Limon ile 1 Haftada İncelme Yöntemi

Nil

KK Kro
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
8.822
105
Limon diyetiyle 7 günde bir beden incelin

Diyetinize başlamadan önce vücudumdaki toksinlerden kurtulmalısınız. Çünkü bu toksinler sindirim sisteminizin doğru düzgün çalışmasına engel olur. Bu kendinizi aç bırakacağınız anlamına gelmiyor. Eğer detoks yapıyorum diye hiçbir şey yememeye karar verdiyseniz hemen söyleyelim, bu vücudunuzu temizlemez, aksine daha fazla atık üretir.

Bu yüzden bir gün boyunca detoks için gerekli olan tamamen doğal sebze ve meyveleri yiyin, bol bol su içmeyi de unutmayın. Detoks işlemini hızlandırmak için de gün içinde oda sıcaklığında limonata içmeyi ihmal etmeyin. Limonatanızı hazırlamam için iki adet limonu sıkın ve üzerine 300 ml. mineralli su ekleyin. Tat vermek için de bir çubuk tarçın ya da akçaağaç şerbeti ekleyebilirsiniz.

Detoks gününün sonunda kendinizi çok daha enerjik ve hafiflemiş hissedeceksiniz. Bu günün sonunda boyunuz ve kilonuza göre 500 gram ila 1 kilo vermiş olmanız mümkün.

nette buldum ..umarım işinize yarar..kolay bir yöntemkaydirigubbakcemile5

mineralli su nedir? maden suyu falan mı,ayy bilemedim walla:kedi:

sanırım maden suyu ...benim de aklıma ilk gelen o idi...başka var mı ki ?
bilenler yazarsa,bilmeyenlerimiz öğrenir...kaydirigubbakcemile2

bu arada bana kilo almak için bir yöntem verecek olan var mı :kedi:

Büyük marketlerde satılıyor arkadaşlar litrelik olarak şaşal şişesi gibi sporculara ve bayanlara özel mineraller içeren özellikleri var mesela migrosta gördüm bir kaç markanın var...

bu eve aldığımız damacana suyun üzerinde de "doğal mineralli su" yazıyor. acaba bu mineralli su o mineralli su mu? öğleden sonra deneyeceğim bunu.

bu eve aldığımız damacana suyun üzerinde de "doğal mineralli su" yazıyor. acaba bu mineralli su o mineralli su mu? öğleden sonra deneyeceğim bunu.

denediniz mi,sonuç ne? ben limonatayı çok sevrim işe yararsa başalyım bende

hay maşşallah,taa 2010da açılmış konu takip eden ilgilenen olmamış,hayırdır kimse etki görmedimi,hadin deneyelim bakalım hep beraber ben yarın başlıyorumdayarın ,marketten mineralli su alayım bari bi okuyun nekadar faydalıymış rejimde:26:

Son düzenleyen: Moderatör:
X