Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Pantagor (saç dökülmesi+medobiotin)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

ela.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
2.161
5
selam arkadaşlar akdeniz anemisi olduğumu öğrendim ne demir ne de b12 eksikliğim var kanım düşük .doktorum kan yapıcı besinler ye dedi ve ek olarak pantogar yazdı 3 ay günde 3 kez kullanmaya başladım 2 günde 1 de 5mg medobiotin içiyorum .pantogordan fayda gören oldu mu saç dökülmesi açısından.birde karanfilli suyu yapıyorum.medoyuda ben ek olarak içiyorum doktor vermedi.saçlarım ufak ufak çıkıyor ama dökülmem durmuyor bu pantogar ile dökülmesi duran varsa allah rızası için yazsın.

selam arkadaşlar akdeniz anemisi olduğumu öğrendim ne demir ne de b12 eksikliğim var kanım düşük .doktorum kan yapıcı besinler ye dedi ve ek olarak pantogar yazdı 3 ay günde 3 kez kullanmaya başladım 2 günde 1 de 5mg medobiotin içiyorum .pantogordan fayda gören oldu mu saç dökülmesi açısından.birde karanfilli suyu yapıyorum.medoyuda ben ek olarak içiyorum doktor vermedi.saçlarım ufak ufak çıkıyor ama dökülmem durmuyor bu pantogar ile dökülmesi duran varsa allah rızası için yazsın.

canım medobiotinin faydasını görürsün ama o sadece saç çıkarıyo dökülmeye nasıl bi fadası olur bilmiyorum.. en azından saç tellerin kalınlaşıyo:lepi:

ikisinide kullandım. inşallah sen bi faydasını görürsün. çokta pahalı. bittiği zaman tekrar alamadım.

inşallah arkadaşlar küçük saçlarım var çıktılar inş dökülmem kesilir de eski gür saçlarım zamanla gelir.

ee arkadaşlar hiç pantogar kullanan olmadı mı ???

--------------------------------------------------------------------------------

selam arkadaşlar akdeniz anemisi olduğumu öğrendim ne demir ne de b12 eksikliğim var kanım düşük .doktorum kan yapıcı besinler ye dedi ve ek olarak pantogar yazdı 3 ay günde 3 kez kullanmaya başladım 2 günde 1 de 5mg medobiotin içiyorum .pantogordan fayda gören oldu mu saç dökülmesi açısından.birde karanfilli suyu yapıyorum.medoyuda ben ek olarak içiyorum doktor vermedi.saçlarım ufak ufak çıkıyor ama dökülmem durmuyor bu pantogar ile dökülmesi duran varsa allah rızası için yazsın merbaha pantogar bende kullandım bi faydasını görmedim doktor prorini verdi 2 aydan beri kullanıyorum saç döküntüsüne birazcık faydası oldu

ben kullandım bi paket kullandım günde üç kez yut dedi doktor ama ben 2 kez yuttum bana bi etkisi olmadı açıkçası tamamen dökülmem durmadı benim kullanmadığım ürün de kalmadı zatenn üstelik pahalı ben 60 tl di sanırım aldığımda 1 yıl olyor ama dediğim gibi kesin bi etki görmedim canım ama vücutla alkalı belki ve inş sende etki gösteriropuyorumnanaktan

tam emin değilim ondan mı oldu (pantogardan ) ama biraz kilo aldım ben tırnaklarım güçleşti falan ama saçıma çok az etkisi oldu ama tamamen durmadı tabi bende kiloyu hapa bağlayarak bidaha almadım zaten 3 kutu demişti doktor ben 1 kutu kullandım 90 kapsül sanırım yanlış hatırlamıorsam

X