Hamile olma ihtimali ??

dinono

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
41
6
Herkese Merhaba;

Geçen ay benimde adetimin 3 gün gecikmesinden şüphelenip evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı , biz sevinçden havalara uçtuk ve hemen hatta gecenin bi vakti kan testi yaptırmaya gittik .
Kan sonucununda pozitif çıkacağından o kadar emindimki merakım acaba kaç haftalık olduğuydu.
Ama sonucu elime alınca büyük bir hayal kırıklığı.Sanki hamileydim ve bebeğimi düşürmüş kadar hayal kırıklığı oldu.

Bu ay ise adet 7 gün gecikti ama şuanda korkuyorum test yapmaya heveslenmekde istemiyorum ama düşünmedende yapamıyorum ne yazıkki.
Hafif bir baş dönmesinin haricinde hiç bir belirtide yok .
Adetlerinde bi o kadar düzenlidir normalde ama şu 2 aydır neler oluyor anlayamadım.Geçen ay yaşadığım hezimetten sonra bu ay ümitlenmiyim dedim ama 7 gün oluncada acaba demeden edemedim.
Hamile olabilirmiyim daha kaç gün bekleyip test yapmam gerekiyor.???

Hemen yapman gerekiyor canım, daha ne bekliyosun yaa, en azından varsa da yoksa da için rahat eder, kafandan acabaları atarsın yerimseniben

aslında sadece geçen ay 6 gün gecikme oldu ve sonuç negatifti.
normal zamanlarda her ay düzenli ve muntazaman 2 günde öne atardı adetim.Doktora gittiğimde yine 2 gün atar öne demişti bu durumda da 9 gün gecikmiş oluyoo da ben fena tırsıyorum işte :)
olmadı bu akşam yapıcam test ama geçen ay silik çizgide o kadar ümitlendim ve negatif çıktı ya testlere fena gıcığım oluştu işte.

umutsuzluk yok sen yap testini ...inşallah meleğin bu sefer süpriz yapar kandada görürsün :) bizede haber ver olmazsada üzülme hayırlısı herşey allahtan bi vakti zamanı var elbet...

canım bence bi test yap bak düzenli adetler düzensizleşmeye başlıyorsa peşinden bbebek gelir derler:))

ama tabi öncesinde doğum kontrol hapı falan kullandıysan düzenindeki değişikliklere o da neden olmuş olabilir

inşallah hamilesindri

yok doğum kontrol hapını bırakalı 8-9 ay oldu onunla bağlantılı bişey olmaz sanırım.ınşallah bu düzensizlikler bebişe delalettir.
Bu akşam yapıcam testi sanırım:)

evetttttttttttttttttttttt dün iki tane idrar testi pozitiffff ,, akşam dayanamadık hastanede kan tahlili yaptırdık 2362 çıktııı...Hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :))))))))))))))))

evetttttttttttttttttttttt dün iki tane idrar testi pozitiffff ,, akşam dayanamadık hastanede kan tahlili yaptırdık 2362 çıktııı...Hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :))))))))))))))))

Canım benim çok sevindim senin adına, amma da büyük çıkmış değerin, kaç haftalıkmış ki, kız yoksa ikiz mi kaydirigubbakcemile5
canım Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de tez zamanda gösterir inşallah :Saruboceq:

canım çok tebrik hihoyyyt ediyorum Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşaallah..bizlere de dua etmeyi unutma:Saruboceq:

canım tebrikler inş bende ve bebek bekleyen herkezde bu haberi burda paylaşır sizinle

canım bende sevindim inşallah bize nasip olur bişey sorucam sende en erken belirti ne zaman başladı? benim adetime daha 10 gün var ama sabredemiyorum biraz paylaşsan canım

Valla testte yazana göre 5 haftalık gözüküyor ama bu akşam doktora gittiğimde öğrenicem.Keşke ikiz olsa aslında ihtimalimizde var eşimin abisinde çok beklemişlerdi bakarsınız bana vurur:))

Aslında hiçbir belirtim olmadı sadece sırt ağrım çok oldu ama iş stresine bağladım ben tamamen hiç şüphelenmedim.Çok hafif baş dönmesi yaşadım ama hala ne miğde bulantım var nede başka bişey düne kadar şirketin içinde koşturuyodum da artık öğrendim diye şimdi daha yavaş hareket ediyorum.

Geçen ay idrarda pozitif kanda negatif çıkınca çok hayal kırıklığına uğradığım için bu ay hiç oralı bile olmadım nasıl olsa olmaz diye düşünmüştüm.6 gün gecikene kadar hiç takamdım kafama stresden gecikti herhalde dedim 7 gün olunca acaba demeye başladım hatta ilk idrar testini yapınca eşime sen bak sonuca benim işim var içerde dedim düşünün ne kadar emindim bişey çıkmıcandan ama oldu işte:)))))))

Ve ayrıca bende 2,5 cm lik bir çikolata kisti var çok zor olur diyodu herkes ama sağolsun doktorum çok rahatlattı beni ve dedikleride çıktı.

heeee unutmadan ne zaman olduğunuda biliyorum sanırım burda okumuştum ilişkiden sonra 1 gece yatın die bende öyle yaptım ve o gece sanırım oldu işte :))))))))))

Bakalım doktorumuz bu akşam neler dicek.

Dilerim Allah herkese bunu yaşatsın :))

Tebrikllerrrr :sm_cool: :teytey:
allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin...Güzel bir hamilelik geçirmen dileğiyle :CüvCüv:
allahım bizlerin dualarını da kabul et... bizlere de yaşat bu mutluluğu :Saruboceq:

ayyy ne tatlı yaaa... allahım bana ve tüm bebiş isteyenlere versinde bu mutluluğu yaşatsın inşallah... mafoldumben

tebrik ederim... allah tamamına erdirsin inşallahhhhhhhhhh...

Aminnn Allah herkese bunu nasip etsin...Sanki ben hiç hamile olmıcam bebeğim olmıcak gibi gelirdi o yüzden belkide sonuç negatif olucak diye bu kadar emindim ama pozitif çıktı.

Ben biraz fazla sağlamcı olduğum için akşam doktordan net bişeyler duyana kadar da içim tam rahat etmicek :)))))))

kızlar acaba benım de dınono gbı tersı olma ıhtımalı var mıdır adetıme daha 10 gun var ben dun gebelık testı yaptım negatif çıktı dıger forumda arkadslar erken oldugunu soyledı,bıraz arastırdım ınternette ilk zamanlarda bhcg sevıyesı düşük oldugundan gebelık testlerı onu tam olarak saptayamıyormus ne dersınız aslında çok merak edıyorum gıtsem kanda çıkar herhalde ama adetı bekleyım bakalım zaten eşim de şimdi gidip ne yapacaksın der,kısmet
dinonocum şimdiden tebrıkler sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasıp eylesın rabbım

Dinono tebrik ederim canım çok sevindim adına.Hadi kızlar sırayla herkes mucizesine kavuşur inşallah.

tebrikler dinomocum çok sevindim alkisalkisalkis
darısı tüm bebek isteyenlerin ve tabiki benimde başıma daha nice böyle mutlu haberler arkadaşlar

X