla etkileyebiliyorum yalan da var tabi benim de ilişkilerim oldu onunla birlikteyken ben bundan ayrılırsam baskasıyla yapamam dediğim cok oldu ama karsına daha ilişki biter bitmez sempatik ve aykısıklı biri cıkınca kim demiş olmaz diye diyorum yani hemen eskiyi unutabiliyosun yani ebn öyleyim etkileyici ve sexi bi yapımız olduğu da doğru sanırım hemn yeni biilişkiye baslamamız bundan kaynaklanıyor özgürlük zaten vazgecemediklerimiz arasında yani yalnız deilsin arkadasım anlıcan

HUKUK diyorum başka bişey demiorum :)) avukat olmak bence ayrıcalık :KK70: yani ben çok seviorumda o yüzden ,, hani daha olabilmişte değilim :))) ama kesin olucam :KK66:) işiniz düşerse beklerim yani :))

maliyeci olacam benden daha hareketlı meslek olabılır mı :))
seyyar satıcı kacar ben kovalarım :)))

yabancı dile yatkınlık yayın en belirgin öselliğidir diyebirim

bende yönetmen fala böyle set arkasında çalışıcam gecem gündüzüm karışık birbirine xD farklı şeyler istiyorum sinema tv de okucam :KK70::KK70:=D

:KK49:Bu konu yıllar önce açılmış olsa da belki bir cevap veren çıkar diye yazıyorum.Ben de yay burcuyum yükselenim de ikizler:)Dolayısıyla çok kararsızım.Geçen sen işimden ayrıldım çok sıkılmıştım.Şimdi de 3 sektör arasında kararsız kaldım.Fikir alacağım sizlerden birincisi emlak danışmanlığı(bu işte iyi para var ama çevre faktörü önemli ve prim üsülu) ikincisi makyözlük(bu işte eğlenceli özellikle setlerde çalışırsam) üçüncüsü ise moda tasarımı(çizim konusunda çok fenayım ama görüştüğüm kurs bu işin ehli ve iş problemi yaşamayacağım) Sizce hangisini seçmeliyim?Bu arada halkla ilişkiler mezunuyum:)
Eşime göre hangisini seçersem seçeyim başarılı olmam gerekiyormuş.Zaten sevdiğim işi bulmak ve yapmak için işimden ayrıldım.

Hım bu arada yay burcu ve alımlılık konusuna gelince kızlar doğru söylüyorsunuz.Tanrısal bir şekerliğimiz var ve bunun öyle boyla posla kiloyla da ilgisi yok.Elementimiz ateş evlenmeden önce bende çok çapkındım.Duruldum tabii ki ama nereye kadar meçhul? Neyse yazın bakalım neler çıkacak....

:KK6:

iyi bi konusmaci degilim ama cok fazla espri yapan biriyim bu bakımdan herkes beni daha tatlı buluyo :KK70: haklısın özgürlüğümüze düşkün biriyiz ve abartıya fazlasıyla kaçıyoruz. dediklerinin aynı sey bana da oluyo birini seviyorum digeri gelince ona vuruluyorum filan sıpsevdi gibi bi sey herhalde bende cozemedim :) bu durumda ben de bi sey yapamıyorum

Yaydan fırlayan ok tam hedefe isabet etmişse, yani sevdiği kendine uygun gerçek alanı bulmuşsa o alanda uzman olacaktır.

Aksi halde daldan dala konar, mutlu bir çalışma hayatı olmaz. İleri görüşü, yeniliği gerektiren, enerjisini kullanabileceği fikirsel ve bedensel hareketliliğe müsait, özgürlüğünü kısıtlamayacak, seyahat edebileceği ve meslekler Yay'lara uygundur.

Sporun çeşitli dalları, voleybol, futbol veya hayvanlarla yapılan sporlardan at biniciliğine meyil verir. Ayrıca izcilik, spor koçluğu için çok uygundur.

Eğitim alanı, öğretim görevlisi, öğrencilerin sevgilisi olabilecek öğretmen, profesör, araştırmacı, din, felsefe bilimi konularında öğrenen ve öğreten kişi olabilir. Hosteslik de tam onların şanına uyan bir meslektir. Konuşma ve kalem kullanabilme yeteneği sayesinde sosyal yöneticilik, ticaret, basın, yayım alanı, oyun, mizah, fıkra yazarlığı ve siyaset için de uygun kişilerdir.

Gezgin, seyyah, din görevlisi, papaz gibi kişiler de Yay'lar arasında sıkça görülür.

kesinlikle çok doğru. ben mesleğimden sıkıldım bile. gezgin olmak en güzel şey olurdu benim için ama imkanı var mı ? nasıl para kazanılır gezginken, bir tvde seyahat programı yapmadığın müddetçe :KK1: ya da çok zengin olacaksın gezip duracaksın bir sürü yeri (hayalim).

Aynen gezmeyi falan o kadar çok seviyorum ki:KK31:
Bir kaçı hariç meslekler tutuyo

X