Ankara Zübeyde Hanım Etlik Doğum Evi Hakkında

ankara36

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
73
0
kızlar ankarada etlik zübeyde hanım doğum evinde doğum yapan varmı ranızda yada düşünen bikaç kez gittim mmenun kaldım çevremde memnun olanda var olmayanda vime yakın doğumu orda düşünüyorum silerdende fikir alamk istedim bilginiz varmı o hastane hakkında

canım ben bütün kontrollerimi orda yaptırıyorum doğumuda orda düşünüyorum gayet memnunum

sevgili vill ozamn ora hakkında biraz daha bilgin vardır ben özel oda tutmak istiyorum ama acaba önceden falanmı ayarlamak gerek bugidişimde sorucam doktora ama daha var gitmeme sezeryanla doğum yapıcam o yüzedn özel oda olsun istiyorum daha fazla bilgin varsa ve beni bilgilendirirsen sevinirm sağol

Tüm anne adaylarına selamlar,
Hastanemizde 12 adet özel odamız bulunmaktadır, özel odalarımız tek ve çift kişilik olup kesinlikle ücrete tabi değildir,odalar refakatçi kalmasına elverişli olup içerisinde çek yatı, özel banyosu ve tuvaleti bulunmaktadır.
Doğumunuzun gerçekleştiği gün, saat odaların boş olup olmadığı hakkında bilgiyi katlardaki sorumlu hemşirelerden alabilir,eğer boş müsait oda var ise yerleştirilirsiniz,hiç bir şekilde önceden bir ayarlama veya rezervasyon yapılmamaktadır.

Başka konularda detaylı bilgi almak için bizi arayın veya Etlik Zübeyde Hanım Ana Sayfa olan web sitemizi ziyaret ediniz.

X